Bu düşünce çok uzun zamandır benimle oldu ve belki sonunda onu meyve verecek bağlamı buldum.

Öyleyse sinir sistemine bakalım. Nöronlarla birbirine bağlanmış bir grup nöron. Basit.

Bilgileri aktarırlar, bilgi alırlar; bilgileri modüle edin; bilgileri gönder.

Şimdi bilince bu açıdan bakarsanız. Bana mantıklı geliyor. Bilincin neden bu elektrokimyasal sinyallerden ortaya çıktığına dair hiçbir fikrimiz yok ama aynı zamanda bir şekilde ortaya çıktığını da biliyoruz.

İşte teorimi açıkladığım yer burası. Sinir sistemini ve bunun bilincimizi nasıl oluşturduğunu tartıştık.

Şimdi ya bu mantığı alıp bilinç üzerinde daha geniş bir forma uygularsak; Tıpkı sinir sistemimizin bizimkini oluşturması gibi biz de o bilinci oluşturuyoruz.

Biz nöronlarız. Ve bu yüzden hepimizin bağlantılı olduğunu düşünüyorum. Bir şekilde açıklayamam. Bakın, biz iletişim kuruyoruz; bilgi almak; onu diğer bilinç varlıklarına geri aktarın; ve sonra “dünyaya” gönderilir BİZ EVRENİZ.

Daha büyük bir bilinç formu oluşturuyoruz.

Author

25 Comments

1. selamun aleyküm siteniz ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

2. Bu konu : ” Biz varlıklar; bilincimiz daha geniş bir bilinç formu oluşturur. ” çok güzel. Slm web siten valla dikkat çekici, saolun , Aylin – 213

3. Bu konu : ” Biz varlıklar; bilincimiz daha geniş bir bilinç formu oluşturur. ” çok güzel. Selam herkese sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 357

4. Uşak dan kimler var. Biz varlıklar; bilincimiz daha geniş bir bilinç formu oluşturur. . Slm web sitesi gerçekten hayran edici, face de paylaştım , ali – 233

5. Bu konu : ” Biz varlıklar; bilincimiz daha geniş bir bilinç formu oluşturur. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , – 355

6. Bu konu : ” Biz varlıklar; bilincimiz daha geniş bir bilinç formu oluşturur. ” çok güzel. Slm sayfanız valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 91

7. Selam herkese web siteniz inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

8. Bu konu : ” Biz varlıklar; bilincimiz daha geniş bir bilinç formu oluşturur. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 109

9. Bu konu : ” Biz varlıklar; bilincimiz daha geniş bir bilinç formu oluşturur. ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , memo – 412

10. Bu konu : ” Biz varlıklar; bilincimiz daha geniş bir bilinç formu oluşturur. ” çok güzel. Mrb siten inan ki iyi, facebookta paylaştım , Emine – 88

11. Ordu merkezden ben memo. Merhaba siten süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-03-2021 00:18:45

12. Bu konu : ” Biz varlıklar; bilincimiz daha geniş bir bilinç formu oluşturur. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi iyi, saolun , hatice – 139

13. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

14. Merhabalar sayfanız valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

15. Selamlar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

16. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşım inanki çok iyi, facebookta paylaştım 22-03-2021 00:18:57

17. selamun aleyküm siteniz valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

18. Yalova merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım valla iyi, saolun 23-03-2021 04:12:39

19. Uşak dan kimler var. Biz varlıklar; bilincimiz daha geniş bir bilinç formu oluşturur. . Merhaba web siteniz harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 453

20. Malatya dan kimler var. Biz varlıklar; bilincimiz daha geniş bir bilinç formu oluşturur. . Slm siten vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , – 44

21. Bu konu : ” Biz varlıklar; bilincimiz daha geniş bir bilinç formu oluşturur. ” çok güzel. Selam siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 24

22. selam arkadaşlar sayfa valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Bu konu : ” Biz varlıklar; bilincimiz daha geniş bir bilinç formu oluşturur. ” çok güzel. Selam siten inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 70

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link