Kategoriler
Genel

Birlikte güçlüyüz!

Diğer altkümeler ‘kör’ ile doluyken hepimiz gerçeği biliyoruz ve bu sadece Reddit. Sadece TV’lerine erişimi olan diğer ‘kör’ insanlara ne dersiniz? Bu konuda bir şeyler yapmak ister misiniz? Biz böyle muamele görürken izler misiniz?

Gerçekleri tek başına paylaşmak bir kişinin çalışmasıdır. Ya birlikte bu dünyayı ‘yönettiğini’ iddia eden insanlar hakkında gerçekler hakkında daha fazla bilgi toplayabilirsek? Ya bir doğruluk veritabanı oluşturma çabalarımızı birleştirebilirsek?

Gemide biri varsa, görevlerimizi bölebilir ve bölümlerde yayınlayabileceğimiz bir yer bulabiliriz, böylece herkesin “yöneticilerin” ne görmesini istemediklerini görmesi kolaydır. Koyun bile bundan uzun süre kaçınmayacak ve gerçeklere karşı çıkamayacaklarını biliyoruz.

İlk görevler, CIA’nın sınıflandırılmamış operasyonları / projeleri, ritüellerle ilgili materyaller ve mevcut “geleneklerle” bariz bağlantıları, bariz örtbaslar, sırlar, yalanlar vb. Fikir, mümkün olduğunca kısa bir resim veya video oluşturmaktır, böylece “bir kez görülemeyen” sonucunu elde edebiliriz. Onları birleştirerek ve doğru düzeni yaratarak, fikri takip ederek bir bütün film yapabiliriz, böylece bu yılanların işlediği vahşetler ve doğumdan beri anlatılan yalanlar için yadsınamaz kanıtlar sağlayabiliriz.

Bu yazıyı son zamanlarda fark ettiğim bir şeyle bitirmek istiyorum:

“Niyetlerimiz daha adil, daha şeffaf bir dünyaya ve herkes için daha iyi bir geleceğe yöneliktir” r / komplo son cümle

“Birlikte güçlüyüz!” için 9 yanıt

Elazığ merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 06-06-2020 22:49:26

Giresun merkezden ben banu. Merhabalar paylaşım valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-06-2020 00:06:11

Kars merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 11-06-2020 02:15:24

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 20-06-2020 05:55:34

Tunceli merkezden ben doruk. Selam herkese web siten yeminle çok iyi, face de paylaştım 28-06-2020 04:30:10

Trabzon merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın gerçekten iyi, twitter da paylaştım 01-07-2020 13:20:19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir