Ben Victoria, Avustralya’lıyım ve bu duruma ne kadar çabuk tırmandı ki şu anda çılgınca ve görünüşe göre bugün protestolardan sonra, sayılardaki sahte bir “artış” nedeniyle protestocuları suçlayacaklar ve kilidi uzatın ve güçlerini artırın. Sanırım, “covid’i iyileştirdikten” sonra, daha önceki yaşamın işleyiş şekli sona erecek, üzerimizde daha fazla güce sahip olacaklar ve insanların günlük yaşamda ve toplumda çalışma şekillerini değiştireceklerini hissediyorum.

Author

72 Comments

1. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım

2. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

3. Düzce merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz vallaha iyi, facebookta paylaştım 05-09-2020 15:10:34

4. Şırnak merkezden ben doruk. Mrb bu web sitesi vallaha billaha güzel, saolun 13-09-2020 09:28:47

5. Kars merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 13-09-2020 22:19:32

6. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım

7. Gürbüz Reply

Siirt merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 14-09-2020 07:35:01

8. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok iyi, tebrikler

9. Selam herkese paylaşım yeminle mükemmel, twitter da paylaştım

10. Giresun merkezden ben ali. Selamlar siten valla çok güzel, saolun 20-09-2020 22:19:07

11. Burdur merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, şukuladım 23-09-2020 14:48:46

12. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, sağolun

13. Selam herkese web siten süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım

14. Giresun merkezden ben . selam arkadaşlar siteniz inan ki hayran edici, saolun 19-10-2020 05:29:13

15. Bayburt dan kimler var. Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha güzel, teşekkürler , gaye – 72

16. Bu konu : ” Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ziya – 27

17. İstanbul merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten vallaha güzel, tebrikler 01-11-2020 17:43:11

18. merhaba arkadaşlar web siten inanki hayran edici, facebookta paylaştım

19. Bu konu : ” Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 242

20. Balıkesir dan kimler var. Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? . Slm sayfan vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 60

21. Kırklareli dan kimler var. Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? . selamun aleyküm sayfa yeminle çok güzel, tebrikler , ali – 486

22. Giresun dan kimler var. Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , gaye – 296

23. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım

24. Çorum merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-12-2020 14:26:44

25. Ankara merkezden ben ali. Merhaba web siteniz harbiden hayran edici, face de paylaştım 08-12-2020 15:59:51

26. Erzurum dan kimler var. Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? . Mrb web siteniz ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , emin – 127

27. Bu konu : ” Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Merhabalar siteniz valla mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 473

28. Bu konu : ” Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 29

29. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 264

30. Merhaba herkese paylaşımınız cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

31. Bu konu : ” Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 171

32. Ardahan dan kimler var. Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 341

33. Sakarya merkezden ben banu. Selamlar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 08-01-2021 10:44:50

34. Denizli dan kimler var. Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? . Selam herkese siten yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 166

35. Osmaniye dan kimler var. Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? . selamun aleyküm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 425

36. Bu konu : ” Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Merhaba siten vallaha iyi, teraziye tıkladım , emin – 456

37. Mersin merkezden ben gaye. Mrb siteniz vallaha mükemmel, teraziye tıkladım 16-01-2021 19:23:40

38. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki güzel, saolun

39. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Mrb siteniz süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 127

40. Bu konu : ” Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 431

41. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

42. Bu konu : ” Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz iyi, sağolun , banu – 334

43. Bu konu : ” Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz hayran edici, tebrikler , ahmet – 427

44. Çanakkale merkezden ben ali. Slm web sitesi valla dikkat çekici, saolun 14-02-2021 02:41:53

45. Bu konu : ” Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Selam sayfa cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 385

46. Tunceli dan kimler var. Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? . Selam web siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 1

47. Gaziantep dan kimler var. Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? . selam arkadaşlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 94

48. Bursa dan kimler var. Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? . Merhaba herkese web sitesi inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 417

49. Bilecik merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfan cidden mükemmel, face de paylaştım 01-03-2021 18:41:38

50. Bu konu : ” Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Slm web siteniz inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 327

51. Gaziantep merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 08-03-2021 21:49:23

52. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

53. Selam sayfanız valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım

54. Yozgat merkezden ben . Selam web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 13-03-2021 21:28:52

55. Bu konu : ” Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım valla hayran edici, teşekkürler , hatice – 166

56. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, teşekkürler

57. Tokat merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-03-2021 23:23:21

58. Bu konu : ” Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 56

59. Selamın aleyküm web siteniz valla çok hoşuma gitti, tebrikler

60. Selamın aleyküm web siten harbiden dikkatimi çekti, tebrikler

61. Bu konu : ” Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanki hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 207

62. Tunceli merkezden ben Aylin. Selamlar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-04-2021 13:30:06

63. Selam herkese sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

64. Ağrı merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siten inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 15-04-2021 08:20:12

65. Yozgat dan kimler var. Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? . selamun aleyküm paylaşımın inanki hoşuma gitti, saolun , ziya – 314

66. Diyarbakır merkezden ben hatice. Mrb siteniz ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 20-04-2021 17:37:54

67. Kastamonu dan kimler var. Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? . Selam herkese sayfa cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Emine – 232

68. Çankırı merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız yeminle mükemmel, sağolun 07-05-2021 03:41:20

69. elif yılmaz Reply

Mersin dan kimler var. Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? . Selamın aleyküm siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 63

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link