Birleşik Krallık’tan soru: Şu anda Amerika’da gerçekte neler oluyor?

Sormak, çünkü Birleşik Krallık tipik olarak Amerika neyin peşindeyse onu ithal ediyor ve aman tanrım, Amerika Birleşik Devletleri’nde baharatlı bir hale geliyor gibi görünüyor. “Partim iyi, diğer taraf kötü” olmazsa, birisi bana biraz fikir verebilir mi? Amerika’dan geldiğini gördüğüm video görüntülerinden bazıları tam bir sıkıyönetim, isyanlar, karşı isyanlar, milis örgütleyen siviller, milis örgütleyen protestocular, Ulusal Muhafızlar hakkında bir şeyler duyuyorum ama kasabalar gibi görülecek hiçbir yer yok. yok edilmek – orada neler oluyor?

SS: Burada bir komplo yayınlamadığımın farkındayım, ancak sorumun MSM’den yalnızca ‘haberlerini’ almayan kişiler tarafından yanıtlanmasını istedim.

“Birleşik Krallık’tan soru: Şu anda Amerika’da gerçekte neler oluyor?” üzerine 14 yorum

1. Elazığ merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok iyi, şukuladım 27-08-2020 11:40:47

2. Bilecik merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 31-08-2020 10:17:55

3. Sivas merkezden ben Emine. Slm web siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 08-09-2020 18:42:28

4. Erzurum merkezden ben gaye. Merhabalar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 18-09-2020 11:40:20

5. Tunceli merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 09:53:27

6. Manisa merkezden ben gaye. Slm siteniz süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 02-10-2020 11:21:02

7. Ordu merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşım inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 04-10-2020 08:32:31

8. Diyarbakır dan kimler var. Birleşik Krallık’tan soru: Şu anda Amerika’da gerçekte neler oluyor? . Slm paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 491

Yorum yapın