Birisi beni insanlara kaçırılan “işaretlenmemiş avlar” ın videolarına işaret edebilir mi?

İnsanların buradaki saldırganların HUZURLU protestocuları topladığını iddia ettiklerine dair iddialarına inanmakta gerçekten zorlanıyorum. Onlarla aktif şiddetli isyanları hedefleyen bir sorunum yok, ancak sadece herkesi kapmakla ilgili iddialar tekrarlandı. Birisi lütfen bana bunun kanıtının doğru yönünü gösterebilir mi?

“Birisi beni insanlara kaçırılan “işaretlenmemiş avlar” ın videolarına işaret edebilir mi?” üzerine 28 yorum

1. Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten cidden ilgi uyandırıcı, saolun 22-07-2020 14:10:56

2. Nevşehir merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 06-08-2020 13:15:19

3. Çankırı merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 24-08-2020 12:50:50

4. Bolu merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 07-09-2020 14:00:21

5. Aydın merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz valla güzel, teraziye tıkladım 09-09-2020 06:03:40

6. Kayseri merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 26-09-2020 06:59:34

7. Bu konu : ” Birisi beni insanlara kaçırılan “işaretlenmemiş avlar” ın videolarına işaret edebilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, şukuladım , gaye – 377

8. Bu konu : ” Birisi beni insanlara kaçırılan “işaretlenmemiş avlar” ın videolarına işaret edebilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 132

Yorum yapın