Birkaç gün önce İrlanda’nın COVID ölümlerini ~ 17.000’den bir zamanlar kanıt için incelenen 100’ün altına düşürdüğü hikayesine ne oldu?

Yemin ederim tökezliyor olmalıyım …

Birkaç gün önce İrlanda’da (sanırım?) Araştırılan bir bölgede COVID ölümlerinin 17.000’den 100’ün altına düştüğü veya bu ölümlerin kanıtlarının istenildiği hakkında bir hikaye vardı.

Burada okuduğumu biliyorum ama bulamıyorum, arama motorları bu hikayede garip bir şekilde işe yaramaz, tarayıcılarım Tarih hiçbir şey göstermiyor mu ??

Reddit’in bir “hatası” yaşamadan önce hepsini yazdım, göndermedim ve sonra sildim.

“Birkaç gün önce İrlanda’nın COVID ölümlerini ~ 17.000’den bir zamanlar kanıt için incelenen 100’ün altına düşürdüğü hikayesine ne oldu?” üzerine 8 yorum

1. Samsun dan kimler var. Birkaç gün önce İrlanda’nın COVID ölümlerini ~ 17.000’den bir zamanlar kanıt için incelenen 100’ün altına düşürdüğü hikayesine ne oldu? . Merhaba paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 481

2. Bu konu : ” Birkaç gün önce İrlanda’nın COVID ölümlerini ~ 17.000’den bir zamanlar kanıt için incelenen 100’ün altına düşürdüğü hikayesine ne oldu? ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi güzel, face de paylaştım , ziya – 488

3. Bu konu : ” Birkaç gün önce İrlanda’nın COVID ölümlerini ~ 17.000’den bir zamanlar kanıt için incelenen 100’ün altına düşürdüğü hikayesine ne oldu? ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 496

4. Rize merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 19-02-2021 06:00:51

5. Kastamonu merkezden ben memo. Merhabalar siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-02-2021 15:59:11

6. Kastamonu dan kimler var. Birkaç gün önce İrlanda’nın COVID ölümlerini ~ 17.000’den bir zamanlar kanıt için incelenen 100’ün altına düşürdüğü hikayesine ne oldu? . Mrb web sitesi vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 189

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link