İlaç şirketleri, ürünleri birini öldürdüğünde sorumlu tutulamayacaklarından emin oldular. Bilim okuryazarlığı olmayan işverenleri işçilerine aşı yaptırmaya ikna ederek ürünlerinin sorumluluğunu işverenlere devrettiler.

Bahse girerim, çalışanları için deneysel aşıları zorunlu kılan bu kişiler, birinin kötü bir tepki vermesi durumunda yasal suçları olduğu kadar bir kutu solucan açtıklarının farkında değillerdir.

Author

48 Comments

1. Yalova dan kimler var. Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. . Selam herkese siteniz vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 74

2. elif yılmaz Reply

Mardin dan kimler var. Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. . Merhaba siten süper ötesi çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 294

3. Bu konu : ” Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanılmaz çok iyi, tebrikler , emin – 294

4. Isparta merkezden ben Hasan. Slm siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 07-04-2021 20:40:14

5. Konya dan kimler var. Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha mükemmel, teşekkürler , Aylin – 72

6. Bu konu : ” Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. ” çok güzel. Slm paylaşım inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 425

7. Slm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım

8. Erzurum dan kimler var. Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. . selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , Emine – 90

9. Bu konu : ” Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 280

10. Çanakkale dan kimler var. Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. . Slm siteniz gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , memo – 218

11. Bu konu : ” Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 146

12. Bu konu : ” Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. ” çok güzel. Slm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 477

13. Zonguldak merkezden ben ali. Merhaba sayfa inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 08-04-2021 15:47:43

14. Çanakkale merkezden ben ali. Slm web siteniz cidden çok iyi, linkedinde paylaştım 08-04-2021 15:48:11

15. Bu konu : ” Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 145

16. Isparta merkezden ben ali. Mrb sayfa harbiden iyi, sağolun 08-04-2021 15:56:49

17. Bu konu : ” Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 233

18. Bu konu : ” Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım valla mükemmel, teşekkürler , ali – 112

19. Osmaniye dan kimler var. Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. . merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten iyi, teşekkürler , ali – 391

20. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım

21. Ağrı merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 08-04-2021 16:24:37

22. Konya dan kimler var. Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. . Selam paylaşım valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 141

23. Bu konu : ” Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 66

24. Bu konu : ” Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim mükemmel, sağolun , memo – 334

25. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımın valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Bu konu : ” Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inan ki güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 57

27. Tekirdağ dan kimler var. Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. . Merhaba sayfan valla mükemmel, şukuladım , ahmet – 471

28. Çankırı merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 08-04-2021 17:27:07

29. Afyon dan kimler var. Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. . selamun aleyküm sayfan cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 223

30. selam arkadaşlar siten harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

31. Bu konu : ” Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim iyi, sağolun , emin – 253

32. Rize dan kimler var. Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, teşekkürler , ali – 224

33. Tokat dan kimler var. Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. . Selamın aleyküm sayfa vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 32

34. Bu konu : ” Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha dikkat çekici, şukuladım , ali – 432

35. Bu konu : ” Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. ” çok güzel. Slm sayfa süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 463

36. Elazığ dan kimler var. Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. . Merhabalar sayfa ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 334

37. Bu konu : ” Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. ” çok güzel. Selam web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , emin – 243

38. Uşak merkezden ben hatice. Mrb paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 08-04-2021 18:21:46

39. Edirne dan kimler var. Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. . Merhaba herkese paylaşımınız inan ki iyi, linkedinde paylaştım , emin – 164

40. Denizli merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfan cidden çok iyi, teraziye tıkladım 08-04-2021 18:39:35

41. Erzurum merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha güzel, saolun 08-04-2021 18:39:59

42. Bu konu : ” Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. ” çok güzel. Selam siten inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 181

43. Bu konu : ” Birinin işveren tarafından zorunlu kılınan bir aşı nedeniyle ölmesi veya sakat kalması durumunda işverenler sorumlu tutulmalıdır. Umarım aşıyı istihdam için zorunlu kılan işverenler, kendilerine dava açmaya hazırdır. ” çok güzel. Selam paylaşım inanki güzel, teraziye tıkladım , ziya – 464

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link