Merhaba!

Bana yakın biri komplo teorisyeni olduğum için bana sık sık gülüyor ama yemin ederim burada Biden’ın nasıl devam eden bir soruşturma yürüttüğünü ve ilgili araştırmacıların / polislerin dizüstü bilgisayarını almaya çalıştıktan kısa bir süre sonra öldürüldüğünü okudum (pedoph * lia vb. ).

Birisi lütfen beni ilgili makaleye bağlayabilir mi? Ben bulamadım ve “Görüşürüz sadece bir şeyler uydur” dedi.

Author

13 Comments

1. Bu konu : ” Birisi Biden’ın soruşturulduğu ve ilgili ölümlerle ilgili yazıyı bulabilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 362

2. Bu konu : ” Birisi Biden’ın soruşturulduğu ve ilgili ölümlerle ilgili yazıyı bulabilir mi? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 98

3. Bu konu : ” Birisi Biden’ın soruşturulduğu ve ilgili ölümlerle ilgili yazıyı bulabilir mi? ” çok güzel. Selam herkese siten harbiden hoşuma gitti, saolun , mehmet – 494

4. Yozgat dan kimler var. Birisi Biden’ın soruşturulduğu ve ilgili ölümlerle ilgili yazıyı bulabilir mi? . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 198

5. Diyarbakır merkezden ben doruk. Merhaba sayfan inanki mükemmel, teşekkürler 08-02-2021 18:54:38

6. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden hayran edici, tebrikler

7. Elazığ merkezden ben Gürbüz. Slm web siten inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-03-2021 02:32:42

8. Bu konu : ” Birisi Biden’ın soruşturulduğu ve ilgili ölümlerle ilgili yazıyı bulabilir mi? ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 402

9. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımın ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

10. Merhaba web siteniz cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

11. Kars merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, sağolun 06-03-2021 18:59:41

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link