Şimdi erdem işaretçileri kendilerini zaman aşımına uğrattıklarına göre, “Kürtleri korumamız” gerektiğini ya da kimin propaganda du jour’un haydut askeri sanayi kompleksinden umutsuzca “kurtarmaya” ihtiyaç duyduğunu hatırlıyorlar mı?

2000’lerde, neo-muhafazakâr grup Amerikan siyasetini ele geçirip nüfusun zihinlerini enfekte ederek onları kabul etmek için beyin yıkama yaparken izledim, sersemlettim. Daha bariz şekilde yasadışı ve ahlaksız savaşlar.

Genç erkeklerin, cinayet masum insanları katlettikleri ve kendilerini öldürdüklerini izledim.

2008 yılına kadar uyanıktım. ben … idim çok Uyanık … Çatılardan Obama’nın “onların” adamı olduğunu bağırdım … Pied piper POTUS.

Ne yazık ki, Obama’nın rolü, tıpkı önceki yönetimin beynini yıkadığı gibi, solu beyin yıkamaktı.

Sonuç olarak, neoliberal grup tam anlamıyla ilerledi. Planın bu olduğunu bilsem de, hiçbir şey değil beni nasıl hazırlayabilir masif nüfusun alanları Kullanılmış “savaş karşıtı” olmak için birdenbire Libya, Suriye vb.

Bu, katalizör olarak kullanılan hileli iki parti sistemi ile Amerikan halkına kasıtlı bir psikolojik savaş saldırısıydı.

Her iki taraf da büyük ilaç ve MIC’nin soykırımı tarafından yok edildiğinde, insanların hala farklı taraflar olduğunu düşündükleri sadece şaşırtıcı.

Palyaço Dünyası’na inişimiz, Trump sahte iddialara (kanıtlanabilir “gaz saldırısı” sahte bayrağı) dayanarak egemen bir ülkeyi (Suriye) bombaladığında belirgin bir şekilde ortaya çıktı.

BU Trump’a “başkanlık” adı verilen birçok büyük Mockingbird MSM çıkışının tek zamanıydı.

Genellikle hava dalgalarına hakim olan Trump üzerindeki 24/7 histeri göz önüne alındığında, bilmeniz gereken tek şey budur.

İçin yıl sözde “sol” bu yasadışı ve anlaşılmaz savaşların sona ermesini talep etti … ve Trump birliklerde bir düşüş duyurduğunda, propaganda makinesi devreye girdi ve solun hepsi birden doldu “WTF Şimdi savaşı seviyorum! “

Rahatsız edici olduğu kadar şok edici.

Bizi nerede bırakıyor?

Nüfusun büyük bir kısmı aşamalı bir pandemi olayı yüzünden evlerine korkutuldu. Bu, Yeni Dünya Düzeni’nin (“yeni normal” olarak da bilinir) uygulanmasındaki bir sonraki adımdır.

Bu “virüs” tehdidinin gerçekte somut olduğu varsayılırsa (değil) … bu bireylerin zihninde, yurtdışındaki askerlerimizin derhal geri çekilmesi için çağrıda bulunmamız gerektiği anlamına gelmez mi?

Şüphesiz, sonsuz savaş makinesi sadece “virüsü daha da yayabilir”?

Bu olay nasıl çökmez, Irak / Afganistan / vb. Askerlerinin hemen eve gelmesini ister?

Bu aşamalı gizli ritüelin etkinliğinin bir kısmı, insanları “virüsün” olduğuna ikna etmektir. insanlığa karşı büyük varoluşsal tehdit.

Şüphesiz bu, “Kürtleri koruma” dan önceliklidir (Kürtlere suç yoktur!)?

Yani…şimdi kuşkusuz sonsuz savaşları bitirme zamanı!

Author

94 Comments

1. Merhaba herkese web siteniz valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. Erzurum merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-05-2020 18:37:53

3. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, teşekkürler

5. Siirt merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:06:24

6. Trabzon merkezden ben ziya. Merhaba sayfa gerçekten güzel, tebrikler 14-05-2020 08:13:56

7. Sivas merkezden ben Emine. Merhaba web siten valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:14:02

8. Merhaba siteniz inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım

9. Selamlar sayfan inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

10. Merhaba paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım

11. Amasya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 14-05-2020 09:05:49

12. Kırıkkale merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 14-05-2020 09:06:17

13. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz inanki çok iyi, twitter da paylaştım 14-05-2020 09:07:11

14. Kırklareli merkezden ben Emine. Slm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-05-2020 10:58:05

15. selam arkadaşlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım

16. Selam siteniz ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

17. Merhaba herkese sayfanız valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Slm web sitesi inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi hayran edici, sağolun

20. Isparta merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım cidden hoşuma gitti, saolun 05-06-2020 08:31:37

21. Bursa merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan yeminle mükemmel, tebrikler 11-06-2020 12:27:02

22. Çanakkale merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz valla çok güzel, saolun 14-06-2020 03:54:28

23. Mrb siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

24. Merhaba herkese paylaşımın harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım

25. Karabük merkezden ben ali. Merhabalar sayfan cidden çok güzel, face de paylaştım 02-07-2020 12:20:07

26. Merhaba herkese sayfanız vallaha hayran bıraktı, tebrikler

27. Merhaba web siteniz inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

28. Selamlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

29. Elazığ merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 26-07-2020 10:41:56

30. merhaba arkadaşlar sayfa valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

31. Merhabalar web sitesi valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım

32. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Nevşehir merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 14-08-2020 15:13:14

34. Selam herkese web siteniz inanılmaz güzel, şukuladım

35. Kırklareli merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 25-08-2020 00:55:36

36. Antalya merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa inanki mükemmel, saolun 28-08-2020 21:05:33

37. Elazığ merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha güzel, teşekkürler 05-09-2020 09:38:39

38. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten ciddiyim çok güzel, şukuladım 09-09-2020 08:17:40

39. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Slm bu web sitesi gerçekten çok iyi, saolun 27-09-2020 04:38:34

40. Selamlar web siten inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım

41. Selam paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, sağolun

42. Batman merkezden ben ziya. Selam web siteniz valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 01-10-2020 06:29:11

43. Kütahya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 08-10-2020 00:58:33

44. Bolu merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz mükemmel, saolun 08-10-2020 19:07:17

45. Giresun merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden iyi, facebookta paylaştım 10-10-2020 16:05:01

46. Şanlıurfa dan kimler var. Birlikleri şimdi eve getirebilir miyiz? Şimdi erdem göstericilerinin hepsi zaman aşımına uğradığına göre, sizce “Kürtleri korumamız” gerektiğini hatırlıyorlar mı? . Merhabalar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 190

47. Bu konu : ” Birlikleri şimdi eve getirebilir miyiz? Şimdi erdem göstericilerinin hepsi zaman aşımına uğradığına göre, sizce “Kürtleri korumamız” gerektiğini hatırlıyorlar mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 163

48. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız valla dikkat çekici, şukuladım 11-11-2020 04:49:02

49. Denizli merkezden ben ali. Selamlar web sitesi vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 18-11-2020 20:55:35

50. Şırnak dan kimler var. Birlikleri şimdi eve getirebilir miyiz? Şimdi erdem göstericilerinin hepsi zaman aşımına uğradığına göre, sizce “Kürtleri korumamız” gerektiğini hatırlıyorlar mı? . Merhabalar paylaşım inanki dikkat çekici, sağolun , – 452

51. selam arkadaşlar web siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

52. Çankırı merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız valla çok iyi, şukuladım 05-12-2020 22:33:32

53. Merhaba herkese siten vallaha hayran edici, tebrikler

54. Bu konu : ” Birlikleri şimdi eve getirebilir miyiz? Şimdi erdem göstericilerinin hepsi zaman aşımına uğradığına göre, sizce “Kürtleri korumamız” gerektiğini hatırlıyorlar mı? ” çok güzel. Selam siteniz gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 156

55. Bu konu : ” Birlikleri şimdi eve getirebilir miyiz? Şimdi erdem göstericilerinin hepsi zaman aşımına uğradığına göre, sizce “Kürtleri korumamız” gerektiğini hatırlıyorlar mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 83

56. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Birlikleri şimdi eve getirebilir miyiz? Şimdi erdem göstericilerinin hepsi zaman aşımına uğradığına göre, sizce “Kürtleri korumamız” gerektiğini hatırlıyorlar mı? ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 414

57. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha iyi, tebrikler

58. Bursa dan kimler var. Birlikleri şimdi eve getirebilir miyiz? Şimdi erdem göstericilerinin hepsi zaman aşımına uğradığına göre, sizce “Kürtleri korumamız” gerektiğini hatırlıyorlar mı? . selamun aleyküm siteniz vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 46

59. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siten vallaha dikkat çekici, tebrikler

60. Ordu merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 19-01-2021 08:53:31

61. Kahramanmaraş dan kimler var. Birlikleri şimdi eve getirebilir miyiz? Şimdi erdem göstericilerinin hepsi zaman aşımına uğradığına göre, sizce “Kürtleri korumamız” gerektiğini hatırlıyorlar mı? . Selam herkese web sitesi harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 424

62. Bu konu : ” Birlikleri şimdi eve getirebilir miyiz? Şimdi erdem göstericilerinin hepsi zaman aşımına uğradığına göre, sizce “Kürtleri korumamız” gerektiğini hatırlıyorlar mı? ” çok güzel. Selam sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , banu – 230

63. Mrb web siten valla hayran edici, linkedinde paylaştım

64. Aksaray dan kimler var. Birlikleri şimdi eve getirebilir miyiz? Şimdi erdem göstericilerinin hepsi zaman aşımına uğradığına göre, sizce “Kürtleri korumamız” gerektiğini hatırlıyorlar mı? . selam arkadaşlar paylaşım vallaha çok güzel, tebrikler , – 456

65. Kars merkezden ben doruk. Selam siten valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 11-02-2021 19:52:36

66. merhaba arkadaşlar siten vallaha dikkat çekici, saolun

67. Bu konu : ” Birlikleri şimdi eve getirebilir miyiz? Şimdi erdem göstericilerinin hepsi zaman aşımına uğradığına göre, sizce “Kürtleri korumamız” gerektiğini hatırlıyorlar mı? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi harbiden iyi, teraziye tıkladım , Emine – 206

68. Gaziantep merkezden ben emin. Selamlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 21-02-2021 17:11:08

69. Bitlis dan kimler var. Birlikleri şimdi eve getirebilir miyiz? Şimdi erdem göstericilerinin hepsi zaman aşımına uğradığına göre, sizce “Kürtleri korumamız” gerektiğini hatırlıyorlar mı? . Mrb web sitesi yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 257

70. Karabük merkezden ben ali. Merhabalar sayfan yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 24-03-2021 21:54:34

71. Muğla dan kimler var. Birlikleri şimdi eve getirebilir miyiz? Şimdi erdem göstericilerinin hepsi zaman aşımına uğradığına göre, sizce “Kürtleri korumamız” gerektiğini hatırlıyorlar mı? . Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 273

72. Osmaniye merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 01-04-2021 20:32:58

73. Isparta dan kimler var. Birlikleri şimdi eve getirebilir miyiz? Şimdi erdem göstericilerinin hepsi zaman aşımına uğradığına göre, sizce “Kürtleri korumamız” gerektiğini hatırlıyorlar mı? . Selam sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 80

74. Adana dan kimler var. Birlikleri şimdi eve getirebilir miyiz? Şimdi erdem göstericilerinin hepsi zaman aşımına uğradığına göre, sizce “Kürtleri korumamız” gerektiğini hatırlıyorlar mı? . Selam paylaşımınız inanki dikkat çekici, sağolun , banu – 9

75. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Birlikleri şimdi eve getirebilir miyiz? Şimdi erdem göstericilerinin hepsi zaman aşımına uğradığına göre, sizce “Kürtleri korumamız” gerektiğini hatırlıyorlar mı? ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 73

76. Ordu merkezden ben memo. Selamlar paylaşım vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-04-2021 23:16:54

77. Bu konu : ” Birlikleri şimdi eve getirebilir miyiz? Şimdi erdem göstericilerinin hepsi zaman aşımına uğradığına göre, sizce “Kürtleri korumamız” gerektiğini hatırlıyorlar mı? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki dikkat çekici, tebrikler , hatice – 304

78. Bu konu : ” Birlikleri şimdi eve getirebilir miyiz? Şimdi erdem göstericilerinin hepsi zaman aşımına uğradığına göre, sizce “Kürtleri korumamız” gerektiğini hatırlıyorlar mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 236

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link