Birisi bu fikri bir imaja yerleştirmeme yardım edebilir mi?

Aşı veya seyahat pasaportu

Konsantrasyon kampı dövmesi

Bunun birden çok metada tartışılması gereken önemli bir fikir olduğunu düşünüyorum.

Çünkü bir anlamda, gerçek bir pandemi için sadece g pratiği yapıyor olsaydık, nasıl protokoller inşa etmek istediğimizi anlayabilirdim … Bunu bize önceden söylemelerini isterdim … çünkü pratik yapıyorum

Ve bu, covid kampları oluşturduğumuz fikri ortaya çıktıkça, okulda naziler hakkında bize öğretilen hikayelerden, çocukken bize yerleştirilen korkularla Erie paralellikler kurmaya başlıyor.

Bu yüzden birkaç meta görüntünün bir tartışmaya başlamak için yeterli olacağını düşünüyorum.

Şu anda yapmak için erişimim yok.

Kutsamak

“Birisi bu fikri bir imaja yerleştirmeme yardım edebilir mi?” üzerine 28 yorum

1. Bu konu : ” Birisi bu fikri bir imaja yerleştirmeme yardım edebilir mi? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 273

2. Samsun merkezden ben hatice. Merhaba herkese web sitesi valla mükemmel, face de paylaştım 23-11-2020 23:55:23

3. Kocaeli dan kimler var. Birisi bu fikri bir imaja yerleştirmeme yardım edebilir mi? . Mrb siteniz yeminle dikkat çekici, sağolun , gaye – 417

4. Hatay merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-12-2020 14:37:32

5. Kilis dan kimler var. Birisi bu fikri bir imaja yerleştirmeme yardım edebilir mi? . Merhabalar sayfanız gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 326

6. Bu konu : ” Birisi bu fikri bir imaja yerleştirmeme yardım edebilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 344

7. Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 23-12-2020 15:29:58

8. Eskişehir dan kimler var. Birisi bu fikri bir imaja yerleştirmeme yardım edebilir mi? . Merhaba herkese web siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 257

9. Bu konu : ” Birisi bu fikri bir imaja yerleştirmeme yardım edebilir mi? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten valla hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 47

10. Bu konu : ” Birisi bu fikri bir imaja yerleştirmeme yardım edebilir mi? ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten hayran edici, face de paylaştım , emin – 336

11. Hatay merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 23-01-2021 19:04:25

12. Rize dan kimler var. Birisi bu fikri bir imaja yerleştirmeme yardım edebilir mi? . Selam sayfa vallaha billaha hayran edici, şukuladım , banu – 437

13. Gümüşhane dan kimler var. Birisi bu fikri bir imaja yerleştirmeme yardım edebilir mi? . Mrb siten vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 485

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link