Yeterince uzun sürdü ama son bir yıl içinde bana isyan için kullanılan bir tuğla yığını gibi çarptı, son zamanların prensi AIRWAVES! Bu yüzden medya o kadar çalkantılı, yukarı aşağı, sol sağ. Vb. Bunların hepsi insanların kafasını karıştırmak içindir, bu yüzden hepimiz sözde mantıklı olacak ama Tanrı’yı ​​tamamen dışarı atan ‘çarpık’ bir mantık olacak yeni bir dünya sisteminde hevesle oylayacağız.

Author

18 Comments

1. Adana dan kimler var. Bitiş saatleri ‘Havanın prensi’ = Medya. . Slm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 223

2. Bu konu : ” Bitiş saatleri ‘Havanın prensi’ = Medya. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim güzel, tebrikler , Hasan – 291

3. Aydın merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-03-2021 19:07:26

4. Selam herkese paylaşım vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

5. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 08-03-2021 16:37:30

6. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

7. Gaziantep merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 14-03-2021 00:41:04

8. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım

9. Burdur merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 16-03-2021 11:47:57

10. Bu konu : ” Bitiş saatleri ‘Havanın prensi’ = Medya. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha iyi, tebrikler , ali – 354

11. Gaziantep dan kimler var. Bitiş saatleri ‘Havanın prensi’ = Medya. . Merhaba web siteniz ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 423

12. Bu konu : ” Bitiş saatleri ‘Havanın prensi’ = Medya. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 255

13. Kilis merkezden ben ahmet. Selamlar siten harbiden iyi, linkedinde paylaştım 01-04-2021 04:51:39

14. selamun aleyküm sayfa valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

15. selamun aleyküm paylaşım valla hayran edici, face de paylaştım

16. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link