Kategoriler
Genel

Bizi gerçekte olanlardan uzaklaştırmak için likör mağazaları ve dispanserler için gerekli işleri düşündüklerini düşünüyor musunuz?

Bunun bir kanıtı yok, sadece bir duş düşündüm. Karantina sırasında alkol ve tencere satışlarının arttığını biliyorum. Son birkaç aydır birçok insan sarhoş ya da yüksek. İnsanlar neler olup bittiğini göremeyecek kadar yüksek ya da sarhoş olurlardı. Bunun bir manipülasyon taktiği olup olmadığını merak ediyorum.

“Bizi gerçekte olanlardan uzaklaştırmak için likör mağazaları ve dispanserler için gerekli işleri düşündüklerini düşünüyor musunuz?” için 11 yanıt

Diyarbakır merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siten harbiden çok güzel, şukuladım 13-06-2020 03:49:22

Edirne merkezden ben Emine. Merhaba siten inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 13-06-2020 14:44:43

Kilis merkezden ben ali. Selam siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-06-2020 13:03:00

Şanlıurfa merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siten cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-07-2020 06:47:51

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir