Konuştuğum en şüpheci insanlardan biriyle konular hakkında konuşmak için biraz zaman harcadım. Ana akım basının komplo demeye çalıştığı bilgisini bırakıyorum. Bir süre sonra geldiler ve yeni bilgiler edinmeye başladıklarında, sonunda gerçek bir komplo teorisyeni oldular. Bu kişinin olasılık olarak hayal ettiği şeyler, bu denizaltında gördüğüm her şeyden çok daha vahşi. İnsanlara bir şeyler öğretirken dikkatli olmalısınız, çünkü gerçekten beklemeyeceğiniz bir şekilde tepki verecekler.

Author

20 Comments

1. Adana dan kimler var. Biz komplo teorisyenleri değiliz, rasyonel insanlarız. . Mrb paylaşımın inanki güzel, teraziye tıkladım , ali – 72

2. Kars merkezden ben emin. Mrb web siten valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 26-01-2021 07:11:42

3. Bu konu : ” Biz komplo teorisyenleri değiliz, rasyonel insanlarız. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 48

4. Tokat merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız cidden iyi, twitter da paylaştım 26-01-2021 15:29:13

5. Bu konu : ” Biz komplo teorisyenleri değiliz, rasyonel insanlarız. ” çok güzel. Selamlar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , hatice – 284

6. Bu konu : ” Biz komplo teorisyenleri değiliz, rasyonel insanlarız. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 290

7. Bu konu : ” Biz komplo teorisyenleri değiliz, rasyonel insanlarız. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 423

8. Tekirdağ dan kimler var. Biz komplo teorisyenleri değiliz, rasyonel insanlarız. . Merhaba sayfanız inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 334

9. Hakkari dan kimler var. Biz komplo teorisyenleri değiliz, rasyonel insanlarız. . Merhabalar web siteniz cidden iyi, face de paylaştım , ziya – 144

10. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

11. Batman dan kimler var. Biz komplo teorisyenleri değiliz, rasyonel insanlarız. . Merhaba siten cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 190

12. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

13. Selam herkese siteniz inanılmaz hayran edici, sağolun

14. Erzincan dan kimler var. Biz komplo teorisyenleri değiliz, rasyonel insanlarız. . Slm sayfanız inan ki güzel, face de paylaştım , hatice – 159

15. Aksaray dan kimler var. Biz komplo teorisyenleri değiliz, rasyonel insanlarız. . selam arkadaşlar siten inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 333

16. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

17. Hatay dan kimler var. Biz komplo teorisyenleri değiliz, rasyonel insanlarız. . Merhabalar web siteniz harbiden hayran bıraktı, sağolun , hatice – 120

18. Slm siteniz gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım

19. Diyarbakır merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız cidden güzel, teraziye tıkladım 19-04-2021 18:17:20

20. Bartın dan kimler var. Biz komplo teorisyenleri değiliz, rasyonel insanlarız. . Merhabalar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 214

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link