Birisi bana karşı komplo kuruyor olmalı. Şansıma inanamazsın. Geç araba faturamı ve sigortamı ödeyecek kadar param vardı ve ödemeye gittiğim gün çek hesabımdaki tüm paramı kaçırdığımı fark ettim. Şu anda bir işim yok ve Şubat ayına kadar yeni işimde çalışmaya başlamayacağım.
Bütün bunlar Noel’den hemen sonra. Neredeyse evren, hepimizi becermek için bir komplo gibi.

Bu, uzun süredir sahip olduğum saçma kötü şans zincirinden sadece bir tanesi. Ve bu beni kıracak. Devletimiz 2000 $ dağıtmazken. Beni aylarca işten almakta ve para ödememekle ilgili bir problemleri olmadı. Ve şimdi resmen param bitiyor, her bir faturada geride kalıyorum ve yeni işime başlama şansı bile bulamadan her şeyi kaybedeceğim.

Tüm bunlar, bir salgının ortasında birinin kredi kartını çalmanın ve onları dev bir süslü ziyafet için soymanın harika bir fikir olacağını düşünen bir pislik için. Savurgan pislikler. En azından bunu ihtiyaçlar için harca, böylece paramın gerekli olduğunu ve iyi harcandığını biliyorum. Bunun yerine, düzüşüp bin taco sipariş ettiler. Umarım seni şişko zavallı pisliklerden tatmışlardır.

Ben açlıktan ölürken ve gelmeyen bir çeki beklerken, burada oturup tahliye edilmeyi ve arabama el konulmasını bekliyor olacağım. Ve gelirse, çok geç olacak. Oh iyi. İyi koştu. Dev bir Uber soygunu ile bunun böyle biteceğini kim bilebilirdi?

Author

33 Comments

1. Bu konu : ” Birisi kredi kartı numaramı çaldı ve Uber yemeklerinde 300 $ sipariş etti. ” çok güzel. Merhaba web sitesi ciddiyim güzel, sağolun , ziya – 102

2. Bu konu : ” Birisi kredi kartı numaramı çaldı ve Uber yemeklerinde 300 $ sipariş etti. ” çok güzel. Merhaba siten cidden ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 393

3. Merhabalar siten gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Amasya dan kimler var. Birisi kredi kartı numaramı çaldı ve Uber yemeklerinde 300 $ sipariş etti. . Selamlar siten harbiden çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 348

5. Yalova dan kimler var. Birisi kredi kartı numaramı çaldı ve Uber yemeklerinde 300 $ sipariş etti. . selamun aleyküm sayfa inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 337

6. Isparta dan kimler var. Birisi kredi kartı numaramı çaldı ve Uber yemeklerinde 300 $ sipariş etti. . selamun aleyküm web siten süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 454

7. Merhabalar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

8. selamun aleyküm sayfan yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım

9. Bu konu : ” Birisi kredi kartı numaramı çaldı ve Uber yemeklerinde 300 $ sipariş etti. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz mükemmel, şukuladım , ali – 34

10. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 11-01-2021 18:36:30

11. Tekirdağ merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 16-01-2021 18:47:52

12. Kırklareli dan kimler var. Birisi kredi kartı numaramı çaldı ve Uber yemeklerinde 300 $ sipariş etti. . Selam paylaşımınız harbiden çok iyi, saolun , Aylin – 264

13. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. Birisi kredi kartı numaramı çaldı ve Uber yemeklerinde 300 $ sipariş etti. . Merhabalar paylaşım inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 378

14. Bu konu : ” Birisi kredi kartı numaramı çaldı ve Uber yemeklerinde 300 $ sipariş etti. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha mükemmel, sağolun , gaye – 26

15. Gürbüz Reply

Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-01-2021 00:07:20

16. Bu konu : ” Birisi kredi kartı numaramı çaldı ve Uber yemeklerinde 300 $ sipariş etti. ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle iyi, face de paylaştım , doruk – 81

17. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Malatya dan kimler var. Birisi kredi kartı numaramı çaldı ve Uber yemeklerinde 300 $ sipariş etti. . Slm siteniz valla çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 359

19. Selam bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, sağolun

20. Bu konu : ” Birisi kredi kartı numaramı çaldı ve Uber yemeklerinde 300 $ sipariş etti. ” çok güzel. Slm paylaşımın inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 322

21. Merhaba web siten yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Nevşehir merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, saolun 28-02-2021 11:58:44

23. Osmaniye dan kimler var. Birisi kredi kartı numaramı çaldı ve Uber yemeklerinde 300 $ sipariş etti. . merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 57

24. Bu konu : ” Birisi kredi kartı numaramı çaldı ve Uber yemeklerinde 300 $ sipariş etti. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 120

25. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım

26. Bu konu : ” Birisi kredi kartı numaramı çaldı ve Uber yemeklerinde 300 $ sipariş etti. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 192

27. Şanlıurfa dan kimler var. Birisi kredi kartı numaramı çaldı ve Uber yemeklerinde 300 $ sipariş etti. . Merhaba paylaşım vallaha mükemmel, face de paylaştım , ziya – 78

28. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Birisi kredi kartı numaramı çaldı ve Uber yemeklerinde 300 $ sipariş etti. ” çok güzel. Selam paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 369

29. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 26-03-2021 04:55:47

30. Yalova merkezden ben mehmet. Slm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-03-2021 06:23:48

31. Edirne merkezden ben memo. Merhabalar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 28-03-2021 21:05:18

32. Selam siteniz vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link