Avrupa’da isyanlar, Etiyopya’da cinayetler, Myanmar askeri kan banyosu, Ukrayna patlamak üzere olan her ülkede başlıyor. Olağan Amerikan kargaşası. bu steroidler üzerinde bir Yıkım Derbisi gibi. Sırada ne var? Bunların hiçbiri bir virüsle ilgili değil. 6 aylık bir süre boyunca malzeme toplamaya başlayın ve ne demek istediğimi anlıyorsanız, sadece yiyecekleri de kastetmiyorum 😉

… UFOS-ARE-DEMONIC tarafından gönderildi
[comments]

Author

28 Comments

1. Sakarya dan kimler var. Bitiş saatleri geliyor, sarf malzemelerinde stok var !! . Selam herkese paylaşımınız yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 378

2. Merhabalar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Bu konu : ” Bitiş saatleri geliyor, sarf malzemelerinde stok var !! ” çok güzel. Merhaba siteniz harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 438

4. Giresun merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfanız inanki mükemmel, teraziye tıkladım 05-04-2021 16:59:33

5. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, sağolun

6. Bu konu : ” Bitiş saatleri geliyor, sarf malzemelerinde stok var !! ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 104

7. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. Bitiş saatleri geliyor, sarf malzemelerinde stok var !! . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 137

8. Edirne dan kimler var. Bitiş saatleri geliyor, sarf malzemelerinde stok var !! . Merhabalar paylaşımınız inan ki hayran edici, şukuladım , mehmet – 216

9. Eskişehir merkezden ben ali. Merhaba sayfanız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-04-2021 14:31:15

10. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfa gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 22-04-2021 13:41:42

11. Gürbüz Reply

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz inanki iyi, sağolun 26-04-2021 08:06:04

12. Amasya dan kimler var. Bitiş saatleri geliyor, sarf malzemelerinde stok var !! . merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 339

13. Merhaba sayfanız valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

14. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, sağolun 15-05-2021 02:05:52

15. Bu konu : ” Bitiş saatleri geliyor, sarf malzemelerinde stok var !! ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 383

16. Antalya dan kimler var. Bitiş saatleri geliyor, sarf malzemelerinde stok var !! . merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 117

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bitiş saatleri geliyor, sarf malzemelerinde stok var !! ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi yeminle iyi, şukuladım , Gürbüz – 433

18. Denizli dan kimler var. Bitiş saatleri geliyor, sarf malzemelerinde stok var !! . Mrb siten harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 346

19. selam arkadaşlar web siten yeminle dikkat çekici, tebrikler

20. Bartın merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, saolun 23-06-2021 05:27:45

21. Samsun merkezden ben banu. Merhaba siten cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 23-06-2021 23:58:14

22. Karaman dan kimler var. Bitiş saatleri geliyor, sarf malzemelerinde stok var !! . selamun aleyküm bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 200

23. Samsun merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 02-07-2021 09:27:58

24. Ankara dan kimler var. Bitiş saatleri geliyor, sarf malzemelerinde stok var !! . Selamlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , banu – 401

25. Bu konu : ” Bitiş saatleri geliyor, sarf malzemelerinde stok var !! ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi mükemmel, tebrikler , mehmet – 210

26. Bu konu : ” Bitiş saatleri geliyor, sarf malzemelerinde stok var !! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 477

27. Tekirdağ dan kimler var. Bitiş saatleri geliyor, sarf malzemelerinde stok var !! . Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 84

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link