Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim?

Ben Victoria, Avustralya’lıyım ve bu duruma ne kadar çabuk tırmandı ki şu anda çılgınca ve görünüşe göre bugün protestolardan sonra, sayılardaki sahte bir “artış” nedeniyle protestocuları suçlayacaklar ve kilidi uzatın ve güçlerini artırın. Sanırım, “covid’i iyileştirdikten” sonra, daha önceki yaşamın işleyiş şekli sona erecek, üzerimizde daha fazla güce sahip olacaklar ve insanların günlük yaşamda ve toplumda çalışma şekillerini değiştireceklerini hissediyorum.

“Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim?” üzerine 17 yorum

1. Düzce merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz vallaha iyi, facebookta paylaştım 05-09-2020 15:10:34

2. Kars merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 13-09-2020 22:19:32

3. Siirt merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 14-09-2020 07:35:01

4. Burdur merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, şukuladım 23-09-2020 14:48:46

5. Bayburt dan kimler var. Bittiğini bildiğimiz hayatın olduğunu düşünen tek kişi ben miyim? . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha güzel, teşekkürler , gaye – 72

Yorum yapın