Hepimiz bilinmeyene ilgi duyduğumuz için buradayız ama kaçınız gerçekte hakikati istiyor ve sadece bir tür idealojik çamur çukuru değil.

Birçoğumuz masum küçük hakikat avcıları olarak başlıyoruz ama yolculuğu aslında nesnel gerçeğe ilgi duymak yerine kandırılmış Bigfoot meraklıları veya yarı zamanlı majikal uygulayıcı olarak bitiriyoruz.

Tarih halkasının mistikleri ve şamanları bize takip edilecek bir yol olduğunu gösteriyor, bu gerçeği saçmalıktan ayırt etmenin, adlandırmayı sevdiğimiz şeyin ilerlemesi nedeniyle gittikçe zorlaştığı bir zamanda yaşıyoruz. teknoloji.

Fikir, sırayla sıradan adamı, seçtiği klanın renkleriyle süslenmiş kendi yapımına ait bir kafeste hapsolmuş bırakan gerçeği gölgede bıraktı. Duvardaki posterler, tozlu kitaplarla dolu kitap rafları, ekip ikonografisini sergileyen giysiler, tüketicilerin çoğunun yaşadığı bu rahat ama bunaltıcı rahmi güçlendiriyor.

Kimliğinizi bir kenara bırakın ve kendinize gerçek nedir diye sorun.

Devam eden bu durum nedeniyle bir çare bulmayı kendime yükledim. Bu çaba, “Yeni Şamanik” adını verdiğim şeyle sonuçlandı.

Kısacası, The New Shamanic, tüketiciye, insanların sürekli derinleşen sayısız zihinsel sorunlarında gezinmek için felsefi ve sanatsal araçlardan oluşan bir cephanelik sağlama girişiminde birçok farklı medya türünü kapsayacak bir çalışma bütünüdür. günlük şekilde.

Bunlardan herhangi biri, katılmak isteyeceğiniz bir şeye benziyorsa, 2021’de ekibe eklemek için benzer düşünen bireyler aradığım için lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin, böylece gerçek bir çaba gösterilebilir. 2025’e kadar “sıradan kahramanlar” ın çoğunun sanatsal yeteneklerini kullanabilmeleri için ilhamsız işçilerin sürüsünü ilgisizliklerinden vazgeçirmek.

Kurumumuz The Mystery School’daki iyi kavgaya katılın, kendinizi evinizde hissedin ve bu alanı izleyin 👀✌️

unme

astral sürtük // 56

Bu çalma listesi sizi yola koyacaktır.

Gördüğünüzü beğendiyseniz abone olun 🙂

https://www.reddit.com/r/TheMysterySchool/

Gönderen … astraltramp56
[comments]

Author

27 Comments

1. Elazığ dan kimler var. Birşeyler Oluyor … . Selamlar siteniz inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 254

2. Kocaeli dan kimler var. Birşeyler Oluyor … . merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 378

3. Adana merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok güzel, tebrikler 14-03-2021 15:19:08

4. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle mükemmel, saolun

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Birşeyler Oluyor … ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 349

6. Antalya dan kimler var. Birşeyler Oluyor … . selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, tebrikler , mehmet – 110

7. Merhaba herkese paylaşımınız valla hayran edici, linkedinde paylaştım

8. İstanbul dan kimler var. Birşeyler Oluyor … . Slm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 217

9. Uşak merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız cidden dikkat çekici, face de paylaştım 26-03-2021 20:40:11

10. Merhaba herkese sayfa vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

11. Aksaray merkezden ben ali. Selamlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 04-04-2021 00:19:56

12. Şanlıurfa merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 13-04-2021 07:56:09

13. Bu konu : ” Birşeyler Oluyor … ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan cidden güzel, tebrikler , ali – 481

14. Kırklareli dan kimler var. Birşeyler Oluyor … . Mrb paylaşım cidden dikkat çekici, saolun , ahmet – 227

15. Eskişehir dan kimler var. Birşeyler Oluyor … . Selamın aleyküm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 186

16. Siirt merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, tebrikler 08-05-2021 09:30:46

17. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım

18. Bu konu : ” Birşeyler Oluyor … ” çok güzel. Mrb web siten harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 307

19. Selam herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, tebrikler

20. Bu konu : ” Birşeyler Oluyor … ” çok güzel. Slm sayfa inanılmaz çok iyi, şukuladım , Hasan – 145

21. Diyarbakır dan kimler var. Birşeyler Oluyor … . Slm siteniz gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 254

22. Bu konu : ” Birşeyler Oluyor … ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , Hasan – 190

23. Afyon dan kimler var. Birşeyler Oluyor … . Merhaba herkese siteniz yeminle güzel, teraziye tıkladım , – 141

24. Merhaba herkese web siteniz vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

25. Bu konu : ” Birşeyler Oluyor … ” çok güzel. Slm sayfa harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 116

26. Bu konu : ” Birşeyler Oluyor … ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 303

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link