Birleşik Krallık hükümeti, covid-19 aşılarının benzeri görülmemiş bir ölüm dalgası üreteceğini gizlice itiraf etti

Mike Adams Natural News için rapor veriyor.
Birleşik Krallık hükümeti şimdi gizlice, covid-19 aşılarının, ülke aşı “olumsuz olayları” ile dolup taşırken eşi görülmemiş bir ölüm dalgası yaratacağını kabul ediyor.
Bu, MHRA tarafından yazılan ve “hasta yaşamı için doğrudan bir tehdit” olduğunu açıkladığı covid-19 aşı yan olayları dalgasını işlemek için yeni bir AI sistemi için yalvaran bir sözleşme ödül belgesinden ortaya çıktı.
Aşı yan etkilerinin dalgasının, MHRA’nın eski sistemlerini etkileyecek kadar büyük olması bekleniyor.

r / komplo - İngiltere hükümeti, covid-19 aşılarının benzeri görülmemiş bir ölüm dalgası üreteceğini gizlice itiraf etti

“Birleşik Krallık hükümeti, covid-19 aşılarının benzeri görülmemiş bir ölüm dalgası üreteceğini gizlice itiraf etti” üzerine 31 yorum

1. Şırnak merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-12-2020 00:14:05

2. Rize merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 06-12-2020 14:04:01

3. Bu konu : ” Birleşik Krallık hükümeti, covid-19 aşılarının benzeri görülmemiş bir ölüm dalgası üreteceğini gizlice itiraf etti ” çok güzel. Mrb sayfan valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 395

4. Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-12-2020 20:34:35

5. Antalya dan kimler var. Birleşik Krallık hükümeti, covid-19 aşılarının benzeri görülmemiş bir ölüm dalgası üreteceğini gizlice itiraf etti . merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, sağolun , elif yılmaz – 282

6. Bu konu : ” Birleşik Krallık hükümeti, covid-19 aşılarının benzeri görülmemiş bir ölüm dalgası üreteceğini gizlice itiraf etti ” çok güzel. Selam paylaşımın harbiden iyi, sağolun , – 130

7. Kars dan kimler var. Birleşik Krallık hükümeti, covid-19 aşılarının benzeri görülmemiş bir ölüm dalgası üreteceğini gizlice itiraf etti . Selamlar sayfan ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , hatice – 267

8. Kilis dan kimler var. Birleşik Krallık hükümeti, covid-19 aşılarının benzeri görülmemiş bir ölüm dalgası üreteceğini gizlice itiraf etti . Merhabalar sayfan vallaha billaha çok iyi, şukuladım , memo – 30

9. Yalova dan kimler var. Birleşik Krallık hükümeti, covid-19 aşılarının benzeri görülmemiş bir ölüm dalgası üreteceğini gizlice itiraf etti . Merhaba paylaşımın valla hayran edici, teşekkürler , emin – 349

10. Van dan kimler var. Birleşik Krallık hükümeti, covid-19 aşılarının benzeri görülmemiş bir ölüm dalgası üreteceğini gizlice itiraf etti . Mrb sayfa inanki çok iyi, sağolun , Aylin – 221

11. Bu konu : ” Birleşik Krallık hükümeti, covid-19 aşılarının benzeri görülmemiş bir ölüm dalgası üreteceğini gizlice itiraf etti ” çok güzel. Selam paylaşımın inanki iyi, şukuladım , ziya – 51

12. Erzincan merkezden ben Emine. Selam siten gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 19-01-2021 19:36:39

13. Gümüşhane dan kimler var. Birleşik Krallık hükümeti, covid-19 aşılarının benzeri görülmemiş bir ölüm dalgası üreteceğini gizlice itiraf etti . merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 48

14. Kütahya merkezden ben memo. Selam sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 26-01-2021 02:24:43

15. Balıkesir merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha çok güzel, saolun 31-01-2021 13:47:21

16. Giresun dan kimler var. Birleşik Krallık hükümeti, covid-19 aşılarının benzeri görülmemiş bir ölüm dalgası üreteceğini gizlice itiraf etti . Selam siteniz vallaha hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 57

17. Osmaniye merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 11-02-2021 00:44:12

18. Bu konu : ” Birleşik Krallık hükümeti, covid-19 aşılarının benzeri görülmemiş bir ölüm dalgası üreteceğini gizlice itiraf etti ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran edici, teşekkürler , ahmet – 66

19. Erzincan dan kimler var. Birleşik Krallık hükümeti, covid-19 aşılarının benzeri görülmemiş bir ölüm dalgası üreteceğini gizlice itiraf etti . Selamlar siteniz harbiden çok güzel, tebrikler , ahmet – 25

20. Bu konu : ” Birleşik Krallık hükümeti, covid-19 aşılarının benzeri görülmemiş bir ölüm dalgası üreteceğini gizlice itiraf etti ” çok güzel. Selam siteniz süper ötesi güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 167

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link