Biden’ın yöneticisinin (Biden’ın herhangi bir işe yaradığı değil) ya da medya şirketlerinin çevrelerinde Yahudilerin olması gerçekten BU kadar mı anlama geliyor?

Bu denizaltının İsrail ve Yahudilere verdiği kötü ismin genel anlamı nedir?

Buradaki bilgilerinden herhangi birini sunmak isteyen herkesi gerçekten takdir ediyorum.

… weedhomo tarafından gönderildi
[comments]

Author

13 Comments

1. Bu konu : ” Birisi bu denizaltının neden İsrail karşıtı olduğunu olgun bir şekilde açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle hayran bıraktı, tebrikler , memo – 357

2. Bu konu : ” Birisi bu denizaltının neden İsrail karşıtı olduğunu olgun bir şekilde açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 379

3. Bu konu : ” Birisi bu denizaltının neden İsrail karşıtı olduğunu olgun bir şekilde açıklayabilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 166

4. Bolu merkezden ben doruk. Slm paylaşımın inan ki mükemmel, tebrikler 10-02-2021 22:34:25

5. Osmaniye merkezden ben gaye. Selam siteniz inanılmaz dikkat çekici, sağolun 19-02-2021 06:48:32

6. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki iyi, sağolun

7. Bu konu : ” Birisi bu denizaltının neden İsrail karşıtı olduğunu olgun bir şekilde açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten hayran edici, tebrikler , mehmet – 438

8. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler

9. Bu konu : ” Birisi bu denizaltının neden İsrail karşıtı olduğunu olgun bir şekilde açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 140

10. Hatay merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-03-2021 20:06:24

11. Bu konu : ” Birisi bu denizaltının neden İsrail karşıtı olduğunu olgun bir şekilde açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın valla iyi, saolun , gaye – 499

12. Batman merkezden ben Hasan. Slm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 08-04-2021 01:29:20

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link