Birisi r/komplo için “Bip bop, liberal/muhafazakar/müslüman/hristiyan/beyaz insanlar terimini kullandınız. Daha spesifik olabilir misiniz?” diyen bir bot yapabilir mi?

Bütün bu “liberaller şu ve bu” yazıları beni rahatsız ediyor. Bu “liberaller” de kim? Ya da bu konuda “muhafazakarlar”? Ve neden her zaman belirsiz ama kesinlikle kötü bir görüşler dizisine sahip devasa, kötü tanımlanmış bir gruba işaret etmek önemlidir? Tam olarak kimden bahsediyoruz?

38 Comments

1. Kütahya dan kimler var. Birleştirme Botu: Bölücü Dile ve Etiketlemeye İşaret Eden Bir Bot . Mrb siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 394

2. selamun aleyküm paylaşım yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım

3. Selam sayfa cidden dikkat çekici, face de paylaştım

4. Bu konu : ” Birleştirme Botu: Bölücü Dile ve Etiketlemeye İşaret Eden Bir Bot ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki güzel, sağolun , Emine – 49

5. Bu konu : ” Birleştirme Botu: Bölücü Dile ve Etiketlemeye İşaret Eden Bir Bot ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 244

6. Bingöl dan kimler var. Birleştirme Botu: Bölücü Dile ve Etiketlemeye İşaret Eden Bir Bot . Mrb paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, saolun , ziya – 483

7. Bolu merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan inan ki güzel, teşekkürler 03-06-2021 15:30:12

8. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi valla hayran edici, twitter da paylaştım 04-06-2021 17:36:31

9. Bu konu : ” Birleştirme Botu: Bölücü Dile ve Etiketlemeye İşaret Eden Bir Bot ” çok güzel. Selam web siten harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 478

10. Selam herkese siten süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

11. Edirne merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa cidden çok güzel, tebrikler 08-06-2021 22:21:03

12. Bu konu : ” Birleştirme Botu: Bölücü Dile ve Etiketlemeye İşaret Eden Bir Bot ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 392

13. Aksaray merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-06-2021 11:48:39

14. Yozgat merkezden ben hatice. Merhaba bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 22-06-2021 14:30:46

15. Selamlar sayfan harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

16. Slm sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

17. Bu konu : ” Birleştirme Botu: Bölücü Dile ve Etiketlemeye İşaret Eden Bir Bot ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 344

18. Bu konu : ” Birleştirme Botu: Bölücü Dile ve Etiketlemeye İşaret Eden Bir Bot ” çok güzel. Slm paylaşımınız gerçekten hayran edici, saolun , hatice – 236

19. Bingöl dan kimler var. Birleştirme Botu: Bölücü Dile ve Etiketlemeye İşaret Eden Bir Bot . Selam siteniz gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 379

20. Bu konu : ” Birleştirme Botu: Bölücü Dile ve Etiketlemeye İşaret Eden Bir Bot ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 495

21. Kilis dan kimler var. Birleştirme Botu: Bölücü Dile ve Etiketlemeye İşaret Eden Bir Bot . Selam herkese siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 398

22. Bu konu : ” Birleştirme Botu: Bölücü Dile ve Etiketlemeye İşaret Eden Bir Bot ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 317

23. Sinop dan kimler var. Birleştirme Botu: Bölücü Dile ve Etiketlemeye İşaret Eden Bir Bot . Merhabalar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 319

24. Bolu merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten inanki dikkatimi çekti, tebrikler 28-07-2021 16:23:54

25. Bu konu : ” Birleştirme Botu: Bölücü Dile ve Etiketlemeye İşaret Eden Bir Bot ” çok güzel. Selam paylaşımın valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 405

26. Bu konu : ” Birleştirme Botu: Bölücü Dile ve Etiketlemeye İşaret Eden Bir Bot ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 33

27. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 31-07-2021 22:03:05

28. Ankara merkezden ben Hasan. Slm sayfan süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 01-08-2021 03:05:22

29. Bu konu : ” Birleştirme Botu: Bölücü Dile ve Etiketlemeye İşaret Eden Bir Bot ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , doruk – 125

30. Bu konu : ” Birleştirme Botu: Bölücü Dile ve Etiketlemeye İşaret Eden Bir Bot ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 289

31. merhaba arkadaşlar web siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım

32. Adana dan kimler var. Birleştirme Botu: Bölücü Dile ve Etiketlemeye İşaret Eden Bir Bot . Slm sayfanız vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 385

33. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım

34. Bu konu : ” Birleştirme Botu: Bölücü Dile ve Etiketlemeye İşaret Eden Bir Bot ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanki çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 190

Write A Comment