Bitcoin muhtemelen Rothschilds Hegel Diyalektiği mi?

Bitcoin konusunda biraz şüpheliyim. Bilginize, bazılarına sahibim ve özelliklerini anlıyorum. Ama bunun muhtemelen bir Hegel diyalektiğinin temelde bir problem yarattığını (itibari para birimi) ve sonra onu daha da kötüleştirdiğini (parasal çöküş) ve ardından ilk başta uygulamak istedikleri bir çözümü (merkezi olmayan para birimi / bitcoin) sağladığını düşünüyorum.

“The Economist” 1988 dergisinin kapağı, dolar yaktığını ve kapakta dijital bir altın parayı gösteriyor. “Dünya para birimine hazırlanın” diyor ve 30 yıl içinde nasıl hazır olacağını söylüyor. 2018 yılı ve bu Bitcoin boğa güreşi yapmadan hemen önce.

Ayrıca dünya kripto para birimi benim için şüpheli. Kripto hakkında ilk okuduğumda, toplumlara sızmak için Avrupa’daki kripto Yahudileri ile ilişkilendirilmişti. Ve biliyoruz ki Rothschild’ler, Rockefeller’ler, IMF, vs .. hepsinin siyonist veya Yahudi olduğunu.

Ve Satoshi Nakamoto. Bu teknolojik çağda yaşadığımıza inanmakta çok zorlanıyorum ve kimse satoshi Nakamoto’yu tanımlayamıyor. Şimdiye kadar seçkinlerin aldatma konusunda usta olduğunu bilmeliyiz.

Dünya seçkinlerinin her şeyi dijital ortama taşımak istediğini biliyoruz. Hatta fiziksel yerine dijital bir altın bile olabilir.

Her şey yapay oluyor. Bizim yemeğimiz. Para. Duygular. Haberler. Tüm çevremiz.

Yakında elitlerin planladığı yapay zeka gelecek

Düşüncesi olan var mı?

“Bitcoin muhtemelen Rothschilds Hegel Diyalektiği mi?” üzerine 21 yorum

1. Tunceli merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-12-2020 19:14:36

2. Adıyaman dan kimler var. Bitcoin muhtemelen Rothschilds Hegel Diyalektiği mi? . selamun aleyküm paylaşım cidden hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 496

3. Yalova merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web siten valla çok iyi, linkedinde paylaştım 08-12-2020 23:26:48

4. Tunceli dan kimler var. Bitcoin muhtemelen Rothschilds Hegel Diyalektiği mi? . Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , hatice – 489

5. Karaman merkezden ben hatice. Mrb siten ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:38:48

6. Eskişehir dan kimler var. Bitcoin muhtemelen Rothschilds Hegel Diyalektiği mi? . selam arkadaşlar siten cidden iyi, şukuladım , Hasan – 417

7. Bu konu : ” Bitcoin muhtemelen Rothschilds Hegel Diyalektiği mi? ” çok güzel. Slm siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 154

8. Bu konu : ” Bitcoin muhtemelen Rothschilds Hegel Diyalektiği mi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız yeminle çok güzel, sağolun , doruk – 94

9. Zonguldak merkezden ben ahmet. Selam sayfa gerçekten çok güzel, face de paylaştım 05-01-2021 13:19:32

10. Hakkari dan kimler var. Bitcoin muhtemelen Rothschilds Hegel Diyalektiği mi? . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten mükemmel, şukuladım , ahmet – 367

11. Bu konu : ” Bitcoin muhtemelen Rothschilds Hegel Diyalektiği mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , mehmet – 303

12. Kayseri dan kimler var. Bitcoin muhtemelen Rothschilds Hegel Diyalektiği mi? . selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , banu – 185

13. Bu konu : ” Bitcoin muhtemelen Rothschilds Hegel Diyalektiği mi? ” çok güzel. Selamlar siten süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 467

14. Bu konu : ” Bitcoin muhtemelen Rothschilds Hegel Diyalektiği mi? ” çok güzel. Selam siten gerçekten dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 459

15. Edirne dan kimler var. Bitcoin muhtemelen Rothschilds Hegel Diyalektiği mi? . Selamlar web siteniz ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 40

16. Bursa merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 16-02-2021 20:49:53

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link