Eşim sağlıkta çalışıyor. Bu pandemi boyunca her hafta covid hastaları gördü. Bu aşıya dokunmuyoruz. Biz genciz, sağlıklıyız ve bu iğneyi almak için kesinlikle hiçbir nedenimiz yok. Bölgedeki tüm hastaneler, “bilim” nedeniyle bunu zorunlu kılacaklarını söylediler.

Hastanelerin %85’i tam aşılıdır. Bu hastanelerin çoğu zaten yetersiz. Daha fazla çalışanı kovmak zorunda kaldıklarında planları nedir?

Tıbbi muafiyet için gidecek. Bu işe yaramazsa, onu feshetmelerine izin vermeye hazır. İşsizliğin olduğu gri bir alan ve bunu talep edip edemeyeceğini bilmiyorum.

Son sorum griple ilgili, personel aşıyı reddederse, tüm zamanı maskelemek zorunda kaldılar. Bunu neden şimdi yapamıyoruz?

Geri çekilmiyoruz. Birimiz aşı olsa ve bu bizim hayatımızı mahvetseydi, kendimle yaşayamazdım.

Author

27 Comments

1. Erzincan merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi valla mükemmel, sağolun 14-08-2021 03:30:15

2. Gaziantep merkezden ben Aylin. Mrb sayfa vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 14-08-2021 03:36:21

3. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfa yeminle çok hoşuma gitti, sağolun

4. Burdur merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten valla güzel, saolun 14-08-2021 04:14:51

5. Rize merkezden ben ali. Slm web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 14-08-2021 06:03:13

6. Kahramanmaraş dan kimler var. Birlikte aşı zorunlu kılan hastaneler . selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi iyi, teşekkürler , gaye – 202

7. Bu konu : ” Birlikte aşı zorunlu kılan hastaneler ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 178

8. Şanlıurfa dan kimler var. Birlikte aşı zorunlu kılan hastaneler . Merhabalar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 194

9. Bu konu : ” Birlikte aşı zorunlu kılan hastaneler ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki mükemmel, tebrikler , emin – 300

10. Bu konu : ” Birlikte aşı zorunlu kılan hastaneler ” çok güzel. Selam siten süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 31

11. Niğde merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 17-08-2021 18:33:43

12. Aydın dan kimler var. Birlikte aşı zorunlu kılan hastaneler . Selam siten gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 460

13. Aydın dan kimler var. Birlikte aşı zorunlu kılan hastaneler . selam arkadaşlar sayfa yeminle güzel, teraziye tıkladım , ali – 385

14. Diyarbakır dan kimler var. Birlikte aşı zorunlu kılan hastaneler . Merhaba herkese siteniz inan ki çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 131

15. Eskişehir merkezden ben doruk. Slm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, şukuladım 20-08-2021 16:32:42

16. Kars merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 20-08-2021 23:33:59

17. Bu konu : ” Birlikte aşı zorunlu kılan hastaneler ” çok güzel. Selamın aleyküm siten cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 27

18. Bu konu : ” Birlikte aşı zorunlu kılan hastaneler ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 165

19. Bu konu : ” Birlikte aşı zorunlu kılan hastaneler ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten iyi, sağolun , ali – 344

20. Bu konu : ” Birlikte aşı zorunlu kılan hastaneler ” çok güzel. Merhabalar sayfanız ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , hatice – 97

21. Bu konu : ” Birlikte aşı zorunlu kılan hastaneler ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 328

22. Çorum merkezden ben memo. Merhabalar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 02-09-2021 12:29:14

23. Diyarbakır dan kimler var. Birlikte aşı zorunlu kılan hastaneler . selam arkadaşlar siten yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 480

24. Mersin dan kimler var. Birlikte aşı zorunlu kılan hastaneler . Merhabalar web siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 490

Write A Comment