Umarım yakında. Yeniden inşaya ihtiyacımız var.

Görmek istediğim şeyi kendime saklayacağım, ama düşecek olursa, pek çok bağımsız devlet olacağını hayal ederdim, belki şimdi oldukları gibi, ancak çok daha fazla bağımsızlık ve farklı ideolojilerle hizalandı.

Author

27 Comments

1. Tokat dan kimler var. Birleşik Devletler TAMAMEN düşene kadar ne kadar sürer? . Selam sayfanız cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 91

2. Selamın aleyküm paylaşım valla çok iyi, teşekkürler

3. Manisa merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 11-05-2021 22:19:58

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Birleşik Devletler TAMAMEN düşene kadar ne kadar sürer? ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 113

5. Bu konu : ” Birleşik Devletler TAMAMEN düşene kadar ne kadar sürer? ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 409

6. Ankara merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz inanki çok iyi, teraziye tıkladım 13-05-2021 15:51:32

7. Erzincan merkezden ben banu. Merhabalar bu web sitesi inan ki hayran edici, sağolun 16-05-2021 02:24:50

8. Gürbüz Reply

Kars dan kimler var. Birleşik Devletler TAMAMEN düşene kadar ne kadar sürer? . Slm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 338

9. Bu konu : ” Birleşik Devletler TAMAMEN düşene kadar ne kadar sürer? ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 414

10. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, şukuladım

11. Kütahya merkezden ben Aylin. Selam sayfanız valla çok iyi, şukuladım 02-06-2021 03:47:30

12. Ankara dan kimler var. Birleşik Devletler TAMAMEN düşene kadar ne kadar sürer? . selamun aleyküm sayfanız cidden çok iyi, sağolun , banu – 8

13. Bu konu : ” Birleşik Devletler TAMAMEN düşene kadar ne kadar sürer? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha dikkat çekici, şukuladım , Emine – 432

14. Çankırı dan kimler var. Birleşik Devletler TAMAMEN düşene kadar ne kadar sürer? . Selamın aleyküm sayfan ciddiyim güzel, sağolun , memo – 270

15. Bu konu : ” Birleşik Devletler TAMAMEN düşene kadar ne kadar sürer? ” çok güzel. Mrb web siteniz cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 260

16. Mardin merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 23-06-2021 06:13:39

17. Ankara dan kimler var. Birleşik Devletler TAMAMEN düşene kadar ne kadar sürer? . Selam sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 364

18. Şırnak dan kimler var. Birleşik Devletler TAMAMEN düşene kadar ne kadar sürer? . Selamın aleyküm web siten inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 442

19. Erzurum merkezden ben doruk. Selamlar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 29-06-2021 11:21:39

20. Hakkari merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 04-07-2021 11:12:42

21. Selamın aleyküm sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

22. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

23. Siirt dan kimler var. Birleşik Devletler TAMAMEN düşene kadar ne kadar sürer? . Selam herkese siten gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 344

24. Aksaray merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşım valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 02-08-2021 04:39:37

25. Selamın aleyküm siten yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link