Bu yazı değil. Bu yazıyı gerçek teoriyi test etmek için yapıyorum. Şimdi bildiklerimizi bilmeden önce, Illuminati’nin ve Rothschild’lerin ve Rockefeller’lerin delice zengin oldukları ve dünyayı kontrol ettikleri hakkında internette pek çok saçmalık vardı. Diğer aileleri bir anlığına görmezden gelmek ve sadece Rothschild’lere odaklanmak istiyorum. Bilinen tarihe bakarsanız, servet ve nüfuzunu yavaş yavaş kaybetmeden önce 1800’lerde ve 1900’lerin başlarında çoğunlukla aktiflerdi. Tabii bu sadece resmi anlatım, yanlış olabilir. Trilyonlarca dolar değerindeki bu fikri kabul etmek için gerçek bir neden olup olmadığını merak ediyorum. Sanırım buraya gelip federal rezervden bahseden insanlar olacak, ancak bunu yaparsanız, nasıl bağlantı kurduklarını ve nasıl kazanç sağladıklarını açıklayan doğrudan bir bağlantı istiyorum, bu gerçekten kontrol edilebilir.

Author

8 Comments

1. Erzurum dan kimler var. Birisi bana Rothschild’lerin trilyonlarca değerinde olduğuna dair kanıt verebilir mi? . selam arkadaşlar sayfa inan ki güzel, tebrikler , Gürbüz – 412

2. Amasya dan kimler var. Birisi bana Rothschild’lerin trilyonlarca değerinde olduğuna dair kanıt verebilir mi? . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 301

3. Elazığ dan kimler var. Birisi bana Rothschild’lerin trilyonlarca değerinde olduğuna dair kanıt verebilir mi? . Selamlar bu web sitesi gerçekten çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 259

4. Bu konu : ” Birisi bana Rothschild’lerin trilyonlarca değerinde olduğuna dair kanıt verebilir mi? ” çok güzel. Mrb sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 351

5. Edirne dan kimler var. Birisi bana Rothschild’lerin trilyonlarca değerinde olduğuna dair kanıt verebilir mi? . selamun aleyküm sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 249

6. Bursa dan kimler var. Birisi bana Rothschild’lerin trilyonlarca değerinde olduğuna dair kanıt verebilir mi? . Selamlar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 178

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link