Trump yönetimi sırasında alınan önlemlere çok dikkat eden ve Biden yönetiminin eylemlerini izlemeye devam eden biriyim. Ben de bir İncil inanan ve peygamberlik takipçisiyim. Birisi beni Jared Kushner hakkında aydınlatabilir mi? Bu, devam etmemem gereken bir konu gibi görünüyor. İnsanların Kushner hakkında kötü bir varlıkmış gibi konuştuğunu duyuyorum (ve aksini söylemiyorum!). Bu noktada adam hakkında öyle ya da böyle hissetmiyorum ve neyi kaçırıyor olabileceğimi merak ediyorum.

Açık olmak gerekirse, İbrahim Anlaşmalarını biliyorum ve oradaki İncil peygamberliği ile olan ilişkisini biliyorum. Bu Kushner’ın eylemleri ve ilgisi hakkında güncel olmadığım bir konu. Benim için herhangi bir fikri olan varsa, gerçekten minnettar olurum.

Author

26 Comments

1. Konya merkezden ben memo. Selam sayfan ciddiyim iyi, şukuladım 15-04-2021 10:32:35

2. Bu konu : ” Birisi Kushner hakkındaki kırmızı işaretleri anlamama yardım edebilir mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha iyi, face de paylaştım , hatice – 108

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Birisi Kushner hakkındaki kırmızı işaretleri anlamama yardım edebilir mi? ” çok güzel. Selam sayfanız inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 35

4. Ağrı merkezden ben banu. Selam siten cidden çok iyi, sağolun 21-04-2021 06:34:11

5. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle iyi, tebrikler

6. Selamlar sayfanız süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Trabzon merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşım gerçekten iyi, teşekkürler 05-05-2021 20:57:40

8. selamun aleyküm siteniz inanki çok iyi, şukuladım

9. İzmir dan kimler var. Birisi Kushner hakkındaki kırmızı işaretleri anlamama yardım edebilir mi? . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , memo – 412

10. Sivas dan kimler var. Birisi Kushner hakkındaki kırmızı işaretleri anlamama yardım edebilir mi? . merhaba arkadaşlar siteniz cidden mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 398

11. Bu konu : ” Birisi Kushner hakkındaki kırmızı işaretleri anlamama yardım edebilir mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 345

12. Bu konu : ” Birisi Kushner hakkındaki kırmızı işaretleri anlamama yardım edebilir mi? ” çok güzel. Merhaba siteniz inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 30

13. İstanbul merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 21-05-2021 03:47:09

14. Kocaeli merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla hayran edici, teraziye tıkladım 21-05-2021 23:57:11

15. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siten harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

16. Afyon dan kimler var. Birisi Kushner hakkındaki kırmızı işaretleri anlamama yardım edebilir mi? . Selam herkese sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Aylin – 421

17. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok güzel, sağolun

18. selam arkadaşlar sayfa inan ki hayran bıraktı, saolun

19. Denizli dan kimler var. Birisi Kushner hakkındaki kırmızı işaretleri anlamama yardım edebilir mi? . Selam herkese paylaşımın cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 401

20. Hatay dan kimler var. Birisi Kushner hakkındaki kırmızı işaretleri anlamama yardım edebilir mi? . Merhaba herkese sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 474

21. Ağrı merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 10-07-2021 09:14:52

22. Tunceli dan kimler var. Birisi Kushner hakkındaki kırmızı işaretleri anlamama yardım edebilir mi? . Selamlar sayfan inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 68

23. Mardin dan kimler var. Birisi Kushner hakkındaki kırmızı işaretleri anlamama yardım edebilir mi? . Merhaba paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 152

24. Bu konu : ” Birisi Kushner hakkındaki kırmızı işaretleri anlamama yardım edebilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha güzel, şukuladım , – 30

25. Aydın dan kimler var. Birisi Kushner hakkındaki kırmızı işaretleri anlamama yardım edebilir mi? . Selam herkese paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 454

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link