Bu yüzden Kabal’ın veya Elitler’in ya da her ne derseniz deyin – Derebeyi’lerin neden yüzyıllardır insanlığı köleleştirmeye çalıştıkları hakkında çok düşündüm, ancak görünüşe göre saçlarımızın genişliğinden kaçmaya devam ediyoruz. Bunu düşün. Nüfus azaltma gündemi 100 yıl önce (muhafazakar olarak) başladı ve nüfus 20 kez patladı! Elbette Evil Overlords bile o kadar aptal değil mi? Mısır Firavunlarından Sovyet Rusya’sına veya Komünist Çin’e kadar her köleleştirme girişimi başarısız oldu. Yine, Evil Overlords yüzyıllardır aynı şeytani planlarda başarısızlığa uğrayacak kadar aptal mı?

Sonra bana çarptı. Bunca zaman yanlış yönden baktık. Elitlerin bizi köleleştirmeye çalıştığı fikri tamamen kırmızı bir ringa balığı. Bu doğru değil. İnsanlığı ayak parmaklarında tutmak için orada.

Gerçekte, hepimiz Matrix’e bağımlıyız – filmdeki gibi birebir. Hepimiz, Dünyamız olan simülatöre bağlanmış insan pilleriyiz. Hepimizin tamamen mutlu ve özgür olduğumuz dünyayı ilk yarattıklarında işe yaramadı. Sonunda insanlar kendilerine “Hepimizin özgür olması ve kimsenin bize baskı yapmaya çalışmaması nasıl mümkün olabilir?” diye sormaya başladı. Ve bu onların zaten baskı altında olduklarını keşfetmelerine yol açtı ve bu nedenle tüm Matrix çöktü.

Peki ne yaptılar? Bir Büyük Tufan programladılar, matrisi sıfırladılar ve yeniden başladılar. Bu sefer her türlü baskıyı ve çatışmayı gündeme getirdiler. Baskının bir kedi fare oyunu olduğundan emin olun. “Ah hepimiz mahvolduk” “Oh, az önce kurtulduk, Tanrıya şükür!” üzerinde ve üzerinde. Bu mükemmel çalıştı – kimse matriste olabileceğimizi düşünmedi bile. Bunu ifşa etmeye cesaret eden (bir şekilde tesadüfen) iki yönetmenin eşyaları kesildi.

Şimdi bunu tekrar tökezlediğimize göre, büyük tehlikedeyiz. Birçok insan bunu fark ederse Matrix başarısız olacak ve yeni bir Büyük Tufan gerçekleşecek. İnsanlığın yararına, bu olumlu oyu bırakın ve dikkatli bir şekilde geri çekilin. Lütfen okuduklarınızı unutun ve bir sonraki komploya geçin. Teşekkürler.

Author

56 Comments

1. Bilecik dan kimler var. Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. . Merhaba herkese sayfanız yeminle iyi, teşekkürler , emin – 235

2. Bu konu : ” Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. ” çok güzel. selamun aleyküm siten inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 274

3. Karabük dan kimler var. Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. . Selam herkese sayfanız harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 49

4. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Iğdır dan kimler var. Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. . Selam web siteniz inan ki hayran edici, şukuladım , hatice – 241

6. Mrb paylaşım cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

7. Siirt merkezden ben memo. Selamlar siteniz cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 11:32:11

8. İzmir dan kimler var. Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. . Selamın aleyküm web siten süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 204

9. Bartın merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız valla hayran edici, teraziye tıkladım 29-07-2021 11:35:52

10. Yalova dan kimler var. Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. . Selamlar web siten vallaha iyi, saolun , gaye – 486

11. Tokat merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 11:40:35

12. Bu konu : ” Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın valla çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 250

13. Erzurum merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 29-07-2021 11:43:51

14. Gürbüz Reply

Elazığ dan kimler var. Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. . Selam paylaşım süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 188

15. Selam herkese web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi cidden mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 150

17. Gürbüz Reply

Ankara merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 29-07-2021 11:52:21

18. Hakkari merkezden ben emin. Mrb sayfan süper ötesi güzel, şukuladım 29-07-2021 11:52:43

19. İzmir dan kimler var. Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. . selam arkadaşlar web siten gerçekten hayran edici, tebrikler , Emine – 113

20. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Bu konu : ” Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hayran edici, tebrikler , ali – 334

22. Karabük merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz gerçekten güzel, şukuladım 29-07-2021 12:04:42

23. Kilis dan kimler var. Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. . Mrb web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 175

24. Amasya merkezden ben emin. Selamlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 12:06:02

25. Kayseri dan kimler var. Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok iyi, sağolun , Emine – 360

26. Bu konu : ” Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden iyi, sağolun , hatice – 146

27. Merhaba web siten cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Sinop dan kimler var. Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. . Selamlar web siten yeminle güzel, şukuladım , Hasan – 105

29. Şanlıurfa dan kimler var. Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. . Merhaba web sitesi inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 25

30. Yozgat merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 12:18:01

31. Selamın aleyküm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

32. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun

33. Kütahya dan kimler var. Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. . Merhabalar sayfanız valla çok hoşuma gitti, sağolun , – 227

34. Muş merkezden ben ziya. Selam paylaşımın valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 29-07-2021 12:48:04

35. Bu konu : ” Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 73

36. Giresun dan kimler var. Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. . Merhaba web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , ali – 132

37. Aydın merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 18:18:01

38. Uşak merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz valla hayran edici, şukuladım 04-08-2021 10:24:35

39. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın harbiden hayran edici, saolun , elif yılmaz – 344

40. Kocaeli merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan vallaha hoşuma gitti, sağolun 16-08-2021 12:08:30

41. Karabük dan kimler var. Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, sağolun , emin – 379

42. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun

43. merhaba arkadaşlar siten harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

44. Bu konu : ” Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 309

45. elif yılmaz Reply

İstanbul dan kimler var. Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 419

46. Bu konu : ” Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 466

47. Afyon merkezden ben hatice. Merhaba herkese web sitesi valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 31-08-2021 18:46:08

48. Kütahya dan kimler var. Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. . Selam sayfan yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , banu – 295

49. Balıkesir dan kimler var. Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. . Selamlar siten inanki çok iyi, şukuladım , Aylin – 276

50. Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

51. Bu konu : ” Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 395

52. Çanakkale dan kimler var. Biz zaten matrisin içindeyiz, gerçek olan. Bana kulak ver. . Selamlar bu web sitesi vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 24

Write A Comment