BİRLİKTE ALINAN BİR RESİME SAHİP KİŞİ BAŞLAYIN! Çoğu zaman hiçbir şey ifade etmez

Hiç böyle bir etkinliğe gitmediniz mi? “Böyle” derken, etrafta dolaşan ve varlıklı / etkili ya da mutlu insanların fotoğraflarını çeken çok sayıda fotoğrafçının olduğu birini kastediyorum. Etkinliği kapalı çevrelerde veya halka açık yerlerde daha da tanıtmak için yapılır. Etkinliğime kimin gelebileceğini görüyor musun? WOW, değil mi ?!

İnsanlar tanımadıkları insanlarla konuşurlar. Elinde bir içki ile büyüleyici oluyorlar ve tanımadıkları diğer insanlarla konuşuyorlar. Bir fotoğrafçı gelir ve bir resim çekerler. Poz veriyorsun ve gülümsüyorsun. Ciddi şekilde bozulan insanlarla fotoğraf çektim ve kim olduklarını tam olarak bilmeden onlarla bir kez konuştum. Bu yüzden sorular sordum. Yanıt vermenin tek uygun yolu, “Keşke kişinin neyle ilgili olduğunu bilseydim. Banka hesabım ve portföyüm şimdi olduğundan daha etkileyici olurdu.”

Bu gibi görüntüler balık için chum gibidir. Suya biraz pislik atın, gazeteciler ve aktivistler beslenmeye gelirler. Farklı partilerin birden fazla görüntüsü olsa bile, yine de hiçbir şey ifade etmiyor. Konferanslara, toplara, moda şovlarına sık sık katılırsanız, çoğu zaman tanıdığınız insanları tespit edersiniz, ancak günlük yaşamınızda ortak hiçbir şey yoktur. Kiniz de iyi olmaya çalýţýyorsunuz ve bir sohbete katýyorsunuz. TEKRAR. Bir resim çekilir. TEKRAR. Aynı sebeplerden dolayı. Hiçbir şey değişmedi.

Onlarla bir iş kursanız bile, çoğu zaman bok fanına çarpana kadar diğer kişiyi bulamazsınız. Hatta yalnızca başkalarını bulabileceğiniz özel bir etkinliğe de gidebilirsiniz. Daha önce öğrenirseniz, ayrılır ve işbirliği yaparsınız. Temelde hiçbir şey yapmadığınızdan ve yetkililer size soru sormadığından, avukatınızı çağırıyor, uyuyor ve spekülasyon yapmadan bildiğiniz her şeye cevap veriyorsunuz ve hukukun gözünde netsiniz. Ancak kamuoyunun gözünde değil. Bütün bunlar bununla ilgili. Keşke kendimi bir bok almadan önce çok iyi biliyor olsaydım, şükür ki, kocaman bir şey oldu. Saf olmak çok pahalıdır. İnsanlar bana bu karmaşadan kaçınmanın yollarını öğrettiler.

Şimdi, olay bohem oluğu gibi garip bir şeyse, alarm zilini çalmanız gerekir. Özel uçakların resimleri varsa, lanet bir kiliseye tırman ve sağır olana kadar bu boku çal.

GUYS, CHUM İÇİN BALIK OLMAYIN. DÜŞÜN!

“BİRLİKTE ALINAN BİR RESİME SAHİP KİŞİ BAŞLAYIN! Çoğu zaman hiçbir şey ifade etmez” üzerine 28 yorum

1. Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-08-2020 01:09:50

2. Amasya merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 09-08-2020 19:08:35

3. Bolu merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 23-08-2020 14:17:40

4. Nevşehir merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 21-09-2020 15:33:03

5. Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:24:50

6. Uşak merkezden ben gaye. Merhabalar web siten ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 08-10-2020 16:57:26

7. Ordu merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 14-10-2020 04:17:13

8. İstanbul merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız valla hayran bıraktı, tebrikler 15-10-2020 17:33:52

Yorum yapın