Birleşmiş Milletler, Amerika ve dünya

George Floyd Aileleri bu Temmuz Birleşmiş Milletleri buldu

[Congo Violence and atrocities: Congo is one of the nations behind UN’s Human Right’s Council](https://www.reuters.com/article/us-congo-violence-un/mass-rape-cannibalism-dismemberment-un-team-finds-atrocities-in-congo-war-idUSKBN1JT2CF#:%7E:text= CENEVRE% 20 (Reuters)

BM insan hakları uzmanlarından oluşan bir ekibin Salı günü yayınladığı ifadeye göre, Kongo’daki isyancılar ve hükümet birlikleri, kitlesel tecavüz, yamyamlık ve sivillerin parçalanması gibi zulüm işlediler ve dünyanın buna dikkat etmesi gerektiğini söyledi. ” BM raporu ayrıca, “annelerine tecavüz etmeye zorlanan erkek çocukları, küçük kızlara büyücülük yapmalarının onlara mermi yakalamalarına izin vereceğini ve toplu tecavüz veya ölümü seçmeye zorlanan kadınları da içeren” tanıklığı da detaylandırdı.

Görünüşe göre, dünyadaki HER TEK mil karenin böyle olmasını istiyorlar.

Tüm ulusal kanunları geçersiz kılan ve icat edilen veya bulunmayan aşılarla 30 yılı aşkın bir süre çalıştırma niyetiyle açıkça ifade edilen tecrit, sosyal mesafe ve maske gibi deliliğe neden olan Covid “önlemleri” efsane.

Bir kişiyi 30 yıl boyunca kilitleyip tıkarsanız, psikopat bir seri katil veya bir ceset yaratmış olursunuz.

Ve sonra bu tam olarak yaptıkları şeydir VE İnternete yapacaklar.

Obama, ICANN’i Birleşmiş Milletler’e satma hain hareketini gerçekleştirerek bize bir iyilik yaptı.

Bu adama çok fazla özgürlüğümüzü kaybettiğimize inanmamızdan hemen önce, interneti ULUSLARARASI HALE GETİRMEYİ ve burada gördüğünüz her şeyi Youtube Kitap Yazma, Google Sansürü, Twitter ve Facebook cadı avları TÜMÜ bu sitelerin doğrudan United’ı dinlemesinden kaynaklanıyor. Ulus politikaları.

Artık Holokost’un 6 Milyon Yahudiyi öldürdüğünü inkar edemez, Covid’i Reddet, 911’i Reddet, Marksist hümanizmi inkar edemez ya da başka bir “yanlış düşünceye” başlayamazsın, eğer bunu yaparsan, BM’ye bağlı Tech Giants SİZE büyük bir cadı avı başlatacaktır.

Bunun kötü olduğunu düşünüyorsanız, tüm video akışının Google ve Amazon tarafından patentlendiğini ve tüm blogların Blue Helmets geldikten sonra Twitter tarafından patentlendiğini izleyin. (Ve o zamana kadar, asıl mal sahipleri çoktan öldüğünden veya ortadan kaybolduğundan, BM teknoloji devlerini acenteleriyle doğrudan görevlendirecek)

BM İnsan Hakları konseyinin temsilcileri size, Amerika’ya ve dünyaya nasıl yapacakları konusunda en iyi fikirdir.

Oh ve son olarak ama en önemlisi … Çin ve Rusya BM’yi kontrol ediyor ve bu ikisi her zaman Amerika’ya karşı savaşa HAZIRLANIYOR.

Uluslararası yasalar zaten ellerinde ve BM yasaları tüm ulusal yasaları AŞIRIDAKİ ve seçilmemiş bürokratları otomatik olarak tüm Amerikalılar üzerinde yetkiye sahip olduklarında, Çin ve Rusya’nın dışarıdan saldırması gerekmiyor.

(Bu arada, Çin ve Rusya’nın, “covid vakaları” en yüksek ikinci veya üçüncü vakalar gibi olmasına rağmen her gün ülkelerini kilitlemek zorunda kalmayan birkaç oluşumdan biri olduğunu gördünüz mü?)

Ancak mesele açık.

Muz Cumhuriyetleri ve Milliyetçi Teknokrasiler onları savunan örgütün arkasında iken, insan hakları ve özgürlükleri beklemiyorsunuz.

“Birleşmiş Milletler, Amerika ve dünya” üzerine 26 yorum

1. Bu konu : ” Birleşmiş Milletler, Amerika ve dünya ” çok güzel. Slm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 443

2. Bu konu : ” Birleşmiş Milletler, Amerika ve dünya ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 153

3. Bayburt merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hayran bıraktı, saolun 24-11-2020 07:28:38

4. Kocaeli dan kimler var. Birleşmiş Milletler, Amerika ve dünya . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz iyi, şukuladım , ahmet – 380

5. Bu konu : ” Birleşmiş Milletler, Amerika ve dünya ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 370

6. Bu konu : ” Birleşmiş Milletler, Amerika ve dünya ” çok güzel. Selam web sitesi yeminle çok iyi, saolun , banu – 446

7. Bu konu : ” Birleşmiş Milletler, Amerika ve dünya ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 38

8. Bu konu : ” Birleşmiş Milletler, Amerika ve dünya ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 177

9. Muş dan kimler var. Birleşmiş Milletler, Amerika ve dünya . Slm paylaşım inan ki güzel, şukuladım , ziya – 274

10. Balıkesir merkezden ben emin. Merhabalar sayfan süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 10-01-2021 08:06:10

11. Bu konu : ” Birleşmiş Milletler, Amerika ve dünya ” çok güzel. Mrb sayfan inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 244

12. Ardahan dan kimler var. Birleşmiş Milletler, Amerika ve dünya . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 90

13. Bu konu : ” Birleşmiş Milletler, Amerika ve dünya ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 485

14. Bu konu : ” Birleşmiş Milletler, Amerika ve dünya ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha billaha mükemmel, sağolun , hatice – 442

15. Bursa dan kimler var. Birleşmiş Milletler, Amerika ve dünya . Merhaba herkese paylaşım inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 48

16. Bu konu : ” Birleşmiş Milletler, Amerika ve dünya ” çok güzel. Mrb bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 497

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link