Postayla oylama, sahtekarlıkla yapmak çok daha kolaydır, çünkü oylama anonim olmak zorundadır.

Oy verme büronuza girdiğinizde ayrıntılarınızı verip oy verirsiniz, aynı sandık memurlarıyla o ofise geri dönüp başka bir oy kullanmak çok zordur, postayla oy kullanmak vekaleten hırsızlık yapmak gibidir, yakalanması çok zordur ama çok kolaydır yapmak.

Bu nedenle, posta yoluyla oy kullanma yasal olarak yalnızca yaralanma, sakatlık veya yapamayacak durumda fiziksel olarak oy kullananlar tarafından kullanılır.

Author

107 Comments

1. merhaba arkadaşlar sayfan inanki çok iyi, teraziye tıkladım

2. Manisa merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-08-2020 10:17:24

3. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız cidden çok güzel, teşekkürler

4. Çorum merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 18-08-2020 14:33:30

5. Siirt merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi harbiden iyi, tebrikler 19-08-2020 19:06:54

6. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 21-08-2020 15:49:06

7. Kütahya merkezden ben banu. Mrb paylaşımın yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 22-08-2020 22:07:13

8. Tunceli merkezden ben ziya. Selam siteniz vallaha dikkat çekici, tebrikler 26-08-2020 18:52:21

9. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan valla hayran bıraktı, tebrikler 28-08-2020 14:06:22

10. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden iyi, teşekkürler

11. merhaba arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, face de paylaştım

12. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

13. Yalova merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 24-09-2020 01:12:35

14. Slm web sitesi yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım

15. Merhaba herkese web siten inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım

16. Yozgat merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın harbiden mükemmel, sağolun 08-10-2020 14:54:04

17. Bu konu : ” Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten hayran edici, sağolun , Hasan – 167

18. Çankırı dan kimler var. Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 125

19. Mrb siten inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

20. elif yılmaz Reply

Van dan kimler var. Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. . Selam herkese sayfan valla hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 37

21. Nevşehir merkezden ben ali. Selam bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 22-11-2020 13:58:20

22. Gürbüz Reply

Tunceli merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 23-11-2020 22:39:26

23. Konya dan kimler var. Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. . Selam bu web sitesi vallaha güzel, face de paylaştım , ahmet – 493

24. Isparta dan kimler var. Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. . Merhaba web sitesi ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 11

25. Kahramanmaraş dan kimler var. Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. . Merhaba web siten ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 305

26. Aksaray merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siteniz valla çok iyi, twitter da paylaştım 08-12-2020 06:35:07

27. Antalya merkezden ben emin. Selamlar sayfa harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 11-12-2020 00:28:49

28. Bu konu : ” Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. ” çok güzel. Slm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 443

29. Muş merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşım inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-12-2020 13:19:15

30. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

31. Merhaba herkese web siten inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

32. Bu konu : ” Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla iyi, saolun , ziya – 92

33. Samsun merkezden ben doruk. Merhaba sayfan valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 01-01-2021 12:14:28

34. Şırnak merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 07-01-2021 20:25:36

35. Slm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

36. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın harbiden güzel, sağolun , elif yılmaz – 329

37. Bu konu : ” Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanki mükemmel, saolun , ali – 176

38. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok güzel, tebrikler

39. Çanakkale merkezden ben hatice. Mrb paylaşım yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 20:44:27

40. Bu konu : ” Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha billaha çok iyi, tebrikler , mehmet – 62

41. Gürbüz Reply

Adana merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım 23-01-2021 04:22:32

42. Bolu merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran edici, face de paylaştım 24-01-2021 20:34:00

43. Mrb sayfa gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

44. Kahramanmaraş dan kimler var. Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. . Mrb siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 197

45. Hakkari dan kimler var. Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. . Mrb sayfan cidden çok iyi, sağolun , Emine – 74

46. Bu konu : ” Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. ” çok güzel. Slm paylaşım yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 299

47. Gürbüz Reply

Çorum dan kimler var. Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. . selamun aleyküm web siteniz yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 392

48. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

49. Selam web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

50. Artvin merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 19-02-2021 13:38:05

51. Merhaba bu web sitesi gerçekten hayran edici, sağolun

52. Şanlıurfa dan kimler var. Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. . Mrb paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 397

53. Uşak dan kimler var. Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. . Merhaba sayfa inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 328

54. Şırnak dan kimler var. Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. . Mrb paylaşım inanki iyi, teraziye tıkladım , banu – 371

55. Siirt merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-02-2021 22:55:26

56. Gürbüz Reply

Nevşehir dan kimler var. Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. . Selam herkese paylaşımın gerçekten güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 451

57. Kastamonu dan kimler var. Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. . selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi güzel, tebrikler , doruk – 48

58. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

59. Adıyaman merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar siteniz cidden güzel, teşekkürler 11-03-2021 09:25:42

60. Trabzon dan kimler var. Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. . Mrb siteniz vallaha billaha mükemmel, şukuladım , Hasan – 278

61. Elazığ dan kimler var. Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. . merhaba arkadaşlar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 275

62. Hatay dan kimler var. Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. . selamun aleyküm sayfan ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , memo – 12

63. Kilis dan kimler var. Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. . Selam herkese web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 223

64. Bu konu : ” Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. ” çok güzel. Selam sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 34

65. Bilecik dan kimler var. Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. . Slm web siteniz ciddiyim mükemmel, saolun , banu – 381

66. Trabzon merkezden ben doruk. Merhaba siten inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 09-04-2021 21:02:37

67. Çorum dan kimler var. Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. . Mrb siten cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , – 378

68. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

69. İzmir merkezden ben hatice. Merhaba siten vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 17-04-2021 06:01:18

70. Kars merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 29-04-2021 21:57:51

71. Balıkesir dan kimler var. Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. . selamun aleyküm paylaşımınız valla dikkat çekici, teşekkürler , ahmet – 408

72. Bu konu : ” Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten hayran edici, şukuladım , ahmet – 56

73. Erzurum merkezden ben hatice. Mrb bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 07-05-2021 04:08:11

74. Antalya dan kimler var. Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. . Selamlar paylaşım cidden mükemmel, şukuladım , memo – 171

75. Kilis merkezden ben Hasan. Mrb web siten ciddiyim çok iyi, tebrikler 17-05-2021 08:56:07

76. Gürbüz Reply

Balıkesir dan kimler var. Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. . Selam herkese siteniz inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 35

77. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. ” çok güzel. Selamlar web siten valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 428

78. Gürbüz Reply

Adana merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi cidden çok iyi, tebrikler 04-06-2021 10:08:44

79. Bu konu : ” Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 47

80. Bu konu : ” Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , – 47

81. Ordu dan kimler var. Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. . Mrb sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 6

82. Çankırı merkezden ben Hasan. Slm siten ciddiyim hayran edici, saolun 26-06-2021 04:49:16

83. selamun aleyküm web siten gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım

84. Nevşehir merkezden ben hatice. Merhaba web siten gerçekten güzel, twitter da paylaştım 03-07-2021 08:10:51

85. Afyon merkezden ben ahmet. Selam herkese siten valla hoşuma gitti, şukuladım 07-07-2021 21:58:57

86. Bu konu : ” Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. ” çok güzel. Merhabalar siten gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 184

87. Bu konu : ” Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 297

88. Bu konu : ” Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi güzel, teşekkürler , ziya – 138

89. Bu konu : ” Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 107

90. Selamın aleyküm web siteniz cidden çok iyi, teşekkürler

91. elif yılmaz Reply

Bolu dan kimler var. Birisi lütfen bu postanın tamamını oylama / ups dramasında açıklayabilir mi? oy pusulası toplama korkutucu. . selamun aleyküm web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 236

92. Antalya merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 30-07-2021 04:16:44

93. selamun aleyküm web sitesi valla iyi, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link