Bizi mutsuz hissettirmeye çalışan yeni yıl şovlarını fark eden var mı?

Açıkçası bu 5 gün gecikti, ancak saat 11: 30’da kısaca izlerken, SABİT “covid”, “2020 zor bir yıldı”, “sosyal mesafeliyiz” vb. sonra normal bir yeni yıl şovu yapmayı denedim, ama bunun yerine tüm zaman boyunca bunları yapmak zorunda kaldıklarından ve sonuç olarak ne kadar kötü olduğundan bahsettiler. Sıfır pozitiflik veya covid ile ilgili olmayan konular.

Neredeyse amacın kasıtlı olarak insanlara maske taktırmak ve bunu yaptıkları için onları mutsuz hissettirmek olduğunu hissediyorum. Bu çok tuhaf. Sanki aynı zamanda onu zorlarken bize sürekli olarak “bu normal değil” diye hatırlatmaya çalışıyorlar.

“Bizi mutsuz hissettirmeye çalışan yeni yıl şovlarını fark eden var mı?” üzerine 14 yorum

1. Hatay merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-01-2021 19:34:34

2. Samsun merkezden ben doruk. Mrb web siteniz inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 05-01-2021 20:05:03

3. Bu konu : ” Bizi mutsuz hissettirmeye çalışan yeni yıl şovlarını fark eden var mı? ” çok güzel. Mrb siten yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 474

4. Bu konu : ” Bizi mutsuz hissettirmeye çalışan yeni yıl şovlarını fark eden var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 482

5. Bu konu : ” Bizi mutsuz hissettirmeye çalışan yeni yıl şovlarını fark eden var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten yeminle iyi, teşekkürler , Aylin – 215

6. Iğdır dan kimler var. Bizi mutsuz hissettirmeye çalışan yeni yıl şovlarını fark eden var mı? . Slm sayfa harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 436

7. Bu konu : ” Bizi mutsuz hissettirmeye çalışan yeni yıl şovlarını fark eden var mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 490

8. Artvin dan kimler var. Bizi mutsuz hissettirmeye çalışan yeni yıl şovlarını fark eden var mı? . Merhabalar web sitesi inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 189

9. Amasya dan kimler var. Bizi mutsuz hissettirmeye çalışan yeni yıl şovlarını fark eden var mı? . selamun aleyküm web sitesi harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 131

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link