Biz hastaneleriz ve yoğun bakım üniteleri dolup taşıyor muyuz?

Hayır değil.

Eğer öyleyse, insanlar artan vakalardan şikayet etmeyi bırakmalı ve yayılma kurallarına uymayan insanları suçlamalıdır. Çünkü taşma yok.

Hastanelerin tedbirler nedeniyle dolmama nedenini iddia ederlerse, o zaman tekrar …. yayılmadan insanları suçlamayı bırakmalılar.

“Biz hastaneleriz ve yoğun bakım üniteleri dolup taşıyor muyuz?” üzerine 20 yorum

1. Şanlıurfa dan kimler var. Biz hastaneleriz ve yoğun bakım üniteleri dolup taşıyor muyuz? . Selam herkese web siteniz valla güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 146

2. Malatya dan kimler var. Biz hastaneleriz ve yoğun bakım üniteleri dolup taşıyor muyuz? . Selam web sitesi yeminle dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 344

3. Bolu dan kimler var. Biz hastaneleriz ve yoğun bakım üniteleri dolup taşıyor muyuz? . Merhabalar web siteniz cidden hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 339

4. Bu konu : ” Biz hastaneleriz ve yoğun bakım üniteleri dolup taşıyor muyuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 44

5. Bursa dan kimler var. Biz hastaneleriz ve yoğun bakım üniteleri dolup taşıyor muyuz? . Selamlar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 477

6. Bu konu : ” Biz hastaneleriz ve yoğun bakım üniteleri dolup taşıyor muyuz? ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha billaha iyi, tebrikler , gaye – 374

7. Bu konu : ” Biz hastaneleriz ve yoğun bakım üniteleri dolup taşıyor muyuz? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha billaha güzel, face de paylaştım , gaye – 102

8. Elazığ merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 31-12-2020 17:30:38

9. Kırşehir dan kimler var. Biz hastaneleriz ve yoğun bakım üniteleri dolup taşıyor muyuz? . selam arkadaşlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 263

10. Bu konu : ” Biz hastaneleriz ve yoğun bakım üniteleri dolup taşıyor muyuz? ” çok güzel. Selam sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 474

11. Şanlıurfa dan kimler var. Biz hastaneleriz ve yoğun bakım üniteleri dolup taşıyor muyuz? . selam arkadaşlar web sitesi yeminle dikkat çekici, saolun , mehmet – 8

12. Elazığ dan kimler var. Biz hastaneleriz ve yoğun bakım üniteleri dolup taşıyor muyuz? . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok güzel, teşekkürler , ali – 89

13. Malatya merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-02-2021 03:08:32

14. Bayburt dan kimler var. Biz hastaneleriz ve yoğun bakım üniteleri dolup taşıyor muyuz? . selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, teşekkürler , – 106

15. Bu konu : ” Biz hastaneleriz ve yoğun bakım üniteleri dolup taşıyor muyuz? ” çok güzel. Slm sayfanız cidden dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 43

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link