Trump yönetimi sırasında alınan önlemlere çok dikkat eden ve Biden yönetiminin eylemlerini izlemeye devam eden biriyim. Ben de bir İncil inanan ve peygamberlik takipçisiyim. Birisi beni Jared Kushner hakkında aydınlatabilir mi? Bu, devam etmemem gereken bir konu gibi görünüyor. İnsanların Kushner hakkında kötü bir varlıkmış gibi konuştuğunu duyuyorum (ve aksini söylemiyorum!). Bu noktada adam hakkında öyle ya da böyle hissetmiyorum ve neyi kaçırıyor olabileceğimi merak ediyorum.

Açık olmak gerekirse, İbrahim Anlaşmalarını biliyorum ve oradaki İncil peygamberliği ile olan ilişkisini biliyorum. Bu Kushner’ın eylemleri ve ilgisi hakkında güncel olmadığım bir konu. Benim için herhangi bir fikri olan varsa, gerçekten minnettar olurum.

Author

6 Comments

1. Konya merkezden ben memo. Selam sayfan ciddiyim iyi, şukuladım 15-04-2021 10:32:35

2. Bu konu : ” Birisi Kushner hakkındaki kırmızı işaretleri anlamama yardım edebilir mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha iyi, face de paylaştım , hatice – 108

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Birisi Kushner hakkındaki kırmızı işaretleri anlamama yardım edebilir mi? ” çok güzel. Selam sayfanız inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 35

4. Ağrı merkezden ben banu. Selam siten cidden çok iyi, sağolun 21-04-2021 06:34:11

5. Selamlar sayfanız süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link