ve neden sorabilirsiniz? çünkü biz tavuklar gibi hapsolmuşken, milletvekilleri haraç yoluyla kendilerine “covid PPE” gibi sözleşmelerde milyonlar veriyorlar ve “bilim adamları” bu üçüncü dalgayı tahmin ettiğinde, bu bilim adamları kimler? isimleri nerede? insanlar neden hala test ediliyor? Neden Matt Hancock artık ülke MSM’nin bizi her gün rahatsız eden bir yarış savaşını kışkırtmaya yakalandığına göre unutulmaya başladı, her gün test edilen tek insanlar sıkılmış, her şeyi siken yalnız orta yaşlı kadınlar. yapmak ama “kendi rollerini yapıyorlar” gibi hissetmek için bir parçası ya da bir şey olmaya çalışın. sınanmayı bırak ve biz kazanıyoruz .. bu kadar basit

Author

28 Comments

1. Gürbüz Reply

Slm siteniz inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Selam web siten ciddiyim dikkat çekici, şukuladım

3. Kilis dan kimler var. Birleşik Krallık, bizi tecrit durumuna geri döndürmek için herkesin haftada iki test yapmasını sağlamaya çalışıyor. . selamun aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, sağolun , banu – 187

4. Yalova dan kimler var. Birleşik Krallık, bizi tecrit durumuna geri döndürmek için herkesin haftada iki test yapmasını sağlamaya çalışıyor. . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 159

5. Sivas dan kimler var. Birleşik Krallık, bizi tecrit durumuna geri döndürmek için herkesin haftada iki test yapmasını sağlamaya çalışıyor. . Selamlar sayfa inanılmaz hayran edici, şukuladım , memo – 133

6. merhaba arkadaşlar siten yeminle dikkatimi çekti, sağolun

7. Bu konu : ” Birleşik Krallık, bizi tecrit durumuna geri döndürmek için herkesin haftada iki test yapmasını sağlamaya çalışıyor. ” çok güzel. Selamlar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , ali – 268

8. Antalya dan kimler var. Birleşik Krallık, bizi tecrit durumuna geri döndürmek için herkesin haftada iki test yapmasını sağlamaya çalışıyor. . selamun aleyküm paylaşımınız valla hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 80

9. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 06-05-2021 22:38:04

10. Bu konu : ” Birleşik Krallık, bizi tecrit durumuna geri döndürmek için herkesin haftada iki test yapmasını sağlamaya çalışıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 280

11. Slm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun

12. Selamın aleyküm sayfa valla çok hoşuma gitti, şukuladım

13. Bu konu : ” Birleşik Krallık, bizi tecrit durumuna geri döndürmek için herkesin haftada iki test yapmasını sağlamaya çalışıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım cidden mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 39

14. Iğdır dan kimler var. Birleşik Krallık, bizi tecrit durumuna geri döndürmek için herkesin haftada iki test yapmasını sağlamaya çalışıyor. . Merhaba sayfan inanılmaz güzel, face de paylaştım , hatice – 12

15. İstanbul merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfan inanki mükemmel, tebrikler 01-06-2021 18:31:50

16. İstanbul dan kimler var. Birleşik Krallık, bizi tecrit durumuna geri döndürmek için herkesin haftada iki test yapmasını sağlamaya çalışıyor. . Merhabalar siteniz valla mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 61

17. Bu konu : ” Birleşik Krallık, bizi tecrit durumuna geri döndürmek için herkesin haftada iki test yapmasını sağlamaya çalışıyor. ” çok güzel. Selam herkese siteniz cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 186

18. Mrb siteniz inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

19. Eskişehir merkezden ben emin. Mrb paylaşım gerçekten mükemmel, teşekkürler 24-06-2021 19:33:39

20. Tunceli merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden iyi, tebrikler 26-06-2021 04:41:41

21. Selam herkese web siteniz cidden güzel, linkedinde paylaştım

22. Kilis merkezden ben Hasan. Selam web siteniz cidden hayran edici, facebookta paylaştım 30-06-2021 00:40:21

23. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten dikkat çekici, tebrikler

24. Bu konu : ” Birleşik Krallık, bizi tecrit durumuna geri döndürmek için herkesin haftada iki test yapmasını sağlamaya çalışıyor. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 261

25. Selamın aleyküm paylaşımın inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link