“Günümüzde, ana akım medya ve popüler kültür aracılığıyla faaliyet gösteren ve bireylerin belirli grup kimlik türlerine katılma eğilimini artırmaya çalışan güçler var gibi görünüyor.”

“Bir popülasyonu ırk, sınıf, din, cinsiyet veya siyasi tercih gibi çizgilere ya da diğer bir deyişle doğal olarak çatışmaya meyilli gruplara bölerek, grup psikolojisinin etkileri, ayrı gruplardaki bireyler arasında rasyonel söylem ve tartışmayı son derece olası kılar.”

https://youtu.be/lOUcXK_7d_c?t=468

Kulağa oldukça son 2 yıl gibi geliyor! Çoğunluğu bölün ve birleşmişken güçlü olan gücü, bölünmeyi teşvik eden yöntemleri kullanarak zayıflatın.

Bir taraf seçin, herhangi bir taraf TPTB’nin umurunda değil. Belki siz ve sayısız başkaları, konuşma noktalarınız ve ekran görüntülerinizle, şu veya bu verilerle olan bağlantılarınızla ağzınızdan köpükler saçarken, gözünüz, milyonların kaderini kontrol eden görünmez hükümeti oluşturan perde arkasındaki piçlerin eylemlerinden başka yöne çevrildi. hayatların.

Savaş suçları mı? Pedo mu? Vergi mükellefinin parasının kötüye kullanılması? Dönem sınırları? Asgari ücret artar mı? Daha iyi sağlık hizmeti mi? Borç? Irkçılık? Gelir eşitsizliği?

https://usdebtclock.org/

ABD’nin şu anda ne kadar borcu var? 28.6 trilyon ve artmaya devam ediyor. Büyük büyük torunlarımız, son 50 yılı aşkın ilerlemenin suçlarını ya borcumuz aracılığıyla ya da ucuz mal talebi ve sürekli ilerleme nedeniyle başarısız olan ekosistemler aracılığıyla ödeyecekler.

TPTB birleşik bir milletten korkuyor, hepimizi bir araya getirebilecek bir şey var mı? Zamanın bu noktasında buna inanmıyorum, öyle bir değişime ihtiyacımız var ki, bu imkansız görünüyor. Geçmişte gösterildiği gibi, her türlü hareket kolayca sızabilir ve tehlikeye girebilir.

Tüm bunların farkında olan bir kaç kişi, umut nerede?

23 Comments

1. Selamın aleyküm web sitesi yeminle güzel, şukuladım

2. Gürbüz Reply

Karabük merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hoşuma gitti, tebrikler 04-08-2021 18:56:55

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Birleşmiş bir nüfus, onu yönetenlerden her zaman daha güçlüdür. ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 357

4. Balıkesir merkezden ben Emine. Selam web sitesi vallaha iyi, linkedinde paylaştım 04-08-2021 22:52:30

5. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım

6. Aydın dan kimler var. Birleşmiş bir nüfus, onu yönetenlerden her zaman daha güçlüdür. . Merhabalar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 61

7. Uşak merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok güzel, sağolun 09-08-2021 09:43:15

8. Bu konu : ” Birleşmiş bir nüfus, onu yönetenlerden her zaman daha güçlüdür. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha çok güzel, teşekkürler , memo – 475

9. Çanakkale merkezden ben ali. Selam bu web sitesi inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 10-08-2021 19:08:59

10. Bu konu : ” Birleşmiş bir nüfus, onu yönetenlerden her zaman daha güçlüdür. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, saolun , mehmet – 96

11. Bu konu : ” Birleşmiş bir nüfus, onu yönetenlerden her zaman daha güçlüdür. ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla iyi, teşekkürler , gaye – 209

12. Sakarya dan kimler var. Birleşmiş bir nüfus, onu yönetenlerden her zaman daha güçlüdür. . Merhaba sayfan inan ki çok güzel, face de paylaştım , Emine – 42

13. selamun aleyküm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

14. Manisa dan kimler var. Birleşmiş bir nüfus, onu yönetenlerden her zaman daha güçlüdür. . Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz güzel, şukuladım , – 193

15. Nevşehir dan kimler var. Birleşmiş bir nüfus, onu yönetenlerden her zaman daha güçlüdür. . selamun aleyküm sayfa gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 211

16. Çanakkale merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 31-08-2021 18:35:39

17. Balıkesir dan kimler var. Birleşmiş bir nüfus, onu yönetenlerden her zaman daha güçlüdür. . selamun aleyküm sayfanız inanki güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 321

18. Bu konu : ” Birleşmiş bir nüfus, onu yönetenlerden her zaman daha güçlüdür. ” çok güzel. Merhaba sayfan valla çok iyi, face de paylaştım , – 166

19. Bu konu : ” Birleşmiş bir nüfus, onu yönetenlerden her zaman daha güçlüdür. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 452

20. Bu konu : ” Birleşmiş bir nüfus, onu yönetenlerden her zaman daha güçlüdür. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, tebrikler , Emine – 189

21. Erzincan merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz süper ötesi hayran edici, şukuladım 24-09-2021 18:42:37

22. Elazığ dan kimler var. Birleşmiş bir nüfus, onu yönetenlerden her zaman daha güçlüdür. . Mrb web sitesi harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 308

23. Batman merkezden ben memo. Selam sayfan inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 26-09-2021 22:26:28

Write A Comment