İnsanların piercing, küpeler ve hatta dövmeler yaptırdıklarında vücuttaki dış materyallerin yeni ai çağının gündemini ilerletmek için normal olduğuna inanmaya şartlandırıldığımızı düşünen başka biri var mı? Cyberpunk gibi oyunlarda olduğu gibi Bir gün cyborg (neruolink) olacağımız gerçeğini zorla. Bazı piercinglerin, küpelerin ve dövmelerin ardındaki miras / din olduğunu anlıyorum ama esas olarak karşı cinsi çekmek için çok ticarileştirilmişler. Neurolink ve vücudunuza takabileceğiniz / takabileceğiniz diğer robot parçaları ortaya çıktığında da yeni trend olacağından korkuyorum.

Author

21 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bizi gelecekteki cyborgları kabul etmeye programlıyor ” çok güzel. selamun aleyküm siten yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 105

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bizi gelecekteki cyborgları kabul etmeye programlıyor ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 23

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bizi gelecekteki cyborgları kabul etmeye programlıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 158

4. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

5. Mersin merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-01-2021 22:11:08

6. Bu konu : ” Bizi gelecekteki cyborgları kabul etmeye programlıyor ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 287

7. Kırşehir dan kimler var. Bizi gelecekteki cyborgları kabul etmeye programlıyor . selam arkadaşlar web siteniz valla hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 140

8. Bursa dan kimler var. Bizi gelecekteki cyborgları kabul etmeye programlıyor . Slm bu web sitesi harbiden güzel, tebrikler , memo – 347

9. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, tebrikler

10. Bu konu : ” Bizi gelecekteki cyborgları kabul etmeye programlıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 122

11. Kırşehir merkezden ben mehmet. Slm paylaşım valla güzel, face de paylaştım 16-02-2021 21:47:57

12. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 27-02-2021 20:08:18

13. Bu konu : ” Bizi gelecekteki cyborgları kabul etmeye programlıyor ” çok güzel. Mrb web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 479

14. Erzurum merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, sağolun 01-03-2021 20:28:02

15. Kırklareli merkezden ben . Mrb bu web sitesi inan ki iyi, linkedinde paylaştım 01-03-2021 22:23:42

16. Diyarbakır dan kimler var. Bizi gelecekteki cyborgları kabul etmeye programlıyor . Merhabalar web siten inanki hayran bıraktı, teşekkürler , – 55

17. Elazığ merkezden ben memo. Merhaba herkese web siten yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 27-03-2021 18:34:28

18. Ardahan merkezden ben hatice. Slm paylaşımınız inanki çok güzel, sağolun 13-04-2021 19:02:44

19. Bu konu : ” Bizi gelecekteki cyborgları kabul etmeye programlıyor ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 289

20. Çorum merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız vallaha hayran edici, twitter da paylaştım 17-04-2021 20:37:32

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link