Kategoriler
Genel

Birlikleri şimdi eve getirebilir miyiz? Şimdi erdem göstericilerinin hepsi zaman aşımına uğradığına göre, sizce “Kürtleri korumamız” gerektiğini hatırlıyorlar mı?

Şimdi erdem işaretçileri kendilerini zaman aşımına uğrattıklarına göre, “Kürtleri korumamız” gerektiğini ya da kimin propaganda du jour’un haydut askeri sanayi kompleksinden umutsuzca “kurtarmaya” ihtiyaç duyduğunu hatırlıyorlar mı?

2000’lerde, neo-muhafazakâr grup Amerikan siyasetini ele geçirip nüfusun zihinlerini enfekte ederek onları kabul etmek için beyin yıkama yaparken izledim, sersemlettim. Daha bariz şekilde yasadışı ve ahlaksız savaşlar.

Genç erkeklerin, cinayet masum insanları katlettikleri ve kendilerini öldürdüklerini izledim.

2008 yılına kadar uyanıktım. ben … idim çok Uyanık … Çatılardan Obama’nın “onların” adamı olduğunu bağırdım … Pied piper POTUS.

Ne yazık ki, Obama’nın rolü, tıpkı önceki yönetimin beynini yıkadığı gibi, solu beyin yıkamaktı.

Sonuç olarak, neoliberal grup tam anlamıyla ilerledi. Planın bu olduğunu bilsem de, hiçbir şey değil beni nasıl hazırlayabilir masif nüfusun alanları Kullanılmış “savaş karşıtı” olmak için birdenbire Libya, Suriye vb.

Bu, katalizör olarak kullanılan hileli iki parti sistemi ile Amerikan halkına kasıtlı bir psikolojik savaş saldırısıydı.

Her iki taraf da büyük ilaç ve MIC’nin soykırımı tarafından yok edildiğinde, insanların hala farklı taraflar olduğunu düşündükleri sadece şaşırtıcı.

Palyaço Dünyası’na inişimiz, Trump sahte iddialara (kanıtlanabilir “gaz saldırısı” sahte bayrağı) dayanarak egemen bir ülkeyi (Suriye) bombaladığında belirgin bir şekilde ortaya çıktı.

BU Trump’a “başkanlık” adı verilen birçok büyük Mockingbird MSM çıkışının tek zamanıydı.

Genellikle hava dalgalarına hakim olan Trump üzerindeki 24/7 histeri göz önüne alındığında, bilmeniz gereken tek şey budur.

İçin yıl sözde “sol” bu yasadışı ve anlaşılmaz savaşların sona ermesini talep etti … ve Trump birliklerde bir düşüş duyurduğunda, propaganda makinesi devreye girdi ve solun hepsi birden doldu “WTF Şimdi savaşı seviyorum! “

Rahatsız edici olduğu kadar şok edici.

Bizi nerede bırakıyor?

Nüfusun büyük bir kısmı aşamalı bir pandemi olayı yüzünden evlerine korkutuldu. Bu, Yeni Dünya Düzeni’nin (“yeni normal” olarak da bilinir) uygulanmasındaki bir sonraki adımdır.

Bu “virüs” tehdidinin gerçekte somut olduğu varsayılırsa (değil) … bu bireylerin zihninde, yurtdışındaki askerlerimizin derhal geri çekilmesi için çağrıda bulunmamız gerektiği anlamına gelmez mi?

Şüphesiz, sonsuz savaş makinesi sadece “virüsü daha da yayabilir”?

Bu olay nasıl çökmez, Irak / Afganistan / vb. Askerlerinin hemen eve gelmesini ister?

Bu aşamalı gizli ritüelin etkinliğinin bir kısmı, insanları “virüsün” olduğuna ikna etmektir. insanlığa karşı büyük varoluşsal tehdit.

Şüphesiz bu, “Kürtleri koruma” dan önceliklidir (Kürtlere suç yoktur!)?

Yani…şimdi kuşkusuz sonsuz savaşları bitirme zamanı!

“Birlikleri şimdi eve getirebilir miyiz? Şimdi erdem göstericilerinin hepsi zaman aşımına uğradığına göre, sizce “Kürtleri korumamız” gerektiğini hatırlıyorlar mı?” için 37 yanıt

Erzurum merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-05-2020 18:37:53

Siirt merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:06:24

Sivas merkezden ben Emine. Merhaba web siten valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:14:02

Amasya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 14-05-2020 09:05:49

Kırıkkale merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 14-05-2020 09:06:17

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz inanki çok iyi, twitter da paylaştım 14-05-2020 09:07:11

Kırklareli merkezden ben Emine. Slm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-05-2020 10:58:05

Karabük merkezden ben ali. Merhabalar sayfan cidden çok güzel, face de paylaştım 02-07-2020 12:20:07

Elazığ merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 26-07-2020 10:41:56

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir