İdk Atalarımızın, gün doğumu ve gün batımı ya da yıldızlar olsun, içinde yaşadıkları doğaya hayran kalmanın en azından biraz zaman aldığını hissediyorum. Şu anda ciddi bir şekilde eksik olduğumuzu hissediyorum ve bu doğa .. Bir duvara bakarak hayal kuruyoruz çünkü bu geçmişimize gömülü öğrenilmiş bir davranış, çoğu insan artık tüm parlak ışıklara neden olan yıldızları bile göremiyor. Daha az ışık kirliliği söndüren led ışıklar elde etmek için gerçekten savaşmalıyız, yıldızları düzgün bir şekilde görmeden büyüyen çocuklar bana tam bir boktan görünüyor ..

Author

21 Comments

1. Aydın dan kimler var. Biz sadece hayal kurarız ya da dışarı çıkarız çünkü atalarımız o zamanı doğaya hayranlıkla harcamıştır .. . Merhaba herkese web siten cidden güzel, saolun , banu – 470

2. Kayseri merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 25-02-2021 17:36:34

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Biz sadece hayal kurarız ya da dışarı çıkarız çünkü atalarımız o zamanı doğaya hayranlıkla harcamıştır .. ” çok güzel. Selam sayfa vallaha billaha çok güzel, sağolun , Gürbüz – 121

4. Zonguldak dan kimler var. Biz sadece hayal kurarız ya da dışarı çıkarız çünkü atalarımız o zamanı doğaya hayranlıkla harcamıştır .. . Slm web siteniz yeminle çok güzel, sağolun , memo – 168

5. Bu konu : ” Biz sadece hayal kurarız ya da dışarı çıkarız çünkü atalarımız o zamanı doğaya hayranlıkla harcamıştır .. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , – 86

6. İzmir dan kimler var. Biz sadece hayal kurarız ya da dışarı çıkarız çünkü atalarımız o zamanı doğaya hayranlıkla harcamıştır .. . selamun aleyküm siteniz inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 263

7. Bu konu : ” Biz sadece hayal kurarız ya da dışarı çıkarız çünkü atalarımız o zamanı doğaya hayranlıkla harcamıştır .. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 207

8. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfa inanki çok güzel, sağolun

9. Çanakkale dan kimler var. Biz sadece hayal kurarız ya da dışarı çıkarız çünkü atalarımız o zamanı doğaya hayranlıkla harcamıştır .. . Merhaba herkese sayfa ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , doruk – 287

10. Merhabalar web siteniz gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım

11. Bu konu : ” Biz sadece hayal kurarız ya da dışarı çıkarız çünkü atalarımız o zamanı doğaya hayranlıkla harcamıştır .. ” çok güzel. Selamlar siten cidden çok iyi, şukuladım , ali – 389

12. selam arkadaşlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

13. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siten gerçekten iyi, şukuladım

14. selam arkadaşlar web siteniz inan ki iyi, teşekkürler

15. Nevşehir dan kimler var. Biz sadece hayal kurarız ya da dışarı çıkarız çünkü atalarımız o zamanı doğaya hayranlıkla harcamıştır .. . Selam web siten valla dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 292

16. Van merkezden ben memo. Mrb web siteniz vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-03-2021 00:17:01

17. Kahramanmaraş dan kimler var. Biz sadece hayal kurarız ya da dışarı çıkarız çünkü atalarımız o zamanı doğaya hayranlıkla harcamıştır .. . selam arkadaşlar sayfanız cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 240

18. Bu konu : ” Biz sadece hayal kurarız ya da dışarı çıkarız çünkü atalarımız o zamanı doğaya hayranlıkla harcamıştır .. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız yeminle iyi, saolun , Emine – 298

19. Kütahya dan kimler var. Biz sadece hayal kurarız ya da dışarı çıkarız çünkü atalarımız o zamanı doğaya hayranlıkla harcamıştır .. . Selam sayfan harbiden dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 9

20. Aksaray merkezden ben ali. Slm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 09-04-2021 17:19:17

21. Bu konu : ” Biz sadece hayal kurarız ya da dışarı çıkarız çünkü atalarımız o zamanı doğaya hayranlıkla harcamıştır .. ” çok güzel. Selam herkese sayfan valla dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 345

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link