… veya hükümet içindeki bazı güçlü unsurlar?

Standart anlatı, kendilerine Satoshi Nakamoto diyen anonim bir ruh tarafından geliştirildiğine dayanıyor. Bu bazı soruları gündeme getiriyor gibi görünüyor …

• Eğer Nakamoto sadece sıradan bir Joe (ya da sıradan Joes koleksiyonu) idiyse – neden öne çıkıp kendilerini bir noktada yazar (lar) olarak kabul etmesinler (ya da çıkmasınlar)? Onlar olsaydın, güvenliğin için endişelenmez miydin?

• İtibari para biriminden bu kadar çok kaldıraç elde eden ABD hükümeti, milyarlarca dolarlık faaliyete dönüşmesi için üzerinde hiçbir kontrolleri olmayan bu ‘bant dışı’ para sistemine neden izin versin?

Nakamoto’nun hükümetle hiçbir ilgisi olmadığını varsayarsak, kesinlikle hükümetin Nakamoto’nun kim olduğunu / casusluk yeteneklerinin verildiğini bilmesi gerekir. Demek istediğim, bu işler devam ederken sadece ellerinin üstüne otururlarsa – bazı güçlü organizasyonlar bu konuya girer.

Bunu uzlaştırmak benim için gerçekten zor.

GameStop için de aynı şeyi söyleyebilirim – hepsi benim beğenime göre çok ‘anonim’ görünüyor.

Author

46 Comments

1. Selamlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

2. Bu konu : ” Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? ” çok güzel. Slm sayfa cidden hayran edici, sağolun , ahmet – 232

3. Slm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

4. Batman dan kimler var. Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? . Selamlar sayfan harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 341

5. Kocaeli dan kimler var. Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? . Selamın aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 128

6. Selamlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

7. Bu konu : ” Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 5

8. Selamlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım

9. Bu konu : ” Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 473

10. Aksaray dan kimler var. Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 159

11. Giresun dan kimler var. Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? . Selam web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 463

12. Iğdır dan kimler var. Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? . Mrb paylaşımınız valla dikkat çekici, sağolun , Emine – 241

13. Bolu dan kimler var. Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 190

14. elif yılmaz Reply

Batman dan kimler var. Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? . Slm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 80

15. Bu konu : ” Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? ” çok güzel. Mrb sayfan inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 63

16. Selam web siten inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

17. Bu konu : ” Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inan ki dikkat çekici, saolun , Aylin – 266

18. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfan ciddiyim mükemmel, sağolun

19. Bu konu : ” Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın cidden iyi, twitter da paylaştım , Emine – 392

20. Selam herkese sayfanız yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Burdur dan kimler var. Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? . Selamlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 465

22. Selam sayfanız harbiden hayran bıraktı, şukuladım

23. Ankara merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşım valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-05-2021 06:05:16

24. Ordu dan kimler var. Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? . Slm web sitesi inanki dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 170

25. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha iyi, tebrikler

26. Merhabalar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım

27. Bu konu : ” Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa gerçekten iyi, tebrikler , doruk – 330

28. Sakarya dan kimler var. Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? . Slm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 96

29. Tunceli merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa yeminle dikkatimi çekti, sağolun 17-06-2021 08:33:10

30. Gürbüz Reply

Isparta dan kimler var. Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? . Selam herkese paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 457

31. Gürbüz Reply

Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 17-06-2021 15:53:29

32. Artvin dan kimler var. Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? . selamun aleyküm paylaşım valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 54

33. Tunceli merkezden ben emin. Merhabalar web siten süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 24-06-2021 01:50:52

34. Selam bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler

35. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanki dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 329

36. Uşak dan kimler var. Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? . Slm siten inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 305

37. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-07-2021 10:58:01

38. Karaman dan kimler var. Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? . Selamlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, şukuladım , hatice – 98

39. Niğde dan kimler var. Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? . Selam siteniz inanki hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 68

40. Bu konu : ” Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 258

41. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link