Birleşik Krallık’ta neler olduğuna dikkat edin

Birleşik Krallık, dün itibariyle nüfusunun% 2’sini aşıladı (bu aşıların çoğunun ikinci doza ihtiyaç duyduğu ve kısmi bağışıklık, 1 dozlu adamların birçoğu için etkili olmayacak olsa da).

İngiltere, okullar ve zorunlu olmayan işletmeler nedeniyle tamamen kilitlendi

Haber kaynaklarına göre Birleşik Krallık hastaneleri ve yoğun bakım üniteleri tamamen çökmeye yakın görünüyor. Başbakan, kategorik olarak, Mart ayına göre en az üçte bir oranında daha dolu olduklarını söyledi.

İngiltere hükümeti, 28 Aralık’ta COVID kontrol panelinin ‘sağlık hizmetleri’ bölümünü güncellemeyi bıraktı. Artık YBÜ numaraları veya hastane yönetimleri hakkında bilgi vermiyorlar. Pozitif vakaların ve ölümlerin sayısını her gün güncellemeye devam ediyorlar.

COVID,% 1’den az bir IFR’ye sahiptir. Biz biliyoruz ki. Ölümlerin büyük bir kısmı Birleşik Krallık’ın aşı yaptırdığı bakım evlerinden geliyor.

Önümüzdeki 2 hafta içinde her şey sakinleşmezse, ciddi bir şeyler oluyor demektir. Ya sağlık hizmeti durumu hakkında yalan söylüyorlar ya da aşı işe yaramıyor.

Pek çok yerde çatırtı zamanı ve gerçek ortaya çıkacak. İsrail ve BAE’ye de dikkat edin. Sırasıyla nüfuslarının% 12 ve% 8’ini aşıladılar. Hastaneleri önümüzdeki haftalarda pek boş kalmazsa aşılar işlerini yapmıyor demektir.

Bakalım ne olacak …

“Birleşik Krallık’ta neler olduğuna dikkat edin” üzerine 20 yorum

1. Yalova merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 06-01-2021 13:06:46

2. Mardin dan kimler var. Birleşik Krallık’ta neler olduğuna dikkat edin . Mrb paylaşım vallaha güzel, teraziye tıkladım , emin – 384

3. Samsun merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfa harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 06-01-2021 13:45:44

4. Edirne merkezden ben Hasan. Merhaba siteniz vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 07-01-2021 00:13:39

5. Denizli dan kimler var. Birleşik Krallık’ta neler olduğuna dikkat edin . Selam herkese sayfan inan ki çok güzel, tebrikler , banu – 216

6. Sivas merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 07-01-2021 10:34:18

7. Bingöl merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 16-01-2021 05:01:38

8. Konya dan kimler var. Birleşik Krallık’ta neler olduğuna dikkat edin . Merhaba herkese sayfan harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 159

9. Muğla merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın valla iyi, twitter da paylaştım 19-01-2021 10:33:50

10. Adıyaman merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz yeminle dikkat çekici, şukuladım 23-01-2021 06:04:07

11. Trabzon merkezden ben hatice. Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 27-01-2021 07:29:06

12. Kırklareli dan kimler var. Birleşik Krallık’ta neler olduğuna dikkat edin . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 247

13. Kars merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 12-02-2021 00:24:51

14. Gaziantep merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, saolun 17-02-2021 21:55:38

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link