Serbest piyasa ekonomisi, tüketici haklarına dayanır. Üreticilerin ürünlerini güvenlik açısından test etmek için mali çıkarları vardır, aksi takdirde dava açılacaktır ve tüketiciler satın aldıkları ürünlerin test edildiğine ve güvenli olduğuna güvenirler. Bu dinamik, ekonomik büyümeye yol açar.

Bu ve diğer tüm aşılarla, üreticilerin sorumluluğu sıfırdır. Üçüncü şahıs tarafından sağlanan, sorumluluktan genel muafiyetten yararlanmanın dışında herhangi bir ürün veya hizmetten haberdar değilim. Bir tüketici olarak, beni tüketici haklarımdan mahrum bırakan herhangi bir şeyi tüketmeyi reddediyorum. Bu bir bilim meselesi bile değil, bu bir ilke meselesi. Tüketici hakkı yok = tüketim yok.

Author

12 Comments

1. Ağrı merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım 16-03-2021 13:41:22

2. Gürbüz Reply

Yozgat merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 16-03-2021 20:27:50

3. Bu konu : ” Birisi neden aşıyı almadığınızı sorarsa şunu söyleyin: Tüketici hakları yok = tüketim yok ” çok güzel. Slm web siteniz yeminle çok iyi, sağolun , emin – 263

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Birisi neden aşıyı almadığınızı sorarsa şunu söyleyin: Tüketici hakları yok = tüketim yok ” çok güzel. Selamlar sayfan inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 238

5. Slm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

6. Slm web sitesi yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Bu konu : ” Birisi neden aşıyı almadığınızı sorarsa şunu söyleyin: Tüketici hakları yok = tüketim yok ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 492

8. Bu konu : ” Birisi neden aşıyı almadığınızı sorarsa şunu söyleyin: Tüketici hakları yok = tüketim yok ” çok güzel. Merhabalar web siten cidden ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 127

9. Bu konu : ” Birisi neden aşıyı almadığınızı sorarsa şunu söyleyin: Tüketici hakları yok = tüketim yok ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 496

10. Bu konu : ” Birisi neden aşıyı almadığınızı sorarsa şunu söyleyin: Tüketici hakları yok = tüketim yok ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 64

11. Bu konu : ” Birisi neden aşıyı almadığınızı sorarsa şunu söyleyin: Tüketici hakları yok = tüketim yok ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten cidden mükemmel, sağolun , banu – 89

12. selamun aleyküm bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link