Birkaç yıldan uzun süredir burada olan herkes, bu denizaltının içeriğinin daha da kötüleştiğini bilir. Ama bence bu topluluğa en çok zarar veren şey grubumuzdaki saldırganlık ve bölünme. Organik, iyi niyetli bir katılımcı olarak, bana şilin denilmesinin veya “başka bir yere gitmem” istenmesinin sayısı gerçek dışı. Bu delilik. Bir araya gelip çekişmeyi bırakmalı ve suları BS ve memlerle bulandırmayı bırakmalıyız.

…Christomato tarafından gönderildi
[comments]

42 Comments

1. Gürbüz Reply

Karaman dan kimler var. Bizi bölme çabası başarılı oldu. İnternetin eskiden loş ışıklı köşelerinde bile. . Slm siteniz ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 140

2. Bu konu : ” Bizi bölme çabası başarılı oldu. İnternetin eskiden loş ışıklı köşelerinde bile. ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha çok iyi, şukuladım , ziya – 74

3. Ankara dan kimler var. Bizi bölme çabası başarılı oldu. İnternetin eskiden loş ışıklı köşelerinde bile. . Selam herkese paylaşım yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 267

4. Malatya merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten valla mükemmel, saolun 18-07-2021 11:52:53

5. Aydın merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2021 11:53:00

6. Bu konu : ” Bizi bölme çabası başarılı oldu. İnternetin eskiden loş ışıklı köşelerinde bile. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden iyi, sağolun , Hasan – 237

7. Bu konu : ” Bizi bölme çabası başarılı oldu. İnternetin eskiden loş ışıklı köşelerinde bile. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 426

8. Eskişehir dan kimler var. Bizi bölme çabası başarılı oldu. İnternetin eskiden loş ışıklı köşelerinde bile. . selamun aleyküm web siteniz vallaha çok güzel, sağolun , ziya – 228

9. Trabzon dan kimler var. Bizi bölme çabası başarılı oldu. İnternetin eskiden loş ışıklı köşelerinde bile. . Merhaba herkese web siteniz süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 83

10. Adana merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 18-07-2021 12:00:39

11. Mrb web sitesi vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

12. Hatay dan kimler var. Bizi bölme çabası başarılı oldu. İnternetin eskiden loş ışıklı köşelerinde bile. . selam arkadaşlar sayfa harbiden çok iyi, şukuladım , Emine – 486

13. Çanakkale dan kimler var. Bizi bölme çabası başarılı oldu. İnternetin eskiden loş ışıklı köşelerinde bile. . selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok güzel, sağolun , Emine – 310

14. Selam herkese paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

15. Yalova merkezden ben banu. Slm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 18-07-2021 17:25:34

16. Slm siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

17. Tunceli merkezden ben mehmet. Slm sayfa inanki hoşuma gitti, sağolun 21-07-2021 19:20:09

18. Çorum dan kimler var. Bizi bölme çabası başarılı oldu. İnternetin eskiden loş ışıklı köşelerinde bile. . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , ali – 297

19. Bursa dan kimler var. Bizi bölme çabası başarılı oldu. İnternetin eskiden loş ışıklı köşelerinde bile. . Selamın aleyküm web siteniz valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 289

20. Malatya merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 24-07-2021 04:57:19

21. Kayseri merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 24-07-2021 13:35:56

22. Bu konu : ” Bizi bölme çabası başarılı oldu. İnternetin eskiden loş ışıklı köşelerinde bile. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inan ki güzel, saolun , doruk – 50

23. Gürbüz Reply

Yozgat merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-07-2021 03:50:01

24. Bursa dan kimler var. Bizi bölme çabası başarılı oldu. İnternetin eskiden loş ışıklı köşelerinde bile. . Mrb web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 164

25. Aksaray merkezden ben ali. Selam herkese web siten süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 30-07-2021 08:12:43

26. Bu konu : ” Bizi bölme çabası başarılı oldu. İnternetin eskiden loş ışıklı köşelerinde bile. ” çok güzel. Merhabalar siten cidden çok iyi, saolun , gaye – 77

27. Adana merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz gerçekten güzel, teraziye tıkladım 06-08-2021 08:10:52

28. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bizi bölme çabası başarılı oldu. İnternetin eskiden loş ışıklı köşelerinde bile. ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, saolun , Gürbüz – 105

29. Adıyaman merkezden ben hatice. Mrb sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 11-08-2021 06:48:41

30. Çorum dan kimler var. Bizi bölme çabası başarılı oldu. İnternetin eskiden loş ışıklı köşelerinde bile. . Mrb sayfanız cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 474

31. Siirt merkezden ben doruk. Mrb siteniz yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 25-08-2021 02:49:14

32. Bu konu : ” Bizi bölme çabası başarılı oldu. İnternetin eskiden loş ışıklı köşelerinde bile. ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 16

33. Erzurum merkezden ben . Merhaba sayfa inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2021 20:16:49

34. Edirne merkezden ben memo. Slm sayfanız süper ötesi iyi, şukuladım 31-08-2021 19:11:28

35. Amasya merkezden ben ali. Selam herkese web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 01-09-2021 14:45:53

36. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bizi bölme çabası başarılı oldu. İnternetin eskiden loş ışıklı köşelerinde bile. ” çok güzel. Mrb paylaşımın cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 464

37. Iğdır merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 08-09-2021 20:06:22

38. selam arkadaşlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

39. Kocaeli merkezden ben doruk. Mrb web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 19-09-2021 16:17:59

Write A Comment