Açıkçası hepimiz bu dünyada covid’in yayıldığını biliyoruz! Ancak son zamanlarda ülkemde (Norveç’te yaşıyorum) anladığım şey korona enfeksiyonları grafiği, hala yükseliyor ve tahmin et ne oldu, okullar hala açık. Ölmemizi istiyorlar. Kelimenin tam anlamıyla, işte benim tarafımdan bir hikaye: Bir gün okula gittim, bazı sınıf arkadaşlarıyla konuşmak için bir sınıfa gittim ve tahmin edin eve geldiğimde Teams’de bir mesaj aldım (görüntülü görüşme yapmak ve her birini bilgilendirmek için Teams’i kullanıyoruz diğer covid haberleriyle). O mesajda yazılanlar aklımı başımdan aldı lmao. Benim bulunduğum sınıftaki 2 öğrencinin covid ile pozitif tespit edildiğini söyledi! Ben “HAYIR Cehennem” gibiydim. Sonra prensibime mesaj attım ve o öğrenciler yanımızdayken o sınıfta olduğumu söyledim! Ve tahmin et onun cevabı ne oldu “Hala Okula Gelebilirsin, Endişelenme!” …….

Dostum, endişelenme diyorsa, neden covid aşıları var? Lanet aşı o. Ve sadece bu da değil, okulu kapatmadılar, yani ertesi gün okula gittim (çünkü onların zekaları) ve olan şey, diğer 3 öğrencinin covid olmasıydı …… ve işte o zaman kapatmaya karar verdiler! Şimdi tekrar çeneni kapat, ama güzel hayatımı okula gitmek için feda etmiyorum!

Çevremizde enfeksiyon varken neden okula gideyim?

Ve Bill Gates, bu dünyanın nüfusunu azaltmamız gerektiğini söyledi, çünkü pek çok insana vakıf var, ertesi gün aşılarla ilgili bir video yayınlıyor, ne harika bir reklam Bill Gates! Bazı insanlar Bill Gates’in covid 19 vb. Öngördüğünü söyledi. Sadece Bill Gates’e ne olduğunu gerçekten bilmiyorum, sanki son zamanlarda bir ton nefret alıyormuş gibi, nedenini merak ediyorum. Söylediği / yaptığı kötü olan her şeyi bilmiyorum, eğer yorum bölümüne gidip biraz çubuk tükürdüğünü biliyorsanız! Bazıları onun bir kukla olduğunu söylerken, diğerleri onun bir aşağılık olduğunu söylüyor.

Covid, nüfusu azaltmak için icat edildi! Bunu boşver …… Olabilir.

Bafe’de kalın✨

Author

8 Comments

1. Muş merkezden ben doruk. Selam herkese sayfan vallaha hayran bıraktı, şukuladım 25-04-2021 13:48:59

2. selamun aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım

3. Bu konu : ” Bizi Ölmek İstiyorlar ” çok güzel. Mrb paylaşımınız cidden hayran edici, tebrikler , ziya – 464

4. Diyarbakır merkezden ben ali. Selam paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-04-2021 06:34:32

5. Kilis dan kimler var. Bizi Ölmek İstiyorlar . Selam bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 133

6. Amasya merkezden ben Emine. Mrb web siten yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 01-05-2021 09:09:34

7. Bu konu : ” Bizi Ölmek İstiyorlar ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanki mükemmel, sağolun , ahmet – 451

8. Kastamonu merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız cidden güzel, teraziye tıkladım 03-05-2021 10:43:53

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link