SS Bojo GMT saatiyle 17: 00’de bir duyuru yapacak. Bunu sadece kötü haber olduğunda yapıyor. Hedef direkleri tekrar taşındı, gördüğünüz Hint çeşidi, vaxx buna karşı pek iyi çalışmıyor. Ama hey, insanları bir pandeminin / dolandırıcılığın / plandeminin tam ortasında vaxx yaptığınızda ne bekliyorsunuz?

… Jamies_Magik_Torch tarafından gönderildi
[comments]

22 Comments

1. Bilecik dan kimler var. Birleşik Krallık, olacağını hepimizin bildiği gibi kilitlemeye geri döndü. . Merhaba herkese sayfanız valla çok iyi, teşekkürler , Emine – 275

2. Gürbüz Reply

Selam siteniz gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım

3. Kayseri dan kimler var. Birleşik Krallık, olacağını hepimizin bildiği gibi kilitlemeye geri döndü. . Merhaba herkese paylaşımın gerçekten çok güzel, face de paylaştım , Emine – 33

4. selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Bu konu : ” Birleşik Krallık, olacağını hepimizin bildiği gibi kilitlemeye geri döndü. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 445

6. Rize dan kimler var. Birleşik Krallık, olacağını hepimizin bildiği gibi kilitlemeye geri döndü. . Merhaba web siteniz inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 78

7. Bu konu : ” Birleşik Krallık, olacağını hepimizin bildiği gibi kilitlemeye geri döndü. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz valla hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 4

8. Siirt merkezden ben hatice. Selamlar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 26-05-2021 03:23:13

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Birleşik Krallık, olacağını hepimizin bildiği gibi kilitlemeye geri döndü. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten harbiden güzel, tebrikler , Gürbüz – 39

10. Gürbüz Reply

Kütahya dan kimler var. Birleşik Krallık, olacağını hepimizin bildiği gibi kilitlemeye geri döndü. . Slm sayfa inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 481

11. İstanbul merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle güzel, twitter da paylaştım 10-06-2021 15:22:34

12. Gürbüz Reply

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız valla hoşuma gitti, tebrikler 23-06-2021 22:58:21

13. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

14. Hakkari dan kimler var. Birleşik Krallık, olacağını hepimizin bildiği gibi kilitlemeye geri döndü. . selamun aleyküm web siten inan ki dikkat çekici, tebrikler , ali – 459

15. Karabük dan kimler var. Birleşik Krallık, olacağını hepimizin bildiği gibi kilitlemeye geri döndü. . merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 170

16. Bu konu : ” Birleşik Krallık, olacağını hepimizin bildiği gibi kilitlemeye geri döndü. ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , mehmet – 53

17. Çanakkale dan kimler var. Birleşik Krallık, olacağını hepimizin bildiği gibi kilitlemeye geri döndü. . selam arkadaşlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 41

18. Bu konu : ” Birleşik Krallık, olacağını hepimizin bildiği gibi kilitlemeye geri döndü. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 431

19. Bu konu : ” Birleşik Krallık, olacağını hepimizin bildiği gibi kilitlemeye geri döndü. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, saolun , Emine – 71

20. Edirne dan kimler var. Birleşik Krallık, olacağını hepimizin bildiği gibi kilitlemeye geri döndü. . Selamın aleyküm siteniz valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 361

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link