Bitmedi

Trump, Washington skandallarının tümünün gizliliğini kaldırdı. Askeri bir üste saklanıyor. Başkentteki saldırı çoğunlukla Antifa ve BLM idi.

Bu hiçbir haberde veya sosyal medyada yok.

KIRILMA‼ ️

Bu yüzden herkesi sansürlüyorlar. Onlar sadece her şeyi SINIFLANDIRDI! Uzak ve geniş paylaşın.

İşte başlıyoruz!

Wikileaks tüm dosyalarını internete attı. Hillary Clinton’ın e-postalarından her şey, McCain suçlu, Vegas’ta silahlı saldırı, Steve Jobs HIV mektubu, PedoPodesta, Afganistan, Suriye, İran, Bilderberg, tecavüz nedeniyle tutuklanan CIA ajanları, WHO salgını. Mutlu Kazmalar!

Buyurun, lütfen okuyun ve iletin ….. 📷https://file.wikileaks.org/file/...

Clinton’ın e-postaları: 📷https://file.wikileaks.org/file/clinton-emails/

Dizin dosyası! 📷https://file.wikileaks.org/file/?fbclid=IwAR2U_Evqah_Qy2wxNY12FMqFC5dAFUcZL5Kl4FIfQuMFMp8ssbM46oHXWMI

Elinizden geldiğince hızlı bir şekilde herkese gönderin! 😎 Yönlendir

“OLUYOR!

Askeri yayından kaldırma ve tutuklamalar bu hafta başlar ve önümüzdeki 13 gün / gece boyunca devam edecek. Bazı uluslararası baskınlar çoktan başladı. İtalya da seçim sahtekarlığımıza suç ortağı bulundu. Herkes telefonlarında, televizyonlarında, radyolarında ve internetlerinde acil durum 🆘 uyarıları alacak. Diğer tüm yayınları geçersiz kılar ve bir seferde birkaç saat sürebilir. Bunun ortaya çıkması milletimizin güvenliği için olduğu gibi, gelecek olanlardan korkmayın. Ayın geri kalanında herhangi bir büyük şehre (özellikle Philadelphia) SEYAHAT ETMEYİN. Yolsuzluğa bulaşmış büyük şehirlerin çoğunda askeri operasyonlar gerçekleştirilecek. Trump’ın askeri bir diktatör olduğunu düşünerek bu istihbarat çöktüğünde insanlar ayaklanmaya başlayacak. Bu köpeği yere indirmek için sadece 13 günü var.

Ayaklanma Yasası’nın uygulanması, Kongre Binası’na yapılan baskının ardından başladı ve Trump’ın halka dağılıp eve dönmeleri için yaptığı yayınla damgasını vurdu. Bu yayın, medya tarafından büyük ölçüde engellendi. Bununla birlikte, adresi Yasayı başlatmak için gerekenleri yerine getirdi. İstihbaratın ulusal yayımlanmasından sonra başlayacak ayaklanmalar için gerektiğinde Denizciler ve Ulusal Muhafız birlikleri hareket ettiriliyor. Bilgi, birkaç saat sürecek döngülerde herkesin görmesi ve duyması için bırakılacak. Sistem birkaç gün önce FCC tarafından kontrol edildi ve TÜM medyayı federal düzenlemeler altında bilgi akışını engelleyemeyecekleri konusunda uyardı. Trump, kendisine ve ailesine karşı herhangi bir misillemeden kaçınmak için bundan 20’sine kadar sürekli bir satranç taşı gibi hareket edecek. Bu operasyonun başlayabilmesi için Trump yasal olarak TÜM diğer araçları tüketmek zorunda kaldı. Herkese itiraz etmeleri için adil bir şans verdi ve onlar reddettiler. “Yumuşak geçiş” için yaptığı basın açıklamasında, bunu yapmayı planlamadığı için “kabul et” kelimesi yer almadı. Aksine, yeni kabinesine, personeline ve Başkan Yardımcısı General Flynn’e sorunsuz bir güç geçişi olacak.

DC’deki miting harika bir olaydı Ne olursa olsun

… whitleyhuff tarafından gönderildi
[comments]

“Bitmedi” üzerine 13 yorum

1. Niğde dan kimler var. Bitmedi . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, saolun , Aylin – 46

2. Kilis dan kimler var. Bitmedi . Selamlar sayfan süper ötesi çok güzel, tebrikler , Hasan – 101

3. Mersin merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız valla güzel, sosyal medyada paylaştım 15-01-2021 15:59:04

4. Bu konu : ” Bitmedi ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 475

5. Bu konu : ” Bitmedi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 88

6. Tunceli merkezden ben . Selam herkese paylaşımın inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 25-01-2021 16:37:52

7. Adıyaman merkezden ben hatice. Mrb web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 03-02-2021 00:35:31

8. Bu konu : ” Bitmedi ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 124

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link