Bitcoin, sisteme karşı yapabileceğimizin en iyisidir

R / komplo konusunda Bitcoin / kripto para biriminin daha fazla tanıtılmamasına şaşırdım. İnsanları temsil etmeyen liderlerden bahsediyoruz, insanları temsil etmeyen bir sistemden bahsediyoruz, yozlaşmış bir finansal modelden bahsediyoruz. Size şunu söyleyeyim, paranızla oy verin, fabrika eti yerine etik olarak yetiştirilmiş hayvan eti satın alırsanız, bu sizin etik olarak yetiştirilmiş hayvanlara verdiğiniz oydur.

Ancak Dolar veya herhangi bir itibari para birimi kullanarak, hala onların kurallarına göre oynuyoruz. Bitcoin veya başka bir kripto para birimine geçmek, bu kurallardan vazgeçmek, bu yozlaşmış dünyanın üzerine inşa edildiği temelleri terk etmek anlamına gelir. Onların yozlaşmış mali modelinden uzaklaşmalıyız, bu sessiz ve barışçıl bir protesto.

** Bitcoin mi yoksa başka bir kripto mu olacağı umurumda değil, gerçek şu ki Bitcoin şu anda bir ada ve en büyük geliştirme ekibine sahip, ancak öncelik sadece fiat para biriminden uzaklaşmak.

https://coinerblog.com/wp-content/uploads/2019/03/Anti-Euro-Bitcoin-Art-Pops-Up-in-Paris-Amid-Protests.jpeg

r / komplo - Bitcoin, sisteme karşı yapabileceğimizin en iyisidir

“Bitcoin, sisteme karşı yapabileceğimizin en iyisidir” üzerine 11 yorum

1. Elazığ merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 05-10-2020 21:06:14

2. Trabzon merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-10-2020 18:39:10

3. Aydın dan kimler var. Bitcoin, sisteme karşı yapabileceğimizin en iyisidir . selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok iyi, sağolun , emin – 375

4. Bu konu : ” Bitcoin, sisteme karşı yapabileceğimizin en iyisidir ” çok güzel. Slm paylaşım inanki çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 233

5. Eskişehir dan kimler var. Bitcoin, sisteme karşı yapabileceğimizin en iyisidir . Slm web sitesi inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 148

6. Manisa dan kimler var. Bitcoin, sisteme karşı yapabileceğimizin en iyisidir . Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim güzel, şukuladım , ziya – 155

7. Yalova dan kimler var. Bitcoin, sisteme karşı yapabileceğimizin en iyisidir . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 367

Yorum yapın