Kategoriler
Genel

Biyolojik olarak tasarlanmışsa, yeni koronavirüsü * tanıtmak için motifler

Birinin neden niçin popülasyona kasten tanıyacağına dair olası motivasyonlar üzerine bir konu başlatalım.

İlk önce gerçeklere bakalım:

(tüm veriler buradan alınır https://www.covidgraph.com/p/coronavirus.html)

1. Oldukça bulaşıcıdır ve yaygın gripten 10 kat daha öldürücüdür

2. Sağlıklı olmayan insanların büyük çoğunluğu hastaneye yatış gerektirmez ve birçoğu basitçe asemptomatiktir

3. Enfekte ve ölü insanlar yaşlılardan ve komorbiditesi olanlardan oluşur.

İtalya'dan gelen verilere baktığımızda, enfekte olmuş kişilerden ölümcüllük oranı şöyleydi:

60-69 yaş arası:% 4,5

70-79 yaş arası:% 14

80-89 yaş arası: % 21.3

İtalya'da yeniden komorbiditeler neredeyse ölenlerin yarısında 3+ eşzamanlı hastalık vardı ve Ölenlerin% 73.8'inde hipertansiyon vardı. ve Ölenlerin% 33,9'unda diyabet vardı

İşte benim almam:

• Birçok insan belki de bunun zayıf ve savunmasız ve toplumun verimsiz üyelerini temizlemek olduğunu varsaydı. Bu teorinin bazı kusurları vardır, şu andan itibaren öngörülen ölüm oranı, ilgili ülke ekonomilerinde büyük çöküşler yapmayacaktır, ancak bu virüsün burada kalmak için yaygın olarak kabul edildive aşı kullanımı ile bile grip gibi yıllık bir olay olacaktır.

• Ölenlerin ezici çoğunluğunun hipertansiyonu ve 1/3 ü diyabetik ya uzun neden insanların kendilerine daha fazla baktıkları / formda kaldıklarını / yediklerini ve vücutlarını virüse yakalanıp ölmekten korkmalarına izin vermediyse ne olurdu?. Bu, çok çok uzun vadede dünyanın verimliliğini artıracak

• Bunun çok büyük etkileri var, mesela Amerikalıların% 70'i fazla kilolu, bu açıkça insanların daha az disiplinli olmasıyla ülkenin verimliliğini etkiliyor ve belki de kötü adam, yemeğin bir mengene haline geldiğini düşündü ve yeterince yeterli olduğuna karar verdi

Ya da değil, lol. Her neyse, düşünce aklımı geçti ve paylaşmak istedi

“Biyolojik olarak tasarlanmışsa, yeni koronavirüsü * tanıtmak için motifler” için 5 yanıt

Tokat merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 23-03-2020 03:28:29

Kahramanmaraş merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-03-2020 07:03:39

Gaziantep merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten iyi, saolun 31-03-2020 22:09:31

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir