Bu nedenle Birleşik Krallık, ülke dışında tatil rezervasyonu yapmayı 5000 sterlin para cezası ile cezalandırılacak bir suç haline getirerek, tüm Ulusun insan haklarını tamamen göz ardı etmeye karar verdi.

Tüm insan hakları aktivistleri şimdi nerede? Geçen yıl neredeler? Covid’in insanların İnsan Hakları, kadın hakları, eşcinseller için haklar, göçmenler için haklar gibi konularda her zaman büyük bir anlaşma yaptığını hatırlıyorum. Şimdi neredeler ve neden kimse bunun ne kadar yasa dışı ve insanlık dışı olduğunu ifşa etmiyor?

Hepimiz biliyoruz ki, bir suçun cezası para cezası ödüyorsa, o zaman temelde sadece fakir insanlar için bir cezadır. Zenginler özel jetleriyle uçmaya devam edebilir, bu arada çalışkan insanlar güneşte 1 hafta bile eğlenemezler!

Bu çok saçma ve şu anda dünyada olanlardan utanıyorum. Bu piçlere karşı koymalıyız.

Author

9 Comments

1. Bartın dan kimler var. Birleşik Krallık, uçak bileti veya tatil rezervasyonu yapan insanlara 5000 sterlin ceza verecek . Merhaba herkese paylaşım harbiden hoşuma gitti, saolun , memo – 416

2. Karabük merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-03-2021 15:57:26

3. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

4. Artvin merkezden ben emin. Merhabalar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-03-2021 20:47:09

5. Niğde dan kimler var. Birleşik Krallık, uçak bileti veya tatil rezervasyonu yapan insanlara 5000 sterlin ceza verecek . Selam siten ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 329

6. Bu konu : ” Birleşik Krallık, uçak bileti veya tatil rezervasyonu yapan insanlara 5000 sterlin ceza verecek ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla dikkat çekici, teşekkürler , ali – 311

7. Bu konu : ” Birleşik Krallık, uçak bileti veya tatil rezervasyonu yapan insanlara 5000 sterlin ceza verecek ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , Hasan – 197

8. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi valla çok güzel, teşekkürler 21-04-2021 00:18:34

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link