Birinin öldüğünü ve hayata geri döndüğünü bilen veya duyan var mı? Covid-19 Aşısını uygulamaya koyduklarından beri birkaç olay var gibi görünüyor.

Dün gece kardeşimle konuştum ve ‘Rachel öldü, hastanedeydi ve yarın otopsi yapacaklar’ dedi (Rachel karısının kuzeni). Bu sabah onunla konuştum ve şimdi Rachel yaşıyor, ama durumu pek iyi değil. Öncelikle, tıbbi bakım altındaki birine otopsi yapmanın garip olduğunu düşündüm, ama WTF- neden şimdi hayatta olduğunu söylüyorlar?

Bir iş arkadaşıma bu hikayeyi anlatıyordum ve babasının eski bir arkadaşına benzer bir şey oldu. Ölmüştü ve sonra ölmemişti.

Tonya Roberts … Birkaç gün öldü, sonra ölmedi. Sanırım bugün yine öldü.

Sanırım Tennessee’deki hemşirenin başına gelenler hepimizi şaşkına çeviriyor. Sadece bilmiyorum

Bu tuhaf olayların hepsi Aşıların uygulanmaya başlanmasından bu yana gerçekleşti. Sonra birkaç ay önce Hollanda’da ölen tüm miniklerin (?) Hikayesini hatırladım ve bazıları hayata döndü … vizon üzerinde Covid deneyleri mi yapıyorlardı?

Bunun gibi tuhaf hikayeleri olan başka biri var mı? Belki de hastanelerin ziyaretçilere izin vermemesi ve yanlış bilgi vermesi nedeniyledir? Belki daha uğursuz bir şeyler oluyor?

“Birinin öldüğünü ve hayata geri döndüğünü bilen veya duyan var mı? Covid-19 Aşısını uygulamaya koyduklarından beri birkaç olay var gibi görünüyor.” üzerine 22 yorum

1. Bu konu : ” Birinin öldüğünü ve hayata geri döndüğünü bilen veya duyan var mı? Covid-19 Aşısını uygulamaya koyduklarından beri birkaç olay var gibi görünüyor. ” çok güzel. Selam paylaşım valla ilgi uyandırıcı, saolun , Gürbüz – 325

2. Bu konu : ” Birinin öldüğünü ve hayata geri döndüğünü bilen veya duyan var mı? Covid-19 Aşısını uygulamaya koyduklarından beri birkaç olay var gibi görünüyor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 221

3. Kocaeli merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 06-01-2021 04:25:16

4. Artvin merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımın inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-01-2021 04:32:08

5. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Karaman dan kimler var. Birinin öldüğünü ve hayata geri döndüğünü bilen veya duyan var mı? Covid-19 Aşısını uygulamaya koyduklarından beri birkaç olay var gibi görünüyor. . Selam herkese web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 343

7. Rize dan kimler var. Birinin öldüğünü ve hayata geri döndüğünü bilen veya duyan var mı? Covid-19 Aşısını uygulamaya koyduklarından beri birkaç olay var gibi görünüyor. . Selam paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 289

8. Karabük dan kimler var. Birinin öldüğünü ve hayata geri döndüğünü bilen veya duyan var mı? Covid-19 Aşısını uygulamaya koyduklarından beri birkaç olay var gibi görünüyor. . Selamlar paylaşımın harbiden çok iyi, tebrikler , – 152

9. Antalya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 16-01-2021 09:52:21

10. Van dan kimler var. Birinin öldüğünü ve hayata geri döndüğünü bilen veya duyan var mı? Covid-19 Aşısını uygulamaya koyduklarından beri birkaç olay var gibi görünüyor. . Slm sayfa süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 45

11. Eskişehir merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sağolun 20-01-2021 14:02:19

12. Kahramanmaraş merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 27-01-2021 08:26:03

13. Bu konu : ” Birinin öldüğünü ve hayata geri döndüğünü bilen veya duyan var mı? Covid-19 Aşısını uygulamaya koyduklarından beri birkaç olay var gibi görünüyor. ” çok güzel. Merhabalar sayfan yeminle güzel, facebookta paylaştım , ziya – 202

14. Bu konu : ” Birinin öldüğünü ve hayata geri döndüğünü bilen veya duyan var mı? Covid-19 Aşısını uygulamaya koyduklarından beri birkaç olay var gibi görünüyor. ” çok güzel. Selamlar siten süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 400

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link