Araştırmacılar artık havadan DNA toplayabilir ve sıralayabilir (msn.com)

eDNAir: hava örneklemesinden hayvan DNA’sının toplanabileceği kavramının kanıtı [PeerJ]

Güç çarpanı olarak çevresel DNA: Aldatmacayı aşmak ve potansiyelden pratiğe geçmek – YouTube

Bunu kısa tutacağım.

Çevresel DNA – Wikipedia bu wikipedia sayfası sadece 2015 yılında yapılmıştır.

İnvazif olmayan genotipleme – Wikipedia Çevreden DNA örnekleri toplamak uzun yıllardır bir uygulama olmuştur.

Metabarkodlama – Wikipedia bu sayfa sadece 2021’de oluşturulmuştur

“AirDNA izlemedeki bir sorun, geniş hava boşluklarının seyreltme etkisi olabilir. AirDNA’nın, deney odamızı taklit eden mağaralar, oyuklar ve yer altı sistemleri gibi sınırlı alanlarda özellikle yararlı, ancak açıkta daha az etkili olması olabilir. bu gibi durumlarda airDNA’nın tespit edilemeyecek kadar seyreltilip seyreltilemeyeceği bilinmemektedir “

“Tersine, açık ortamlarda DNA, gerçek mevcudiyet ve yokluk için bir sinyal sağlamak üzere uzamsal olarak sınırlandırılmak yerine anlamsız bir çorbaya,” her şey her yerde “problemine karıştırılabilir.”

Genetik kirlilik – Wikipedia mutasyona uğramış organizmaları ifade eder

Mutasyon ıslahı – Wikipedia “varyasyon ıslahı” olarak da bilinir

Moleküler belirteç – Wikipedia

Biyobelirteç – Wikipedia

Genetik işaretçi – Wikipedia

Altı fit uzakta kalmamızı ve maskeyi takmamızı istemelerine şaşmamalı. DNA’mızı Herkese ve Her Şeye ileri geri aktarıyoruz!

Trityum organik maddeye bağlanıyor ve şimdi DNA’mız havada serbestçe dolaşıyor ve genetik hafıza her yere aktarılıyor.

Aşı, DNA’mızın çok özel bir bilgi parçası taşımasını sağlayacak ve uyum sağlamamız için esasen zihin kontrollü olacağız. Sadece aşılanmış kişilerin bir arada kalmasını istiyorlar, böylece bu kodlanmış bilgiyi iletebilelim.

Donörün duygu ve düşüncelerine sahip olmaya başlayan bir organ nakli alıcısı gibidir. Yakında bir hivemind olacağız. Ve insan aklının gücünü biliyorlar.

Daha net olması için bunu düzenlemek için geri geleceğim.

Lütfen bana eşlik et. Biraz bunaldım ve bunu çıkarmak istiyorum. Temelde iyi şeyler düşünmeliyiz.

Bu iyi bir şey olabilir, ancak “büyük uyanışın” gerçek olduğunu söylemek için kullanılacaktır. Gerçekten öyle! Ama hepimiz aynı şeyi düşündüğümüzde ne yapacaklar? ya da daha kötüsü … bazı insanlar kollektif hivemind’ın bir parçası olmak istemediğinde ne yapacaklar?

Maskenizi takıp aşı olacak mısınız?

… interpreception tarafından gönderildi
[comments]

Author

6 Comments

1. Kahramanmaraş dan kimler var. Biyo-Mantıksal tekillik burada. Daha fazla içerik için lütfen ilk iki Orijinal Gönderimi okuyun. . Merhaba siten inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 178

2. Bu konu : ” Biyo-Mantıksal tekillik burada. Daha fazla içerik için lütfen ilk iki Orijinal Gönderimi okuyun. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 122

3. Bu konu : ” Biyo-Mantıksal tekillik burada. Daha fazla içerik için lütfen ilk iki Orijinal Gönderimi okuyun. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 287

4. Selam herkese paylaşım inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

6. Bu konu : ” Biyo-Mantıksal tekillik burada. Daha fazla içerik için lütfen ilk iki Orijinal Gönderimi okuyun. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi harbiden mükemmel, teşekkürler , banu – 167

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link