Avrupa’da isyanlar, Etiyopya’da cinayetler, Myanmar askeri kan banyosu, Ukrayna patlamak üzere olan her ülkede başlıyor. Olağan Amerikan kargaşası. bu steroidler üzerinde bir Yıkım Derbisi gibi. Sırada ne var? Bunların hiçbiri bir virüsle ilgili değil. 6 aylık bir süre boyunca malzeme toplamaya başlayın ve ne demek istediğimi anlıyorsanız, sadece yiyecekleri de kastetmiyorum 😉

… UFOS-ARE-DEMONIC tarafından gönderildi
[comments]

Author

10 Comments

1. Sakarya dan kimler var. Bitiş saatleri geliyor, sarf malzemelerinde stok var !! . Selam herkese paylaşımınız yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 378

2. Merhabalar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Bu konu : ” Bitiş saatleri geliyor, sarf malzemelerinde stok var !! ” çok güzel. Merhaba siteniz harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 438

4. Giresun merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfanız inanki mükemmel, teraziye tıkladım 05-04-2021 16:59:33

5. Bu konu : ” Bitiş saatleri geliyor, sarf malzemelerinde stok var !! ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 104

6. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. Bitiş saatleri geliyor, sarf malzemelerinde stok var !! . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 137

7. Edirne dan kimler var. Bitiş saatleri geliyor, sarf malzemelerinde stok var !! . Merhabalar paylaşımınız inan ki hayran edici, şukuladım , mehmet – 216

8. Eskişehir merkezden ben ali. Merhaba sayfanız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-04-2021 14:31:15

9. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfa gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 22-04-2021 13:41:42

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link