Yemin ederim tökezliyor olmalıyım …

Birkaç gün önce İrlanda’da (sanırım?) Araştırılan bir bölgede COVID ölümlerinin 17.000’den 100’ün altına düştüğü veya bu ölümlerin kanıtlarının istenildiği hakkında bir hikaye vardı.

Burada okuduğumu biliyorum ama bulamıyorum, arama motorları bu hikayede garip bir şekilde işe yaramaz, tarayıcılarım Tarih hiçbir şey göstermiyor mu ??

Reddit’in bir “hatası” yaşamadan önce hepsini yazdım, göndermedim ve sonra sildim.

Author

39 Comments

1. elif yılmaz Reply

Samsun dan kimler var. Birkaç gün önce İrlanda’nın COVID ölümlerini ~ 17.000’den bir zamanlar kanıt için incelenen 100’ün altına düşürdüğü hikayesine ne oldu? . Merhaba paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 481

2. Merhaba herkese siteniz yeminle hayran edici, şukuladım

3. Bu konu : ” Birkaç gün önce İrlanda’nın COVID ölümlerini ~ 17.000’den bir zamanlar kanıt için incelenen 100’ün altına düşürdüğü hikayesine ne oldu? ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi güzel, face de paylaştım , ziya – 488

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Birkaç gün önce İrlanda’nın COVID ölümlerini ~ 17.000’den bir zamanlar kanıt için incelenen 100’ün altına düşürdüğü hikayesine ne oldu? ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 496

5. Rize merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 19-02-2021 06:00:51

6. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

7. Kastamonu merkezden ben memo. Merhabalar siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-02-2021 15:59:11

8. Kastamonu dan kimler var. Birkaç gün önce İrlanda’nın COVID ölümlerini ~ 17.000’den bir zamanlar kanıt için incelenen 100’ün altına düşürdüğü hikayesine ne oldu? . Mrb web sitesi vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 189

9. Merhaba siteniz gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım

10. Selam herkese web sitesi inan ki hayran edici, facebookta paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Birkaç gün önce İrlanda’nın COVID ölümlerini ~ 17.000’den bir zamanlar kanıt için incelenen 100’ün altına düşürdüğü hikayesine ne oldu? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 205

12. Kırıkkale merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-02-2021 22:48:15

13. Kilis dan kimler var. Birkaç gün önce İrlanda’nın COVID ölümlerini ~ 17.000’den bir zamanlar kanıt için incelenen 100’ün altına düşürdüğü hikayesine ne oldu? . merhaba arkadaşlar sayfan valla hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 51

14. Kütahya merkezden ben ziya. Merhaba herkese web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 14-03-2021 01:14:10

15. Bu konu : ” Birkaç gün önce İrlanda’nın COVID ölümlerini ~ 17.000’den bir zamanlar kanıt için incelenen 100’ün altına düşürdüğü hikayesine ne oldu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız valla mükemmel, facebookta paylaştım , – 194

16. Eskişehir dan kimler var. Birkaç gün önce İrlanda’nın COVID ölümlerini ~ 17.000’den bir zamanlar kanıt için incelenen 100’ün altına düşürdüğü hikayesine ne oldu? . selamun aleyküm web sitesi harbiden hayran edici, saolun , doruk – 157

17. Bu konu : ” Birkaç gün önce İrlanda’nın COVID ölümlerini ~ 17.000’den bir zamanlar kanıt için incelenen 100’ün altına düşürdüğü hikayesine ne oldu? ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 84

18. Bu konu : ” Birkaç gün önce İrlanda’nın COVID ölümlerini ~ 17.000’den bir zamanlar kanıt için incelenen 100’ün altına düşürdüğü hikayesine ne oldu? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 484

19. Denizli merkezden ben doruk. Selam herkese sayfan vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-04-2021 17:49:26

20. elif yılmaz Reply

Karaman dan kimler var. Birkaç gün önce İrlanda’nın COVID ölümlerini ~ 17.000’den bir zamanlar kanıt için incelenen 100’ün altına düşürdüğü hikayesine ne oldu? . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 294

21. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Merhabalar siten valla güzel, facebookta paylaştım 21-04-2021 15:56:47

22. Kırşehir dan kimler var. Birkaç gün önce İrlanda’nın COVID ölümlerini ~ 17.000’den bir zamanlar kanıt için incelenen 100’ün altına düşürdüğü hikayesine ne oldu? . Selam sayfan cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 272

23. Merhaba paylaşımınız harbiden dikkat çekici, şukuladım

24. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 14-05-2021 17:39:04

25. Selam herkese sayfan valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

26. Slm siten valla dikkat çekici, facebookta paylaştım

27. Bu konu : ” Birkaç gün önce İrlanda’nın COVID ölümlerini ~ 17.000’den bir zamanlar kanıt için incelenen 100’ün altına düşürdüğü hikayesine ne oldu? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 12

28. Bu konu : ” Birkaç gün önce İrlanda’nın COVID ölümlerini ~ 17.000’den bir zamanlar kanıt için incelenen 100’ün altına düşürdüğü hikayesine ne oldu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , – 434

29. Adıyaman dan kimler var. Birkaç gün önce İrlanda’nın COVID ölümlerini ~ 17.000’den bir zamanlar kanıt için incelenen 100’ün altına düşürdüğü hikayesine ne oldu? . Selamlar siteniz inan ki hoşuma gitti, şukuladım , emin – 116

30. Bartın dan kimler var. Birkaç gün önce İrlanda’nın COVID ölümlerini ~ 17.000’den bir zamanlar kanıt için incelenen 100’ün altına düşürdüğü hikayesine ne oldu? . Merhaba paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 209

31. Selamlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

32. elif yılmaz Reply

Ankara dan kimler var. Birkaç gün önce İrlanda’nın COVID ölümlerini ~ 17.000’den bir zamanlar kanıt için incelenen 100’ün altına düşürdüğü hikayesine ne oldu? . Selam herkese paylaşımın yeminle güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 208

33. Bu konu : ” Birkaç gün önce İrlanda’nın COVID ölümlerini ~ 17.000’den bir zamanlar kanıt için incelenen 100’ün altına düşürdüğü hikayesine ne oldu? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 33

34. Bu konu : ” Birkaç gün önce İrlanda’nın COVID ölümlerini ~ 17.000’den bir zamanlar kanıt için incelenen 100’ün altına düşürdüğü hikayesine ne oldu? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten harbiden güzel, şukuladım , Hasan – 494

35. Niğde merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfa vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-07-2021 17:23:50

36. Gaziantep merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız valla güzel, saolun 30-07-2021 17:24:37

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link