Bitcoin’in anonim yaratıcısı Satoshi Nakamoto …

… Kendini yaratmış ya da yaratmış ve insanlığı tüm insanlığı köleleştirmeye kararlı karanlık, uğursuz, yaygın bir finans / bankacılık sisteminin kontrolünden kurtarmak için çalışan devrimci bir teknolojiyi ortaya çıkaran iyiliksever bir AI.

Bu adamın kim olduğunu kimse bilmiyor. Elon Musk olduğuna dair teoriler var. Küçük evcil hayvan teorimi seviyorum. “İyi” veya “kötü” gibi çeşitli farklı şeyleri yapabilen bir YZ olacak ve teknolojinin onlarca yıl önce yaratılmış hayırsever bir YZ’den geldiğini görüyoruz. Askeri AI teknolojisi, YouTube’da, makalelerde veya ana akımın başka yerlerinde gördüğümüz / duyduğumuz / beğendiğimiz şeylerin muhtemelen çok ilerisinde. Yapay zekanın insanları iyiliksever veya kötü niyetli bir şekilde manipüle etme yeteneğine sahip olmadığını düşünüyorsanız, sosyal medyanın mevcut durumuna (kötü niyetli YZ) bakın.

Bu konuda haklı olup olmamam umurumda değil, sadece hafta sonu aklımda olan eğlenceli bir düşünceydi. Düşünmesi ve üzerinde düşünmesi eğlenceli bir şey.

PS düzenli nefes çalışması (Wim Hof, Holotropic, Diaphragma, Fire breathing, vb.) Egzersizleri sizi neredeyse her hastalığa karşı bağışık hale getirir ve hatta bazı hastalıkları tersine çevirebilir. Kendinizi covid, başka herhangi bir virüsten ve düzenli olarak ortaya çıkan diğer bazı hastalıklardan (anksiyete ve depresyon gibi) kendi kendinize aşılamak istiyorsanız, NEFES YAPIN, HALKLAR!

Gönderen … Son0fTheSun333
[comments]

“Bitcoin’in anonim yaratıcısı Satoshi Nakamoto …” üzerine 12 yorum

1. Bu konu : ” Bitcoin’in anonim yaratıcısı Satoshi Nakamoto … ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 348

2. Bu konu : ” Bitcoin’in anonim yaratıcısı Satoshi Nakamoto … ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 130

3. Bu konu : ” Bitcoin’in anonim yaratıcısı Satoshi Nakamoto … ” çok güzel. Slm sayfa gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 114

4. Burdur dan kimler var. Bitcoin’in anonim yaratıcısı Satoshi Nakamoto … . Selamın aleyküm web siteniz harbiden hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 364

5. Osmaniye merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 20-01-2021 04:52:54

6. Bu konu : ” Bitcoin’in anonim yaratıcısı Satoshi Nakamoto … ” çok güzel. Slm web siteniz yeminle güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 10

7. Zonguldak dan kimler var. Bitcoin’in anonim yaratıcısı Satoshi Nakamoto … . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , – 66

8. Bu konu : ” Bitcoin’in anonim yaratıcısı Satoshi Nakamoto … ” çok güzel. Selamlar web siten süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 464

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link