… veya hükümet içindeki bazı güçlü unsurlar?

Standart anlatı, kendilerine Satoshi Nakamoto diyen anonim bir ruh tarafından geliştirildiğine dayanıyor. Bu bazı soruları gündeme getiriyor gibi görünüyor …

• Eğer Nakamoto sadece sıradan bir Joe (ya da sıradan Joes koleksiyonu) idiyse – neden öne çıkıp kendilerini bir noktada yazar (lar) olarak kabul etmesinler (ya da çıkmasınlar)? Onlar olsaydın, güvenliğin için endişelenmez miydin?

• İtibari para biriminden bu kadar çok kaldıraç elde eden ABD hükümeti, milyarlarca dolarlık faaliyete dönüşmesi için üzerinde hiçbir kontrolleri olmayan bu ‘bant dışı’ para sistemine neden izin versin?

Nakamoto’nun hükümetle hiçbir ilgisi olmadığını varsayarsak, kesinlikle hükümetin Nakamoto’nun kim olduğunu / casusluk yeteneklerinin verildiğini bilmesi gerekir. Demek istediğim, bu işler devam ederken sadece ellerinin üstüne otururlarsa – bazı güçlü organizasyonlar bu konuya girer.

Bunu uzlaştırmak benim için gerçekten zor.

GameStop için de aynı şeyi söyleyebilirim – hepsi benim beğenime göre çok ‘anonim’ görünüyor.

Author

14 Comments

1. Selamlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

2. Bu konu : ” Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? ” çok güzel. Slm sayfa cidden hayran edici, sağolun , ahmet – 232

3. Slm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

4. Batman dan kimler var. Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? . Selamlar sayfan harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 341

5. Kocaeli dan kimler var. Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? . Selamın aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 128

6. Selamlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

7. Bu konu : ” Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 5

8. Selamlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım

9. Bu konu : ” Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 473

10. Aksaray dan kimler var. Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 159

11. Giresun dan kimler var. Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? . Selam web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 463

12. Iğdır dan kimler var. Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? . Mrb paylaşımınız valla dikkat çekici, sağolun , Emine – 241

13. Bolu dan kimler var. Bitcoin, hükümet tarafından geliştirilip başlatıldı mı (veya en azından imzalandı mı)? . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 190

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link