Bizi OY VERMEK için ne kadar ittikleri konusunda tuhaf hisseden başka kimse var mı?

Öncelikle, biraz yorgunum ve bir şekilde oy vermenin gerçekten çok fazla bir fark yaratmadığını hissediyorum, ancak argüman uğruna, diyelim ki öyle.

Her seçim yılında bizi oylamaya ittiklerini biliyorum (Rock The Vote, vb.). Son Veritas videolarının ışığında, Biden’in bile bu web sitesi iwillvote (dot com) hakkında konuşmayı bir noktaya getirmesini biraz tuhaf buldum. Elimden geldiğince en iyi şekilde baktım ve DNC tarafından çalıştırıldı / ödendi (orada sürpriz yok), ancak bu bir veritabanı ön ucu gibi görünüyor.

SİZİN onlara kim olduğunuzu, nereye oy vermeyi planladığınızı, nereye gideceğinizi vb. Söylemenizi istiyorlar. Belki çok fazla düşünüyorum, ama her şey yanlış görünüyor. DNC neden onlara ne zaman, nerede ve nasıl oy vereceğimi söylememi istiyor? Onlar için fazla mesai yapan yeterli sayıda anket ve veri analizi teknolojisi firmaları var. Orada kötü bir açı nedir?

Neden Demokratlar insanları OY oyu vermeye itiyor gibi görünüyor? Sisteme su basmak mı? Bilmiyorum, dediğim gibi belki fazla düşünüyordum, ama itme inorganik görünüyor. Parmağımı Dems’e işaret ediyormuşum gibi görünse de, bunun tek nedeni onların bunu R’lerden çok daha fazla yaptıklarını fark ettim.

Sanki bu çılgın seçim yarışının hangi tarafında durursanız olun, seçim günü gelecek bazı çılgınlıklara tam olarak hazırlanıyoruz. Temel olarak, 4 Kasım’da kimin kazandığını Bilmeyeceğimizi söylediler ve Trump bile birkaç kez bunun aylar olabileceğinden bahsetti.

Eğer durum buysa ve bu şey 20 Ocak’tan sonra da devam ederse …. o zaman Başkan kim?

Okuduğunuz için teşekkürler. Tüm girdilere açık, ancak bunun başka bir Trump’a karşı Biden, D’ye R’ye, Siyah’a karşı Beyaz fiyaskosuna kaymayacağını umuyorum (umarım yapamam mı?

“Bizi OY VERMEK için ne kadar ittikleri konusunda tuhaf hisseden başka kimse var mı?” üzerine 21 yorum

1. Çanakkale merkezden ben ziya. Mrb sayfa süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-10-2020 06:55:03

2. Erzincan merkezden ben doruk. Mrb web siteniz süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 01-10-2020 10:52:11

3. Van merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-10-2020 11:13:18

4. Sivas merkezden ben doruk. Merhaba sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 01-10-2020 11:17:45

5. Kütahya merkezden ben ali. Selam paylaşım valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 01-10-2020 11:52:54

6. Batman merkezden ben ahmet. Slm web sitesi inanki mükemmel, face de paylaştım 02-10-2020 11:59:32

7. Selamın aleyküm web siteniz harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 05-10-2020 05:57:16

9. Uşak dan kimler var. Bizi OY VERMEK için ne kadar ittikleri konusunda tuhaf hisseden başka kimse var mı? . Selam sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 428

10. Kayseri dan kimler var. Bizi OY VERMEK için ne kadar ittikleri konusunda tuhaf hisseden başka kimse var mı? . Selam siteniz yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 324

11. Bu konu : ” Bizi OY VERMEK için ne kadar ittikleri konusunda tuhaf hisseden başka kimse var mı? ” çok güzel. Slm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 293

12. Bu konu : ” Bizi OY VERMEK için ne kadar ittikleri konusunda tuhaf hisseden başka kimse var mı? ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 402

Yorum yapın