Buradaki resmi hikaye konusunda biraz kafam karıştı, yani bu adam CNN’de teknik direktör mü? Bir kızla randevuya çıkıyor, ismini bilen biri olursa çok sevinir, her neyse, bu kız gizli bir gazeteci olabilir mi? Ve sonra Covid’i olduğundan daha kötü gösterdiklerini ve Covid’den geri çekilmek üzere olduklarını ve iklim değişikliği yeni Covid olacak çünkü bunu sonsuza kadar yapabilecekler ve asla bitmeyecek mi?

Gönderen … Roach20520
[comments]

Author

7 Comments

1. Kastamonu dan kimler var. Birisi benim için Charlie Chester CNN işini açıklayabilir mi? . Mrb sayfa gerçekten iyi, teraziye tıkladım , ali – 71

2. Ardahan merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-04-2021 16:36:56

3. Karaman merkezden ben Emine. Selam siteniz vallaha hayran edici, sağolun 27-04-2021 20:51:31

4. Iğdır dan kimler var. Birisi benim için Charlie Chester CNN işini açıklayabilir mi? . Selam herkese siten cidden hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 382

5. Selamlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler

6. Bartın dan kimler var. Birisi benim için Charlie Chester CNN işini açıklayabilir mi? . Slm sayfan gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , Aylin – 50

7. Ankara merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 04-05-2021 07:17:38

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link