Açıkçası hepimiz bu dünyada covid’in yayıldığını biliyoruz! Ancak son zamanlarda ülkemde (Norveç’te yaşıyorum) anladığım şey korona enfeksiyonları grafiği, hala yükseliyor ve tahmin et ne oldu, okullar hala açık. Ölmemizi istiyorlar. Kelimenin tam anlamıyla, işte benim tarafımdan bir hikaye: Bir gün okula gittim, bazı sınıf arkadaşlarıyla konuşmak için bir sınıfa gittim ve tahmin edin eve geldiğimde Teams’de bir mesaj aldım (görüntülü görüşme yapmak ve her birini bilgilendirmek için Teams’i kullanıyoruz diğer covid haberleriyle). O mesajda yazılanlar aklımı başımdan aldı lmao. Benim bulunduğum sınıftaki 2 öğrencinin covid ile pozitif tespit edildiğini söyledi! Ben “HAYIR Cehennem” gibiydim. Sonra prensibime mesaj attım ve o öğrenciler yanımızdayken o sınıfta olduğumu söyledim! Ve tahmin et onun cevabı ne oldu “Hala Okula Gelebilirsin, Endişelenme!” …….

Dostum, endişelenme diyorsa, neden covid aşıları var? Lanet aşı o. Ve sadece bu da değil, okulu kapatmadılar, yani ertesi gün okula gittim (çünkü onların zekaları) ve olan şey, diğer 3 öğrencinin covid olmasıydı …… ve işte o zaman kapatmaya karar verdiler! Şimdi tekrar çeneni kapat, ama güzel hayatımı okula gitmek için feda etmiyorum!

Çevremizde enfeksiyon varken neden okula gideyim?

Ve Bill Gates, bu dünyanın nüfusunu azaltmamız gerektiğini söyledi, çünkü pek çok insana vakıf var, ertesi gün aşılarla ilgili bir video yayınlıyor, ne harika bir reklam Bill Gates! Bazı insanlar Bill Gates’in covid 19 vb. Öngördüğünü söyledi. Sadece Bill Gates’e ne olduğunu gerçekten bilmiyorum, sanki son zamanlarda bir ton nefret alıyormuş gibi, nedenini merak ediyorum. Söylediği / yaptığı kötü olan her şeyi bilmiyorum, eğer yorum bölümüne gidip biraz çubuk tükürdüğünü biliyorsanız! Bazıları onun bir kukla olduğunu söylerken, diğerleri onun bir aşağılık olduğunu söylüyor.

Covid, nüfusu azaltmak için icat edildi! Bunu boşver …… Olabilir.

Bafe’de kalın✨

Author

39 Comments

1. Muş merkezden ben doruk. Selam herkese sayfan vallaha hayran bıraktı, şukuladım 25-04-2021 13:48:59

2. selamun aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım

3. Bu konu : ” Bizi Ölmek İstiyorlar ” çok güzel. Mrb paylaşımınız cidden hayran edici, tebrikler , ziya – 464

4. Diyarbakır merkezden ben ali. Selam paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-04-2021 06:34:32

5. Kilis dan kimler var. Bizi Ölmek İstiyorlar . Selam bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 133

6. Amasya merkezden ben Emine. Mrb web siten yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 01-05-2021 09:09:34

7. Bu konu : ” Bizi Ölmek İstiyorlar ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanki mükemmel, sağolun , ahmet – 451

8. Kastamonu merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız cidden güzel, teraziye tıkladım 03-05-2021 10:43:53

9. Karabük dan kimler var. Bizi Ölmek İstiyorlar . selamun aleyküm web siten harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 24

10. Ardahan merkezden ben . selam arkadaşlar sayfa inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 06-05-2021 22:11:09

11. Antalya merkezden ben emin. Selam siteniz vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 07-05-2021 00:54:33

12. Tekirdağ dan kimler var. Bizi Ölmek İstiyorlar . Merhabalar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 391

13. Malatya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 12-05-2021 16:46:12

14. Selamlar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım

15. Bu konu : ” Bizi Ölmek İstiyorlar ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden hayran bıraktı, saolun , Hasan – 264

16. Kırklareli dan kimler var. Bizi Ölmek İstiyorlar . Merhabalar web siten süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , Hasan – 396

17. Malatya merkezden ben . Selam herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 20-05-2021 06:49:02

18. Bu konu : ” Bizi Ölmek İstiyorlar ” çok güzel. Mrb paylaşım yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 439

19. Bu konu : ” Bizi Ölmek İstiyorlar ” çok güzel. Merhabalar sayfa harbiden güzel, tebrikler , ali – 168

20. Bu konu : ” Bizi Ölmek İstiyorlar ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , mehmet – 240

21. Muş dan kimler var. Bizi Ölmek İstiyorlar . selamun aleyküm web siten süper ötesi hoşuma gitti, saolun , Hasan – 344

22. selamun aleyküm sayfanız inanki dikkat çekici, tebrikler

23. Selamlar siten ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım

24. Çankırı merkezden ben Hasan. Slm web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-06-2021 13:31:02

25. Gürbüz Reply

Selam paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Malatya dan kimler var. Bizi Ölmek İstiyorlar . Selam herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 368

27. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran edici, saolun

28. Bu konu : ” Bizi Ölmek İstiyorlar ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 451

29. merhaba arkadaşlar siteniz inanki hayran edici, şukuladım

30. selam arkadaşlar paylaşımın cidden mükemmel, facebookta paylaştım

31. Sinop dan kimler var. Bizi Ölmek İstiyorlar . selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 479

32. Selam herkese paylaşım harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Bu konu : ” Bizi Ölmek İstiyorlar ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 109

34. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siteniz süper ötesi mükemmel, tebrikler

35. Niğde dan kimler var. Bizi Ölmek İstiyorlar . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha iyi, saolun , hatice – 56

36. Iğdır dan kimler var. Bizi Ölmek İstiyorlar . Merhabalar web siten valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 95

37. Merhabalar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

38. Muş dan kimler var. Bizi Ölmek İstiyorlar . Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 14

39. Bu konu : ” Bizi Ölmek İstiyorlar ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 172

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link