Paramızın bizi sorgulamamıza izin verilmeyen deneysel bir aşı ile aşılamaları için, sadece bize “sınırlı özgürlük” vermeleri için daha iyi kullanmaları gerektiğini düşünüyorum, biz politikacıların hayata normal şekilde devam ettiğini biliyoruz. restoranlar arkadaşlarıyla ve muhtemelen bize gülüyorlar.

Oh ve sonra hoşumuza gitmezse, parasını ödediğimiz polis, bununla ilgili bir sorun çıkarsa bizi dövüyor. Burada bir şeyler tam anlamıyla birleşmiyor gibi görünüyor.

Author

35 Comments

1. Ordu merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfa valla hayran bıraktı, face de paylaştım 15-03-2021 15:11:45

2. Düzce dan kimler var. Birisi bana özgürlüğümüzü elimizden almaları için neden politikacılara para ödediğimizi açıklayabilir mi? . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 113

3. Siirt merkezden ben gaye. Slm web siteniz harbiden iyi, face de paylaştım 15-03-2021 19:31:25

4. Selamın aleyküm paylaşımın valla hayran bıraktı, teşekkürler

5. Yalova dan kimler var. Birisi bana özgürlüğümüzü elimizden almaları için neden politikacılara para ödediğimizi açıklayabilir mi? . Selamın aleyküm paylaşımınız valla iyi, linkedinde paylaştım , ali – 378

6. Karabük merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 16-03-2021 22:37:46

7. Sinop dan kimler var. Birisi bana özgürlüğümüzü elimizden almaları için neden politikacılara para ödediğimizi açıklayabilir mi? . Merhaba bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 500

8. Aksaray merkezden ben ali. Merhaba web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 22-03-2021 23:32:50

9. Bu konu : ” Birisi bana özgürlüğümüzü elimizden almaları için neden politikacılara para ödediğimizi açıklayabilir mi? ” çok güzel. Slm web siteniz ciddiyim çok güzel, şukuladım , ali – 134

10. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 26-03-2021 21:18:50

11. Merhaba herkese paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

12. Ardahan merkezden ben hatice. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 04-04-2021 20:02:32

13. Bu konu : ” Birisi bana özgürlüğümüzü elimizden almaları için neden politikacılara para ödediğimizi açıklayabilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 260

14. Bu konu : ” Birisi bana özgürlüğümüzü elimizden almaları için neden politikacılara para ödediğimizi açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 58

15. Kocaeli merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 10-04-2021 06:12:57

16. Yozgat merkezden ben banu. Merhaba herkese siteniz vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 20-04-2021 10:00:08

17. İzmir merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi süper ötesi iyi, şukuladım 26-04-2021 19:21:04

18. Bu konu : ” Birisi bana özgürlüğümüzü elimizden almaları için neden politikacılara para ödediğimizi açıklayabilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki iyi, tebrikler , ali – 402

19. Selamın aleyküm siteniz cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

20. Merhaba bu web sitesi ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım

21. selamun aleyküm sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun

22. Bu konu : ” Birisi bana özgürlüğümüzü elimizden almaları için neden politikacılara para ödediğimizi açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese siten ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 169

23. elif yılmaz Reply

Selam paylaşım valla dikkatimi çekti, face de paylaştım

24. Selamlar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

25. merhaba arkadaşlar paylaşım valla hayran edici, twitter da paylaştım

26. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım

27. Bu konu : ” Birisi bana özgürlüğümüzü elimizden almaları için neden politikacılara para ödediğimizi açıklayabilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 32

28. Kars dan kimler var. Birisi bana özgürlüğümüzü elimizden almaları için neden politikacılara para ödediğimizi açıklayabilir mi? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 340

29. Bu konu : ” Birisi bana özgürlüğümüzü elimizden almaları için neden politikacılara para ödediğimizi açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 39

30. Bilecik dan kimler var. Birisi bana özgürlüğümüzü elimizden almaları için neden politikacılara para ödediğimizi açıklayabilir mi? . Mrb siteniz cidden hayran bıraktı, saolun , memo – 153

31. Mrb sayfanız vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Gümüşhane dan kimler var. Birisi bana özgürlüğümüzü elimizden almaları için neden politikacılara para ödediğimizi açıklayabilir mi? . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha dikkat çekici, saolun , ziya – 218

33. Balıkesir merkezden ben . Merhabalar siteniz vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 31-07-2021 00:47:56

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link