Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu.

Postayla oylama, sahtekarlıkla yapmak çok daha kolaydır, çünkü oylama anonim olmak zorundadır.

Oy verme büronuza girdiğinizde ayrıntılarınızı verip oy verirsiniz, aynı sandık memurlarıyla o ofise geri dönüp başka bir oy kullanmak çok zordur, postayla oy kullanmak vekaleten hırsızlık yapmak gibidir, yakalanması çok zordur ama çok kolaydır yapmak.

Bu nedenle, posta yoluyla oy kullanma yasal olarak yalnızca yaralanma, sakatlık veya yapamayacak durumda fiziksel olarak oy kullananlar tarafından kullanılır.

“Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu.” üzerine 22 yorum

1. Manisa merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-08-2020 10:17:24

2. Çorum merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 18-08-2020 14:33:30

3. Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 21-08-2020 15:49:06

4. Karabük merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan valla hayran bıraktı, tebrikler 28-08-2020 14:06:22

5. Yalova merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 24-09-2020 01:12:35

Yorum yapın